Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod

Novinky na BRUNOVCE.OTVORENE.SK

Najnovšie príspevky
Chorý starosta Močko špehoval  poslancov v úrade.

Chorý starosta Močko špehoval poslancov v úrade.

Starosta Močko je práce neschopný od mája 2009. Dnes 8.03.2010 sliedil pod oknom obecného úradu, kde dve hodiny zasadali poslanci, ktorí mali schváliť jeho svojvoľné zmeny rozpočtu za r. 2009 a rozpočet na r. 2010. Neschválili! Miesto toho odhalili ďalší škandál, že jeden znich Jozef Čaňo, ktorý sa vzdal odmien, si ich tajne bez vedomia kolegov poslancov vypláca každý druhý mesiac! Podľa informácie úradníčky ich dostáva asi od augusta roku 2009.

Chorý starosta Močko špehoval poslancov v úrade. - Více...

Koniec Babylonskej veže.

Koniec Babylonskej veže.

Pri Babylonskej veži si ľudia prestali rozumieť, pomiatli sa im jazyky. Vežu nikdy nedokončili, rozpadla sa. Pri našej veži sú 20 rokov pomätené jazyky, pomätené zmýšľanie, pre tvrdohlavosť aroganciu človeka. Tí čo nevedeli, ani vedieť nechceli, bez rozmyslu rozhodovali! Tí čo vedeli, zneužívali postavenie, tajili. Na tých čo zo stáda vybočili, do nemoty kydali, a na exekúcie dávali. Po dnešku je zrejme koniec tejto Babylonskej veže. Niektorí zamočení hrajú nové divadlo, niektorým sa oči otvorili. Zistili, že aj oni sú za všetko zodpovední.

Koniec Babylonskej veže. - Více...

Po dvadsiatich rokoch samosprávy.

Po dvadsiatich rokoch samosprávy.

Už sa zvolebnieva. Samospráva? Samovláda? Boj o peniaze, zlatý válov starostu ? Prečo ste si ho volili? My poslanci nič nemôžeme, on nás stále ignoruje! Pre čo už nie je za mrežami, kto ho kryje? Iní zasa, nechajte ho, len on najlepšie vie čo s našimi peniazmi, atď. Už dvadsiaty rok možno počuť rôzne názory. Kde je chyba?

Po dvadsiatich rokoch samosprávy. - Více...

Z úradu ukoristili  „bojovú zástavu“

Z úradu ukoristili „bojovú zástavu“

Po dlhšej pauze a hneď z ostra. Kedysi bol tento úrad popísaný rôznymi heslami o zbojníkoch. Dnes z obecného úradu Brunovce, niekto ukoristil „bojovú štandardu“ a vyvesil ju do výšin, na hasičskú vežu. Takto jednoducho zobudil z letargie celú obec. Mnohí len ňúria, kto to len mohol byť? Mnohí sa ale zamýšľajú nad pointou tohto skutku. V dávnych časoch, vojská, lúpežníci, zažívali veľkú hanbu, keď im ukoristili vlajku, bojovú zástavu. Stratili svoju bojovú moc. Zažívajú aj dnes hanbu zbojníci v našom štáte, po úradoch, obecných „samovládach“, keď olúpia občanov o majetky, o verejné financie, poškodzujú na právach, účelovo dehonestujú nepohodlných občanov vláčením po súdoch a exekúciách a niekto im ukradne ich zástavu?

Z úradu ukoristili „bojovú zástavu“ - Více...

Podľa zástupcu starostu Jozefa Čaňu, "poslanec Prosňanský len afektoval".

Zástupca starostu Jozef Čaňo dňa 6.augusta 2009 pre TA3 vyhlásil, že poslanec Martin Prosňanský, ktorý sa vzdal mandátu na zasadaní OZ 30.06.2009 verejným vyhlásením, vzdávam sa funkcie poslanca, sa vraj nevzdal, lebo to podľa neho len tak afektoval.

Podľa zástupcu starostu Jozefa Čaňu, "poslanec Prosňanský len afektoval". - Více...

Vzdávam sa funkcie poslanca !

Vzdávam sa funkcie poslanca !

Na zasadaní OZ Brunovce 30.06.2009 sa vzdal verejne, pred svedkami do zápisnice svojej funkcie poslanca Martin Prosňanský . Na úradnú tabuľu bola onedlho vyvesená sfalšovaná zápisnica podpísaná dvomi známymi osobami a uznesenie podpísané jedným známym zástupcom starostu, kde táto kľúčová záležitosť tohto zasadania úplne absentuje. Sú nepoučitelní, arogancia nepozná medze, pokračujú v doterajších šľapajách ?

Vzdávam sa funkcie poslanca ! - Více...

Pohŕdanie súdom? Alebo marenie súdneho rozkazu?

Pohŕdanie súdom? Alebo marenie súdneho rozkazu?

Dnes 21.05.2009 o 08,30 h sa konalo druhé hlavné pojednávanie so starostom Dušanom Močkom za falšovanie verejnej listiny, lebo sa odvolal voči súdnemu rozkazu, kde dostal okrem iného aj zastavenie výkonu verejnej funkcie starostu na tri roky. Až na pojednávaní sudca oficiálne oznámil, že D. Močko je práce neschopný a sudca JUDR. Pavlovič tiež, takže pojednávanie odložil. Po obede bol D.Močko ako obyčajne už práce schopný. Jeho auto provokačne parkovalo pred obecným úradom. Úradníčka p.Facúnová oznámila, že v budove práve nieje, lebo odbehol niekam s jedným pánom. Po nahlásení polícii sa už neukázal a auto prišiel zobrať jeho syn, ktorého pred domom so smiechom a gestikuláciami čakala celá rodina „ako s tým len náramne vybabrali“.

Pohŕdanie súdom? Alebo marenie súdneho rozkazu? - Více...

Keď ma neodmenia, dám si "samoodmeny a vy  pacte dane".

Keď ma neodmenia, dám si "samoodmeny a vy pacte dane".

Starosta obce Brunovce D.M. zažaloval štyroch občanov, ktorí sa odvážili verejne prezentovať „neskutočné šibalstvá „ samosprávneho resp. samovládneho činiteľa a povedali "kráľ je nahý". Vraj tým poškodili jeho osobnosť a žida odškodné pol milióna, no prokuratúra ho práve obžalovala, lebo sa "odškodňuje" aj sám.

Keď ma neodmenia, dám si "samoodmeny a vy pacte dane". - Více...

Miliónová lúpež storočia v Brunovciach pokračuje

A je to tu !!! Po účelovom premlčaní trestnej zodpovednosti vinníkom, ktorí ukradli svojim blížnym urbárske nehnuteľnosti, má nasledovať vyrabovanie stoviek miliónov korún, ktoré sa tu nachádzajú v podobe štrkopieskov z ktorých mohli žiť ich vlastníci. Majetku sa podľa výsledku vyšetrovania podvodom zmocnili neoprávnené osoby, ktoré ho dokonca, počas vyšetrovania trestného činu podvodu, prostredníctvom Ľudovíta Šupku, ďalej podvodom odpredávali cudzím osobám. Štát napriek všetkému mlčí a voči pokračujúcemu trestnému činu nezasahuje. Preto bola zaslaná táto výzva občanov.

Miliónová lúpež storočia v Brunovciach pokračuje - Více...

Podporte petíciu za  zákon o nakladaní s obecným majetkom. Týka sa aj Brunoviec!!!

Podporte petíciu za zákon o nakladaní s obecným majetkom. Týka sa aj Brunoviec!!!

Nakladanie s obecným majetkom sa v mnohých prípadoch zvrhlo na okrádanie občanov a výnosný kšeft pre vyvolených "samosprávnikov". Zákon o obecnom zriedení síce stanovuje ako hospodárne je samospráva povinná s nim narábať, no tieto „keci“ v praxi už len málo kto berie vážene, lebo za jeho porušovanie nieje stanovená zodpovednosť. Občania musia vynaložiť veľké úsilie, aby odhalili zlodejčiny, falšovanie, podvody a dokopali políciu a prokuratúru k tomu, aby obžalovala vinníkov, tak ako sa to konečne podarilo v Brunovciach, kde trúfalosť prekročila všetky medze a už bežia obžaloby a súdy "samosprávnikov".

Podporte petíciu za zákon o nakladaní s obecným majetkom. Týka sa aj Brunoviec!!! - Více...

Na "ochrákanej verejnej tabuli"  sa objavila nová pozvánka.

Na "ochrákanej verejnej tabuli" sa objavila nová pozvánka.

Tento škaredý pľuvanec, ktorý krášli "Dušanovu údarnú tabuľu" , mi robí problém už niekoľko mesiacov. Nedá sa mu vyhnúť , vždy ho je vidieť. Vyčnieva tak, ako celý tento divoký "súkromý podnik pod názvom samospráva" , všetci ho vidia, vedia že tu zavadzia, no nikto ho neodstráni.

Na "ochrákanej verejnej tabuli" sa objavila nová pozvánka. - Více...

Dušan M. dostal za falšovanie šesťmesačný podmienečný trest s trojročným odkladom a trest zákazu činnosti vykonávať funkciu verejného činiteľa na tri roky

Mnohí prítomní na včerajšom súde ani len netušili, že Dušan M. starosta obce Brunovce už dostal zrejme trestným rozkazom za toto falšovanie verejnej listiny šesťmesačný podmienečný trest s trojročným odkladom a trest zákazu činnosti vykonávať funkciu verejného činiteľa na tri roky. Dozvedeli sa to až dnes, vďaka médiám.

Dušan M. dostal za falšovanie šesťmesačný podmienečný trest s trojročným odkladom a trest zákazu činnosti vykonávať funkciu verejného činiteľa na tri roky - Více...

Ako skončilo dlho očakávané hlavné pojednávanie  1T/182/2008 voči falšovaniu verejnej listiny proti verejnému činiteľovi, starostovi obce Brunovce Dušanovi Močkovi?

Ako skončilo dlho očakávané hlavné pojednávanie 1T/182/2008 voči falšovaniu verejnej listiny proti verejnému činiteľovi, starostovi obce Brunovce Dušanovi Močkovi?

BEZOČIVOSŤ! Obžalovaný starosta D.Močko si už aj zo sudcu JUDr. Jána Pavloviča, prokurátora JUDr. Prokeša a nás všetkých predvolaných, ktorí sme akceptovali predvolánky, zobrali si dovolenky a museli sme sa dostaviť na súd, de-facto vystrelil a súdne pojednávanie 29.01.2009 zmaril. Bude to ospravedlnená neúčasť a trúfalosť bude naďalej gradovať, alebo ho už konečne niekto za takéto výčiny riadne potrestá ?

Ako skončilo dlho očakávané hlavné pojednávanie 1T/182/2008 voči falšovaniu verejnej listiny proti verejnému činiteľovi, starostovi obce Brunovce Dušanovi Močkovi? - Více...

"Deň D  Brunoviec, lídra obecnej samovlády na Slovensku do ktorej sa nemôže zasahovať " sa blíži.

"Deň D Brunoviec, lídra obecnej samovlády na Slovensku do ktorej sa nemôže zasahovať " sa blíži.

Súd so starostom obce Brunovce D.Močkom za falšovanie a pozmeňovanie verejnej listivy... rozpočtu obce na r. 2007, § 352 Tr. zákona bude vo štvrtok 29.01.2009 o 08.30h na Okresnpm súde v Novom Meste n/V.

"Deň D Brunoviec, lídra obecnej samovlády na Slovensku do ktorej sa nemôže zasahovať " sa blíži. - Více...

Otvorený list starostovi D.Močkovi, poslancom OZ a Ing. Erikovi Pavlisovi, Bc. Andrejovi Demianovičovi

Starosta D. Močko a poslanci OZ ignoujú skutočnosti, že OR PZ Topoľčany a OP Trnava , bez najmenších pochybností dokázali a uznesením ČVS:ORP-207/OdV-TO-2005 oboznámili , že vydržanie a zápis urbárskych nehnuteľností na Obec Brunovce je zriedený trestným činom podvodu. Riaditeľka Správy katastra Nové Mesto n/V Ing. Eva Pankúchová po nezákonne prevedenom ROEPe, kotrý zistila až inšepakcia Úradu geodézie a kartografie SR , upozoreneniach zo strany poškodených občanov oznámila, že už bude postupovať v zmysle zákona. Sledujem či dá prietor spravodlivosti, zariadi zrušenie pdvodných zápisov ktorými je dodnes klamaný na verejopm katastrálnom portály celý štát, alebo povýši trestný čin podvodu nad vlastnícke práva zaručované Ústavou SR!

Otvorený list starostovi D.Močkovi, poslancom OZ a Ing. Erikovi Pavlisovi, Bc. Andrejovi Demianovičovi - Více...

To sa nepodarilo ani za komúšov, volení poslanci pripravili o majetok svojich voličov spoluobčanov - samospráva po Brunovsky.

To sa nepodarilo ani za komúšov, volení poslanci pripravili o majetok svojich voličov spoluobčanov - samospráva po Brunovsky.

Ďalší podvod storočia je tu, aj so slávnostným priznaním jeho aktérov! „Vedeli sme že hlasujeme za odpredaj pre dve cudzie osoby Pavlisa a Demianoviča, no aj tak sme hrali divadlo, že predávame Prvej stavebnej sporiteľni, lebo to povedal náš veľký vodca.“ Samozrejme česť výnimke, poslancovi p. Prosňanskému, ktorý sa nebál povedať pravdu a čiastočne ja J.Čaňovi, ktorý konečne verejne usvedčil vodcu z falšovania uznesenia!

To sa nepodarilo ani za komúšov, volení poslanci pripravili o majetok svojich voličov spoluobčanov - samospráva po Brunovsky. - Více...

17. november 2008 v PKO Bratislava

17. november 2008 v PKO Bratislava

Na akcii Verejnosť 2008 – za slušnosť a zákonnosť v tejto krajine, mali vystúpenie aj Brunovce, ktoré si "samosprávnej zákonnosti " zatiaľ neužili. Táto takzvaná samospráva sa stala vlajkovou loďou v porušovaní zákona o obecnom zriadení na Slovensku, ktoré kopírujú ďalší a ďalší. Kráľ štát na nej prezentuje že je nahý a slepý k podvodom ktoré sa tu dejú a že ho netrápi poškodzovanie občanov, dokonca ani porušovanie ústavného práva vlastniť a dediť súkromný majetok.

17. november 2008 v PKO Bratislava - Více...

Poslanci znova odhlasovali „okradnutie“ občanov Brunoviec, Čaňo  starostu verejne usvedčil z falšovania!

Poslanci znova odhlasovali „okradnutie“ občanov Brunoviec, Čaňo starostu verejne usvedčil z falšovania!

Najprv 4.8. 2008 schválili návrh starostu, ktrým bolo zneužité meno Prvej stavebnej sporiteľne v predaji nehnuteľností. Tá o ničom nevie. Starosta zápisnicu v zápätí sfalšoval a predáva dvom súkromným osobám, ktoré na pozemkoch už dávno podnikajú, ako by boli už ich. Jedni tvrdia, že zmluvu o predaji vôbec nevideli. Druhí sa v „priamom prenose“ verejne priznali, že zmluvu s dvoma súkromnými osobami videli, no napriek tomu hlasovali vedome pre odpredaj Prvej stavebnej sporiteľni. Názorná ukážka. Skrátka hlasovanie bez bez rozumu ako obyčajne, falšovanie uznesení a zápisníc veselo pokračuje, to čo Močko povie je zákon.

Poslanci znova odhlasovali „okradnutie“ občanov Brunoviec, Čaňo starostu verejne usvedčil z falšovania! - Více...

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930