Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / „Koho chce zachániť starosta omylník falšovaním uznesenia poslancov? Občanov Brunoviec, alebo seba,? “

„Koho chce zachániť starosta omylník falšovaním uznesenia poslancov? Občanov Brunoviec, alebo seba,? “

3.11.2008 priniesol denník Nový čas správu o škandále so skrachovanými obecnými nájomnými bytmi, kde firma dotácie minula a zmizla. Brunovskí občania, nájomníci, vrj už od starostu vyžobrali svoje zálohy, no s bývaním ostali na holičkách. Starosta dal stavbu a nenápadne aj vyše hektára ukradnutých urbárskych pozemkov svojvoľne do rúk neznámym súkromným osobám, aj bez zápisu v katastri. Tvrdí, že je to šťastie a sfalšované uznesenie poslancov, ktorí odhlasovali predaj rozostavanej budovy Prvej stavebnej sporiteľni a.s. je omyl. Podľa uznesenia vyšetrovateľa PZ Topoľčany, JUDr. Pavla Kmeťa, ČVS:ORP-378/OdV-TO-2005 boli pozemky odcudzené trestným činom podvodu. Niekto ale tento trestný čin vinníkom v pohode premlčal a umožnil tak ďalšie podvody. Čas ukáže kto mal naozaj šťastie, prečo sa musia falšovať uznesenia OZ Brunovce, čo je omyl, kto rozkráda, kto má z toho úžitok, resp. pre mnohých je to už dávno úplne jasné a nepotrebujú ani siahodlhé vyšetrovanie.
      Pred týmto prípadom, pozmeňovanie obsahu uznesení OZ npr. o hlasovaní pri miestnych daniach to nazvali  „zamietacie orgány",  že úradníčka sa pomýlila pri prepisovaní a všetko bolo v suchu, riadne posvätené a zahrané do autu.    Samozrejme že už nikto okrm polície, takýmto báchorkám  neverí. Každý už jasne vidí, že takzvané „brunovské omylníctvo pri písaní uznesení OZ, je nový národný šport samosprávy na Slovensku “ resp. špinavý podvod, ktorý niekto kryje a slobodní občania právneho štátu  sú na základe neho "v zmysle smiešneho zákona o obecnom zriadení“ poškodzovaní,  ponižovaní a naháňaní po súdoch a exekúciách bárs akým hlupákom.
  
 Netreba zložitý komentár. Každý, aj kto má vlčiu tmu,  musí na tomto príklade zistiť,  kto tu  klame a rozkráda cudzí majetok.
 
 1. Stačí si vypočuť, čo sa veľmi prezieravo a dôrazne  na zasadaní OZ, pýta starostu  sám zástupca   
     Jozef Čaňo -   komu  a ako  sa predávajú nájomné byty. Adionahrávka tu.  
 
 2. Stačí si vypočuť o akom uznesení dal hlasovať starosta, poslanci OZ  ho schválili a či je tu možný nejaký "omyl".    
    
 3. Stačí si pozrieť,  ako záhadne sa "pomýlil" starosta Dušan Močko, komu predáva nájomné  byty, ským podpisuje zmluvu: 
 
  Falšujete p. Močko rozhodnutia poslancov,  nemáte ich za nič .......! Audionahrávka tu. 
 
    A pointa o ktorej Nový Čas ešte nepíše?   Že akýmsi "úplne náhodným omylom" starosta    svojvoľne,   potichučky, predáva akýmsi súkromníkom, pod zámienkou predaja skrachovaných nájomných bytov,  ešte aj vyše   hektára podvodom vydržaných okolitých  urbárskych   pozemkov v intraviláne obce a to úplne bez hlasovania poslancov OZ, za nenormálnu   cenu.   
 
    A aké je stanovisko Prvej stavebnej sporiteľne a.s.,  ktrej meno si požičal Dušan Močko na oklamanie verejnosti?  Tu je odpoveď na  žiadosť o informáciu: 

  Vážený pán Juraj Kukla,
na základe Vášej otázky zo dňa 24.10.2008 Vám oznamujeme, že Bc. Andrej Demianovič a Ing. Erik Pavlis nie sú našimi pracovníkmi. Prvá stavebná sporiteľňa, a.s., nikdy neprejavila záujem o kúpu nehnuteľnosti v katastri obce Brunovce.


S pozdravom
Mgr. Ing. Alena PUHOVICHOVÁ
Prvá stavebná sporiteľňa a.s.
Bajkalská 30, P. O. Box 48
829 48  Bratislava 25
Tel.: +421/ 2 / 582 31 180
Fax: +421/ 2 / 582 31 274

Uvidíme či už pohár konečne pretiekol, ako sa s týmyto podvodmi  pani vyšetrovateľka,  p. vyšetrovateľ PZ z Nového Mesta n/V, p. vyšetrovateľ z Topolčian a prokuratúra poráta,  budeme Vás informovať. 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930