Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod

Novinky na BRUNOVCE.OTVORENE.SK

Najnovšie príspevky

"Exekučná samospráva v zmysle zákona D.M.č1/2007" - NEW

NKÚ odmietlo vykonať kontrolu a hlavný kontrolór obce Brunovce vydal správu, že v Brunovciach je "všetko v najlepšom poriadku"! Je to naozaj tak, alebo sú to ........?

"Exekučná samospráva v zmysle zákona D.M.č1/2007" - NEW - Více...

"Samovládna anarchia" v Brunovciach pokračuje falšovaním uznesenia a odmietaním zvolať zasadanie OZ.

Poslanci OZ na zasadaní 12.02.2007 n e s c h v á l i l i 15-miliónový návrh rozpočtu obce na r. 2007, ktoý mal byť podľa zákona 538/2004 Z.z. o rozpočtových pravidlách do konaca roka. Naopak strosta klame, že je schválený! Obec je v rozpočtovom provizóriu. Je to provizórium ako "rozpočtové tak samosprávne" a to už šesnásť rokov. Občanov to netrápi, spia hlbokým spánkom zvaným "nemiešejme sa do toho " - právne vedomie vygumované a kontrolné orgány ako vidieť, to netrápi teiž. Noví poslanci okrem toho jednohlasne za prítomnosti strostu rozhodli, že situácia je vážna, zasadania OZ budú zvolané každý prvý piatok v mesiaci, nakoľko treba riešiť dôležité veci. Zdalo sa, že poslanci chú tieto veci zmeniť. Aká je skutočnosť?

"Samovládna anarchia" v Brunovciach pokračuje falšovaním uznesenia a odmietaním zvolať zasadanie OZ. - Více...

"Močkizmus dostal po sedemnástich rokoch na papuľu" - hrá sa nová hra, kedy bude zasadanie - starosta nevie.

12.2.2007 bolo zvolané zasadanie OZ Brunoviec. Bola to náhoda, alebo to bol výsledok tejto žiadosti o informácie: "Kto je zástupcom starostu obce Brunovce aký plat schválilo OZ starostovi na r. 2007"?

"Močkizmus dostal po sedemnástich rokoch na papuľu" - hrá sa nová hra, kedy bude zasadanie - starosta nevie. - Více...

Odmietol fúkať prišiel o vodičák! NOVÝ ČAS

"Doklady vraj policajtom neodovzdal úmyselne, lebo bol presvedčený, že nemajú na to právo,kontrolovať ho". Čo si to vlasne tí policajti dovoľujú? Čo zabudli že je to "sám veľký Močko" ? Útočil nadával policatom a oni mu za to odmietli robiť taxikárov. No to je už naozaj priveľa!? Mnohí občania neveria vlastným ušiam, že človek s takýmto právnym vedomím sa "hrá na starostu a rozhoduje o osude celej obce" !

Odmietol fúkať prišiel o vodičák! NOVÝ ČAS - Více...

"Močko chlastal , útočil na policajtov, dostal želiezka...".

Roky celý kraj s údivom sleduje, ako neohrozený starosta Močko pod vplyvom alkoholu jezdí na aute. Bežne na mol zo šenku a všetci len híkajú, "aký je to švárny junák, ten má ale známosti na polícii, všetci vedia a nič sa mu nestane!?" Náhoda je pes, prišli cudzí a takto to dopadlo, pohár už pretiekol?

"Močko chlastal , útočil na policajtov, dostal želiezka...". - Více...

Časopis Život priniesol reportáž o "močkizme"

Časopis Život priniesol reportáž o "močkizme"

Redaktorke časopisu ŽIVOT sa podarilo nevídané. Bez úrazu vstúpila až do "útrob samosprávy Brunovce, predstúpila pred samotný trón" a vypočula si "drísty" o kvereulantstve, ktorými starosta Močo kŕmi médiá. Odkaz na článok uverejnený v časopise ŽIVOT je tu, môžete si ho prečítať v plnom znení: http://lesk.zoznam.sk/cl/11125/140795/Nepriatelia Kverulantstvom označuje D.Močko legitímne žiadosti až desiatich občanov o informácie, z toho dokonca dvoch poslankýň OZ, ktorým odmietol kópie uznesení a dostal za to pokuty. Čo sa pýtame? Eelementárne informácie o použití obecných finančných prostriedkov, financovaní nájomného domu a založení obce o podvodných odmenách ktoré si bez hanby a schválenia poslancov starosta sám udeľuje a o pokutách, ktorými permenentne poškodzuje obec... Za rok 2006 som podal sedem jednoduchých žiadostí: Prečo sa kanalizácia užíva desaťročie bez užívacieho povolenia..., koľko odmien k platu si starosta udelil, prečo neplatí pokuty za info-priestupky, za čo zaplatil právnemu zástupcovi obce, zároveň svojmu súkromnému advokátovi JUDr. Radovanovi Grujbárovi z obecného konta 67 554 Sk... Usmiata pani úradníčka je z toho "úplne paf", vraj by na takéto žiadosti musela prijať ďalšieho človeka. Ani sa nečudujem, že nevedia odpovedať. "Všetko je to dávno o zlatú mrežu, za rok 2006 to bobo šesť info-pokút za 33 600 Sk, čo odpoveď, to dôkaz pre nečinné orgány“. Úradníčka pred médiami navrhuje riešiť inf-ožiadosti zastielaním žiadateľa. Nieje to nozaj priveľa? Nemali by sa zodpovedné orgány urýchlene zamyslieť a riešiť takýchto nebezpečných ľudí psychiatrickým vyšetrením, pokiaľ niekobo nezabijú, tobôž nie policatov pri služobnom zákroku proti "ožratému" strostovi Močkovi, ako sa talo 14.12.2006 o 03:00 pred jeho domom?

Časopis Život priniesol reportáž o "močkizme" - Více...

"V mene Slovenskej republiky sa ďalšia pokuta 10 000 Sk starostovi D.Močkovi premlčiava"!

Už druhá pokuta starostovi obce Brunovce za porušejie info-zákona sa z dôvodu rozhodnutia Krajského súdu Trenčín, vrátiť vec na ďalšie konanie, sa nedá zrealizovať, lebo uplynula dvojročná doba. Je to len náhoda, alebo niečo iné?

"V mene Slovenskej republiky sa ďalšia pokuta 10 000 Sk starostovi D.Močkovi premlčiava"! - Více...

Právny štát Slovensko, konečne uvaľuje na starostu Močka súdne exekúcie.

Súpdne Exekúcie používa starosta D.Močko ako nástroj na zastrašovanie a dehonestovanie nepohodlným občanov, ktorí sa odmietajú podvolovať jeho abnormálnemu prušovaniu zákonov. Treaz sa karta otočila protio nemu. "Kto čím hreší tým tretaný býva".

Právny štát Slovensko, konečne uvaľuje na starostu Močka súdne exekúcie. - Více...

Ako dopadli "slobodné voľby v neslobodnom štáte, Brunovce".

150 hlasov vždy stčí v tejto obci z 540 obyvatelmi D.Močkovi. Dedkovia a babičky ako každé štyri roky zabrali. Zo štyroch kandidátov na strostu si vyhrali toho "najčestnejšieho, namúrdejšieho a njbezúhonnejšieho" ako obyčajne.

Ako dopadli "slobodné voľby v neslobodnom štáte, Brunovce". - Více...

Každé štyri roky pred voľbami.

Každé štyri roky naženie do "kulturáku drahých dôchodcov", ktorých je asi 80%. Dá im najesť, napiť, zahrať, obdarí dekami. "Prečo ste si ho volili, prečo ste ho neodvolali keď kradne, prečo nesedí dávno v base? " Takéto otázky idú ako na páse.

Každé štyri roky pred voľbami. - Více...

Kto čím hreší, tým trestaný býva

"Najväčšia záľuba miestneho diktátora, zastrašovanie exekúciami nepohodlných občanov, ktorý sa odmietajú podvoliť novej samovládnej totalite", sa konečne prenáša na vinníka. Dušan Močko bude exekuovaný za nepaltenie právoplatne udelených pokút za tajenie informácií.

Kto čím hreší, tým trestaný býva - Více...

Kto môže byť na Slovensku starostom?

Na funkciu strostu obce na Slovensku netreba prakticky nič. Je to naozaj tak bezvýznamná funkcia, alebo ide o ďalšiu zvrátenosť ?

Kto môže byť na Slovensku starostom? - Více...

19 pokút starostovi obce Brunovce za porušenie zákona o slobodnom prístupe k informáciám, spolu 88 850 Sk.

Pokuty udelené OÚ Nové Mesto n/V starostovi obce Brunovce Dušanovi Močkovi, za priestupky porušovania zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám do 2.11.2006

19 pokút starostovi obce Brunovce za porušenie zákona o slobodnom prístupe k informáciám, spolu 88 850 Sk. - Více...

Zrejme najdlhší 16- ročný súdny spor na Slovensku, starosta z Brunoviec prehral.

Zrejem ide o najdlhší súdny spor v občiansko - právnej veci na Slovensku " ako ináč, zasa Močko, Brunovce"! Pred nedávnom prehral aj iný súd s bývalým šekárom v Brunovciach, p.Jamborom, ktorému obec musela vypaltiť súdne trovy 29 000 Sk. Spolu stál len tento starostaov "súdnický šport" daňových poplatníkov obce 50 000 Sk. "Samospráva, demokracia ako remeň. Štát mlčí a občan len kňučí, paťte dane, držte hubu, Vaše prachy gróf má v suchu".

Zrejme najdlhší 16- ročný súdny spor na Slovensku, starosta z Brunoviec prehral. - Více...

Kontrola samosprávy, info – zákon a hanba?

Dve pokuty za info-priestupky starostu D.Močku (ktorých dostal už 19) vrátil Krajský súd na ďalšie prejednanie. Jednu nepreskúmal, lebo údajne v spise chýbali listiny. Kto ich startil, prečo si ich súd nevyžiadal? Pointa? Dve udelené pokuty 10 000 Sk a 4 000 Sk sú takto premlčané, lebo vypršala dvojročná doba. Je to náhoda? Alebo dve náhody?

Kontrola samosprávy, info – zákon a hanba? - Více...

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« květen 2021 »
květen
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31