Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod

Novinky na BRUNOVCE.OTVORENE.SK

Najnovšie príspevky

Starostka Júlia podviedla občanov

Na zasadaní OZ 27.6.2013 bola starostka v priamom prenose odhalená ako podviedla občanov, ako zadlžuje obec "úverom na úver" a ako prenasleduje exekúciami len vybraných nepohodlných občanov, ktorí sa odvážia prehovoriť. Ako obyčajne, občanov chcela umlčať tak, že diskusiu nezaradila a do programu, zaradila len to, čo sa jej hodí. V zápisnici zo zasadanie ale márne hľadáte, čo sa tu skutočne odohralo. Pre to Vám najdôležitejšie časti zasadania sprostredkovávam autentickou nahrávku, lebo na zasadanie poslancov ktorí rozhodujú o Vašom osude sa neodvážite a obecné kamery, ktoré Šutovský na zasadeniach nasmerovával na občanov, už záhadne zmizli.

Starostka Júlia podviedla občanov - Více...

Ako začína korupcia?  V samospráve!

Ako začína korupcia? V samospráve!

Korupcia - ľudove zlodejčina, podvody,falšovanie, prenasledovanie nepohodlných ľudí , toto všetko začína takzvanou samosprávou. ZOMOS sa zúčastnil na tlačovke v NRSR vo veci návrhu proti korupčného zákona.

Ako začína korupcia? V samospráve! - Více...

Aj Pisara zneužíva verejnú funkciu?

Po Moravčíkovi aj Pisara ! TA3 priniesla správu o ďalšom odsúdenom, ktorý sa v Brunovciach hrá na poslanca a rozhoduje. Čo myslíte pochopí konečne starostka a hlavný kontrolór obce zákon, keď im ho vysvetľujú právnici až televízii.

Aj Pisara zneužíva verejnú funkciu? - Více...

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka

Nekonečný príbeh 1990-2013. Falšujú, podvádzajú občanov, dokonca aj sudcu a prokurátora krivými svedectvami pred zrakmi médií. Kľúčovým ale falošným dôkazom sa stala "obecná písanka zápisníc OZ s odmenami starostovi" vytvorená rukou úradníčky G.Facúnovej a do nemoty prezentovaná na súde D.Močkom! Tento podvod im už ale nevyšiel! Prokurátor Prokeš a sudca Pavlovič im tento krát podvod "nezožrali ". Uvidíme ako im to súd vo štvrtok o 9,00 na rozsudku spočíta a či budú pykať za klamanie súdu pod prísahou.

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka - Více...

Včera v RTVS o samospráve a občanoch

Včera v RTVS o samospráve a občanoch

Zúčastnil som sa za ZOMOS v živom vysielaní sa na debate v RTVS o takzvanej samospráve na Slovensku.

Včera v RTVS o samospráve a občanoch - Více...

Táto samospráva  je blud.

Táto samospráva je blud.

Samospráva na Slovensku sa topí v podvodoch, praní peňazí, vidíme to denne na celom Slovensku. Štát 23 rokov asistuje, bojuje proti zákonnosti a občanom ktorí s novou totalitou nesúhlasia. Podvody a zneužívanie práva sa stali pracovnou metódou, jalové odpovede polície a prokuratúry pravidlom. Česť výnimkám. Juraj Kukla

Táto samospráva je blud. - Více...

Pažitná, Masárová vypovedali "ako som na nich na úrade útočil"

Úradníčka Obecného úradu Brunovce p. Pažitná a starostka Masárová iniciovali konanie proti mojej osobe, podali podnet na políciu a obvinili ma z útoku. Som presvedčený, že sa jedná o úmyselné krivé obvinenie a preto im túto vec nemôžem prepáčiť a budem sa brániť všetkými dostupnými právnymi prostriedkami, lebo to považujem za vrchol zvrhlosti, prekročili všetky medze. Vec sa riešila 30.1.2013 na priestupkovom konaní. Zastupoval ma p. Pachník, k dispozícii som poskytol správnemu orgánu autentickú nahrávku, ktorú som oznámil a urobil verejne. Boli ňou obe osoby konfrontované.

Pažitná, Masárová vypovedali "ako som na nich na úrade útočil" - Více...

V Brunovciach stále môžu byť zasadania OZ tajné.

V diskusii som čítal, že občania by chceli vidieť na vlastné oči, ako to na takzvaných verejných zasadaniach OZ v Brunovciach vyzerá. No vyzerá to takto a ešte aj horšie, keď poslanci útočia a chcú rozbiť kameru, alebo keď starostka vyhadzuje médiá z verejného zasadania. Videá sú na tomto odkaze: http://www.seredonline.sk/clanky/v-brunovciach-stale-mozu-byt-zasadania-oz-tajne/

V Brunovciach stále môžu byť zasadania OZ tajné. - Více...

Blog našej členky ZOMOS zo Šoporne

Žijeme v policajnom bezprávnom štáte, kde sám štát odstraňuje základné princípy právneho štátu vytvorením takzvanej samosprávy, na ktorú zákon neplatí. Inými slovami, občan má povinnosti, musí platiť dane aj keď ich vymáhajú od neho podvodom , aj keď Ústava SR hovorí úplne iné. Na ľudí dane, za všetko sankcia, na mocipánov a ich miestne mafie kráľovské platy a divoká beztrestnosť bez sankcií! Je na čase využívať článok čl. 32 Ústavy SR, postaviť sa na odpor proti odstraňovaniu zákonnosti. Najťažšie je ale prekonať tých, ktorí majú zákonnosť presadzovať, prokuratúru, políciu, ktorá je pol druha roka bez hlavy. Už viete pre čo? Šoporňa je ďalším príkladom zvrhlosti štátu . A ešte je tu jedno nebezpečie. Starostu odvoláte a môže do zlatého válova nastúpiť ešte horší rafinovanejší a môže si ďalej porušovať zákony a orať na občanoch. Alebo nastúpi „dobrý" a za rok sa od toľkej voľnosti a kopy peňazí zdivie. Toto je náš slávny štát a tento systém nieje náhoda, ale úmysel „nová totalitná demokracia“. Prípad Šoporňa budeme sledovať. Juraj Kukla

Blog našej členky ZOMOS zo Šoporne - Více...

Čo je v skutočnosti samospráva na Slovensku?

Čo je v skutočnosti samospráva na Slovensku?

Za odpoveďou nemusíme chodiť ďaleko. Vypočujte si tento rozhovor a možno Vám budú viaceré vedci zodpvedané.

Čo je v skutočnosti samospráva na Slovensku? - Více...

Pre čo Slovensko "zrušilo" funkciu generálneho prokurátora?

Pre to aby tu zavládla zákonnosť pre všetkých? Aby sa zločiny verejných činiteľov a spol. nezahrali do autu? Aby mohol občan úspešne požiadať o preskúmanie skorumpovaných rozhodnutí nižších stupňov prokuratúr? Samozrejme nie, to vidí už aj hlupák!!!

Pre čo Slovensko "zrušilo" funkciu generálneho prokurátora? - Více...

Konečne sa podarilo a jeden predvianočný rozhovor.

Konečne sa podarilo a jeden predvianočný rozhovor.

Práve prebehol v Brunovcich od 15.12. už tretí zúfalý pokus o tajné zasadanie OZ, nakoniec sa „podarilo“?

Konečne sa podarilo a jeden predvianočný rozhovor. - Více...

Podivné zasadania OZ Brunovce.

Podivné zasadania OZ Brunovce.

Na sobotu ráno o 9.00 , 15.12.2012 zvolala starostka zasadanie, kde mali poslanci schváliť jej zmeny rozpočtu, ktoré si robila v r. 2012, rozpočet na r. 2013, miestne dane, správu audítora, prenájom kultúrneho domu, výstavbu 110 KV vedenia, nezaplatené faktúry, platbu za kanalizáciu, kúpa čerpadla na ČOV a akési obecné noviny. Čiže najzásadnejšie zasadanie roka možno celého desaťročia v najpodivnejšom termíne pred Vianocami v sobotu ráno!!! Na zasadanie som sa za občanov dostavil ja jediný a za poslancov p.Mihalčík. Poslanec Michalka telefonoval že o zasadaní ani nevie, p.Barcík sa ospravedlnil a zástupkyňa starostky p. Smiteková mi oznámila, že zasadanie sa koná 17.12.2012? Starostka zavolala poslancovi pánu Cibuľkovi „Roman nemusíš chodiť“ a zasadanie zrušila. Prehlásila, že poslanci sú ospravedlnení aj zástupkyňa starostky, ktorá je vraj chorá.

Podivné zasadania OZ Brunovce. - Více...

Ako sa správa táto "samospráva"

Ako sa správa táto "samospráva"

Škandál !!! Starostka Júlia Masárová poslanci ani hlavný kontrolór docent Milan Majerník nevedeli na zasadaní dňa 7.11.2012 odpovedať na otázku, kde zmizlo 50 836 Eur (1 532 10 korún), čo bola pokuta, ktorú dostala Obec za skrachované obecné nájomné byty, kupujúci Pavlis a Demjanovič ju vraj zaplatili no bočania u splácajú. Druhý škandál je, že tento najazávažnejší bod diskusie vôbec neuviedli do zápisnice, zapisovateľka nezapísala? Overovatelia overili. Nepodstatné veci tie tu ale nechýbajú! Alebo že by takto úmyselne ?

Ako sa správa táto "samospráva" - Více...

Samospráva, diabolsky premyslený systém odstraňovania zákonnosti.

Samospráva, diabolsky premyslený systém odstraňovania zákonnosti.

Po minulom incidente starostky a úradníčky o ktorom som tu informoval, viď. ( http://brunovce.otvorene.sk/aktualne/sialenstvo-na-obecnom-urade-v-priamom-prenose/view ) po útoku verejných činiteľov, poslancov OZ Brunovce Šutovského a Pisaru, ktorý zaútočil na kameru s videozáznamom zasadania, sa 7.11.1012 konalo ďalšie zasadanie OZ Brunovce. Brunovčania, až na výnimky, boli, ako vždy, schovaní za bránami svojich domov: „Nás sa zasadanie, samospráva, dane, úvery, kolabujúca kanalizácia, atď. vôbec netýka!“ Prišli preto cudzí občania, ktorí sa na to nemôžu dívať, tri televízie a zástupcovia ZOMOS-u. Pozvaní boli aj niektorí poslanci NR SR, aby videli na vlastné oči, čo znamená samospráva po slovensky, no zatiaľ sa ospravedlnili. Zrejme až v ďalšom kole.

Samospráva, diabolsky premyslený systém odstraňovania zákonnosti. - Více...

Otvorený list poslancom OZ Brunovce

Nakoľko s viacerými poslancami OZ Brunovce sa nedá komunikovať a stav samosprávy je zlý, zasielam informácie spôsobom otvoreného listu. Tieto informácie dávam na vedomie aj občanom obce, lebo mnohí sa boja prísť na zasadanie OZ a nadávajú doma, za zavretými dverami.

Otvorený list poslancom OZ Brunovce - Více...

Poslanci OZ Brunovce - otvorený list

To čo predviedla takzvaná „samospráva“ obce Brunovce po „dlhej letnej pauze starostky“ vo štvrtok a piatok, je hrôza, hnus, ktorý presahuje všetky medze. Organizovaná skupina viacerých verejných činiteľov zaútočila na občanov, plus zúfalé tajenie najdôležitejších otázok života obce pred občanmi!

Poslanci OZ Brunovce - otvorený list - Více...

„Teroristická hrôzovláda Brunoviec“ včera zasadala, končila bitkou.

Aký je výsledok dnešného blázinca? Písomné pripomienky občanov do diskusie neprejednané, starostka diskusiu zakázala, zhasla a odišla . Spáva hlavného kontrolórka sa nesmela prečítať, starostka ju zakázala dať do programu schôdze. Voči arogancii starostky sa neodvážil namietať žiadny z poslancov a hlavný kontrolór pokorne čušal. Pred úradom na občanov zaútočili poslanci Šutovský, a Pisara sa zasa vrhol na kameru so záznamom zo zasadania a chcel ju zničiť. Čiže všetko úplne v " normále u blbých na dvorečku v Brunovciach, kde sa deti hrajú na samosprávu, rozhodujú o verejných financiách daňových poplatníkov a o osude celej obce"

„Teroristická hrôzovláda Brunoviec“ včera zasadala, končila bitkou. - Více...

Šialenstvo na obecnom úrade v priamom prenose.

Tak takýto blázinec som ešte nezažil! Niekomu poriadne šmýkajú remene, lebo mu tečie do bot? Dnes som chcel na Obecnom úrade zaplatiť miestne dane. Išiel som „podporiť netransparentné divoké hospodárenie“ no to som nemal robiť! Nakoľko obec v zastúpení starostky Masárovej neplatí faktúry a odvody za zamestnancov a na občanov uvalila platenie jeden a pol milióna korún plus osemdesiat tisíc za pokuty bývalého starostu, chcel som vidieť aj správu hlavného kontrolóra o používaní týchto verejných financií daňových poplatníkov, ktorá je verejná, no u nás je tajná a nieje ani na programe zajtrajšieho zasadania OZ! Zazvonil som na podozrivo zamknuté dvere na obecnom úrade a netušil som, aký špinavý komplot je tu proti mňa nachystaný.

Šialenstvo na obecnom úrade v priamom prenose. - Více...

Múdri i sprostí ľudia chodia zamračení - prečo!?

Múdri i sprostí ľudia chodia zamračení - prečo!?

Od čoho sú ľudia zamračení? To čo tu píšem začína od miestnych samospráv, od diktátorv, zlodejov, hlúpych alebo zákerných poslancov, nevšímavosti občanov a končí to až odnášaním bohatstva tohoto štátu do daňových rajov. Všade sú zlí aj dobrí, ale zlým a sprostým teraz peklo vložilo moc do rúk. Čím väčší blbec, tým má väčší "úspech", toto je Slovensko dnešných dní a bojím sa, že brutálne v tomto trende pokračujeme- správu o stave republiky perfektne včera odprezentoval aj poslanec NRSR Alojz Hlina. Vyplatí sa vypočuť jeho prejav. Odkaz je tu: http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/86714/Hlina_Alojz.html

Múdri i sprostí ľudia chodia zamračení - prečo!? - Více...

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930