Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / „Dušan zvoláva OZ, hurá, prídete? !!!!

„Dušan zvoláva OZ, hurá, prídete? !!!!

Už po tretí krát starosta Močko akože zvoláva zasadanie OZ s tým istým programom, no zatiaľ stále debakel a výsmech zákona, poslanci nemajú podľa strostu od februára na "vládnutie" čas! Alebo sa im to už hnusí a nechcú sa namáčať ......?
      Strosta zakaždým oznámi, že poslanci vraj nemajú čas. Už nebolo zasadania od februára, podľa zákona má byť najmenej každé dva mesiace.  Na začiatku svojej vlády si schválili, že bude každý mesiac, lebo je čo naprávať. Zástupcu J.Čaňo mal Močkovi mesačne kontrolovať kam dáva naše peniaze a čo z toho zostalo? Falšovanie verejnej listiny, protesty prokurátora, blázinec a nezákonné výberové konanie zhotoviteľa nájomných bytov, ktorý nakoniec „ušiel“ ,  byty nedokončil a odskáču si to mietni občania, nádejní obyvaletia, ktorí vyšli z boja naprázdno!  
Myslíte že zasadanie  bude, alebo zasa ufujazdia?
 
        Kaď Vás pozývajú,  tak prídete a prestaňte sa schovávať za záclonami a potajomky nadávať aký je Močko ......!  Môžete sa ho verejne opýtať , uvidíte akú bude mať obrovskú radosť! Dokedy budú ľudí   i prokurátora JUDr. M.Melichera, ktorý márne chodí riešiť protest proti podvodnému zvyšovaniu daní, ťahať za nos??? 
Oklamaní bytovkári,  aj Vy ste v programe, tak isto aj všetci občania! Už ide o doť veľké  milióny a dosť založeného majetku! Môže sa to s touto slávou obcou všelijako skončiť!!!! 
 
Pozvánka č. 3, zasa s tým istým programom.  Vyvesené 27.05.2008 o 14,30 h . Síce po termíne ale predsa.  
 
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930