Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod

Novinky na BRUNOVCE.OTVORENE.SK

Najnovšie príspevky
Hody v kaštieli 2014 - video

Hody v kaštieli 2014 - video

Pre tých čo nevideli. Video z hodov z bývalej kaplnky teraz NBÚ.

Hody v kaštieli 2014 - video - Více...

O samospráve a blížiacich sa voľbách

O samospráve a blížiacich sa voľbách

Znova sú tu voľby, znova veľký hukot, guláše predvádzanie, sľuby, kričia chodte voliť čestných, dobrých a hrnú sa zlí aj dobrí. Samozrejme že je do samosprávy lepšie voliť dobrých čestných, ako zloduchov, ale pointa je aj tak úplne, úplne inde. Komunálnymi voľbami sa za tohto stavu nič zásadné nezmení, musí sa zmeniť aj režim a týmito voľbami ho len niekde naštrbíme a niekde zasa zhoršíme.

O samospráve a blížiacich sa voľbách - Více...

Skúsme  voliť  nezávislého Martina Daňu

Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu

V našej malej obci Brunovce s 562 občanmi, máme dlhé roky "tajný miestny parlament" . O osude celej obce o daniach pre občanov a hlavne o odmeňovaní "úžasnej" starostky Júlie, ktorej nedávno za "obrovské zásluhy" len nikto nevie aké, nadelili k platu ešte plus 28 percent a stojí nás občanov mesačne 1740 ,30 Euro, rozhodujú štyria poslanci. Nad kontrolou roky sedí kontrolór docent ekonóm M. Majerník, ktorý na položené otázky spojené s verejnými financiami, miliónovými pokutami udelenými obci, na zasadaní odmieta odpovedať.

Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu - Více...

V NRSR vypúšťali kaprom rybník.

V NRSR vypúšťali kaprom rybník.

Zúčastnil som sa medzinárodnej konferencie o priamej demokracii, ktorá sa konala za podivuhodných okolností, za asistencie polície a absencie médií a "štandardných" poslancov, v NRSR.

V NRSR vypúšťali kaprom rybník. - Více...

Prvé kolo  o nášho prezidenta dobojované.

Prvé kolo o nášho prezidenta dobojované.

Do poslednej hodiny donášali ľudia z celého Slovenska, do kancelárie Helenky Mezenskej podpisové hárky. Ďakujem všetkým aj z našej obce, čo nám pomohli.

Prvé kolo o nášho prezidenta dobojované. - Více...

Júlia, toto presahuje už všetky medze!

Starostka Júlia Masárová si dovolila zvolať poslancov na predposledný deň v roku na 30.12.2013 ráno o 10.00 na zasadania OZ. Ja som si zasa dovolil pozvať okresného prokurátora, aby sa prišiel na vlastné oči pozrieť na najhrubšie porušovanie zákona, aby nemusel naháňať, predvolávať svedkov a urobil na mieste činu „dozor prokuratúry nad zákonnosťou v samospráve“.

Júlia, toto presahuje už všetky medze! - Více...

Chcete prezidenta Helenku Mezenskú?

Chcete prezidenta Helenku Mezenskú?

Ak áno, do 9.1.2014 treba 15 tisíc podpisov. Išlo by to aj bez nich s podpismi poslancov, no každý kandidát sa nehrabe na túto funkciu z dôvodu že „ja chcem byť prezident, ja chcem byť ...“! Termín cez sviatky a do 9.1.2014 je šibeničný, úmyselne takto vymyslený, no práve tu sa ľudia ukážu, či sú ešte niečo schopní pre seba vybojovať.

Chcete prezidenta Helenku Mezenskú? - Více...

Konečne kandidát na prezidenta pre ľudí.

Konečne kandidát na prezidenta pre ľudí.

Dnes sa rozhodlo, začíname zbierať podpisy, pozor, čas je krátky.

Konečne kandidát na prezidenta pre ľudí. - Více...

Rzpočet obce v Brunovciach  netreba.

Rzpočet obce v Brunovciach netreba.

Za falšovanie rozpočtu obce, bol bývalý starosta Brunoviec Močko už definitívne odsúdený. Jeho poslanci sa k činu priznali, oľutovali a dostali len podmienku. Súčasná starostka Masárová, ktorá zadlžuje obec, berie úver na úver, sa tuším nepoučila. Rozpočet ani nepotrebuje, dodnes nieje schválený a keď ho krvopotne niekto neznámy ušušní, býva vždy záhadne vyrovnaný, aj keď sme v deficite. Počas roka ho zmení ako sa jej zachce. Starostka je nezvestná na pracovnej ceste, na zamknutom úrade sa zasa potĺka bývalá Močkova úradníčka Facúnová. Pred políciou uniká. Vraj nám robí audit, Boh nás ochraňuj! Hlavný kontrolór Milan, ekonóm, doporučuje vyrovnaný rozpočet vždy schváliť a naďalej si rozvíja náš vidiek, prerábaním svojho domu z fondov Europskej únie. Vraj je to akási ubytovňa Hause, ako dobre sa budeme mať, keď ju dorobí. Poslanci zrejme ani nevedia čo činia, čo sa okolo nich deje, resp. nechcú vedieť, mudrujú do vetra, fakty odmietajú, nekonajú a jeden z nich obhajuje všetko ako divý. Traja, Cibuľka, Mihalčík, Barcík na úkor všetkého znova zvýšili podaným dane a naďalej sa tvária ako „svätí za dedinou“ veď s nič nedeje. Keď sa ohlási na zasadaní občan, chce predložiť fakty kde zmizli peniaze, starostka vreští, že má na to tri minúty a takto to pokračuje, ako u blbých na dvorčeku. Všetci asi viete, že z našej obce, mojou zásluhou vznikla organizácia ZOMOS. Združenie občanov miest a obci Slovenska a pomáhame občanom v celom štáte. Tu v našej obci ale občania nič nepotrebujú. Tu občania sedia zadubení za bránami na zasadanie sa skoro nikto neodváži aby neostali v nemilosti miestnej vlády. Tu potrebujú len dlhý bič, podvody, zvyšovanie daní a kráľovský plat pre „starostku“. O tomto je podľa mňa "samospráva" v Brunovciach. Nie všade sú takýto ľudia. Tu dávam jeden článok nášho člena ZOMOS.

Rzpočet obce v Brunovciach netreba. - Více...

"Čo je dovolené Bohom,  nieje dovolené volom"

"Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom"

Priatelia pozor!!! Nikdy nechodte na takzvané miestne „samovlády“, na takzvané obecné úrady bez kamery a diktafónu, lebo tento štát sa podľa mňa stal najväčším nebezpečenstvom pre slušného občana. Jedine že sa budete plaziť pred nimi štvornožky, oslavovať ich zvrhlý majestát a nebudete žiadať žiadne informácie o ich vládnutí. (Samozrejme česť výnimkám) Často tu totiž vládne nevzdelaný hlupák, ktorého si zvolili za vodcu miestni krčmovníci a ktorému z toľkej moci a beztrestnosti, zaručovanej štátom, jalovým zákon o obecnom zriadení bez sankcií, políciou a prokuratúrou, kvapká na karbid a neviete kedy môže vybuchnúť. Mne a ďalším sa už takýto prípad stal a zachránila ma len nahrávka, ktorá vyvrátila krivé obvinenia. Autentická nahrávka ako sa ma starostka Masárová a úradníčka Pažitná na úrade v Brunovciach snažili vyprovokovať a keď som sa nedal zamkli ma na úrade, zavolali políciu a krivo ma obviňovali, je tu: http://brunovce.otvorene.sk/dokumenty/blazinec-na-obecnom-urade/view Pamätám že vtedy som sa len omylom pozrel na obrazovku počítača úradníčky obecného úradu a skončilo to bezmála šokom. Dnes som bol na tom istom úrade v obci Brunovce a zažil som zasa takúto ochranu osobných údajov. Bačovali si tam dve cudzie osoby, zamknuté na obecnom úrade a keď som zavolal políciu ušli. Podal som podnet okresnému prokurátorovi JUDr. Trelovi do Nového Mesta n/V, uvidíme ako to vyrieši. O výsledku budem verejnosť informovať.

"Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom" - Více...

Ísť voliť?

Prvý krát som bol pevne rozhodnutý že už nepôjdem voliť. VUC považujem za ďalšie zbytočné nekontrolované práčky peňazí, cez ktoré ovláda politická moc jednotlivé kraje a nasádza si svojich. Napriek tomu som sa ale rozhodol, že voliť pôjdem. Jediný dôvod je, že na župana v trenčianskom kraji kandiduje Juraj Smatana z Považskej Bystrice, ktorého poznám, ktorý sa vyzná v samospráve, v politike, je aktívny dlhé roky, nedá sa korumpovať a zriadil aj všetky tieto stránky otvorene.sk k tomu, aby boli ľudia objektívne informovaní.Tu si môžete vypočuť jeho názory v debate kandidátov v na TA3.

Ísť voliť? - Více...

Bývalý starosta Močko je už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin.

Bývalý starosta Močko je už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin.

Zistilo sa, že bývalý starosta Dušan Močko bol už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin, sfalšovanie uznesenia o predaji obecných nájomných bytov, no následky za jeho nezákonné konanie, znášajú najmä občania. Tu je aj rozsudok.

Bývalý starosta Močko je už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin. - Více...

DOSŤ !!!

REPORTÉRI obec Svätý Kríž - buduj, kradni, falšuj, pomsti sa nepohodlným občanom, podvádzaj, zadlžuj koľko to dá, priveď obec do krachu, nič sa Ti nestane, tvoja podielnická obecná práčka verejných peňazí je zákonom chránená! Je to s Brunovcami podobnosť čisto náhodná ? Nie. Somárikovia poslanci prídu raz za tri mesiace na zasadanie. Pred zasadaním ako pred popravou, na zasadaní ako v ústave, dvihnú ruky, odhajlujú, kráľovský plat, nevedia za čo, navalia ľuďom dane a zmiznú. Už sa ich nič netýka. Takto vyzerá na Slovensku „samospráva pre blaho občanov“. Na čo nám je takáto zbytočná škodlivá organizácia? Za aké služby im to máme neustále platiť a dávať starostovi kráľovské odmeny?

DOSŤ !!! - Více...

Rozsudok - trestná činnosť Dušana Močku

Tu si môžete vypočuť aj dnešný rozsudok Okresného súdu Nové Mesto nad Váhom, voči bývalému starostovi Dušanovi Močkovi. Sudca a prokurátor odviedli v medziach tohoto skorumpovaného štátu dokonalú prácu. Uvidíme ako a ktorá lúza sa ju zasa pokúsi zmariť.

Rozsudok - trestná činnosť Dušana Močku - Více...

Nekonečný súd o Močkoviny

Dnes sa konalo ďalšie súdne pojednávanie z nekonečného príbehu bývalého starostu Brunoviec D.Močka za tr. čin falšovanie verejnej listiny a porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku.

Nekonečný súd o Močkoviny - Více...

Pochovávanie obce

Na poslednom zasadaní OZ Brunovce sa nový poslanec, ktorý nastúpil na uprázdnený post odsúdeného poslanca, opýtal starostky zásadné, asi takéto otázky, ktoré sa nikdy žiadny poslanec "rukodvíhač" nedovolil opýtať. Ako je to možné, že stále máte vyrovnaný rozpočet, aj keď končíte deficitom? Beriete úvery a tým sanujete predchádzajúce úvery! Za úvery sú veľké úroky. Ako znižujete dlh? Dokedy to takto chcete robiť, je to v poriadku? Hlavný kontrolór Majerník, ekonóm, audítor, docent, doktor.... odpovedal, že tak sa to robí !!!??? No ale toto je práve tá bezcharakternosť mnohých starostov po Slovensku, ktorí narábajú s našimi peniazmi, Ich hlavná položka je kráľovský plat, voľná pracovná alebo "nepracovná" doba, a je im jedno, že obec a občanov vedú na cestu do pekla.

Pochovávanie obce - Více...

Pekne ste sa  ukázali!

Pekne ste sa ukázali!

Svoj príchod v "štátnom záujme" dnes oznámila firma Enermont s.r.o. svojským spôsobom. Sedím pri počítači v tom rana a vzápätí zrušená elektrina v celej obci Brunovce, drôty miestneho vedenia roztrhnuté. Na križujúce vedenie, ktoré nebolo odstavené od elektriny, zhodila firma Enermont vodič zo stĺpa VVN 110 KV, ktorý ho skratoval a roztrhal.

Pekne ste sa ukázali! - Více...

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930