Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod

Novinky na BRUNOVCE.OTVORENE.SK

Najnovšie príspevky
Protest GORILA 9.9.2012   o 16:00 námestie SNP

Protest GORILA 9.9.2012 o 16:00 námestie SNP

Gorila ožije. Ľudia musia vedieť kto vládne vláde SR, kto vládne Vášmu mestu, obci, kto robí z ľudí otrokov, a núti ich financovať trestnú činnosť svojimi daňami.

Protest GORILA 9.9.2012 o 16:00 námestie SNP - Více...

Uráža Slovákov Jonáš Záborský?

Uráža Slovákov Jonáš Záborský?

Prečo sa ten slovenský ľud, každého tak bojí ? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí !Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie, a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu, a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zaviažu.Či to tak má byť naveky ? Niet Slovákom rady ? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády ! (Brunovce ... ?)

Uráža Slovákov Jonáš Záborský? - Více...

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora?

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora?

Pre to aby tu zavládla zákonnosť pre všetkých? Aby sa zločiny verejných činiteľov a spol. nezahrali do autu? Aby mohol občan úspešne požiadať o preskúmanie skorumpovaných rozhodnutí nižších stupňov prokuratúr? Samozrejme nie, to vidí už aj hlupák!!!

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora? - Více...

Obce skučia nemáme peniaze, neskontroluje ich nikto, prečo !?

Obce skučia nemáme peniaze, neskontroluje ich nikto, prečo !?

„Občania, my nemáme peniaze, dávajte! Musíme Vám zvýšiť miestne dane, poplatky za odvoz komunálneho odpadu, musíme Vám zvýšiť platbu za škôlku, vyhlasujeme Vám verejnú obecnú zbierku, len plaťte a plaťte! Žiadam svojich kumpánov, poslancov, rýchlo mi zvýšte môj starostovský plat, lebo zákon to ešte stále umožňuje!“ Najmä o tom poslednom je samospráva, s príznačným názvom „spravuje sa sama, bez zodpovednosti za svoje činy“, v obciach a mestách po celom Slovensku.

Obce skučia nemáme peniaze, neskontroluje ich nikto, prečo !? - Více...

Chudobným bral a bohatým dával.

Chudobným bral a bohatým dával.

Nie, nehovorím o zbojníkovi Jurajovi Jánošíkovi, hovorím o zbojníkovi, dnešnom verejnom činiteľovi, ktorý odhlasuje aj zlému papalášovi, zlému starostovi, zvýšenie platu a podaným zvýšenie daní, alebo ich vyzve platiť na obecnú zbierku a nepohodlných dáva na exekúcie. Poslanec, ktorý nadáva na starostu že nič nerobí, že cigáni, kradne, neinformuje, ignoruje zastupiteľstvo, rozmýšľa o jeho odvolaní a na druhej strane keď je „v tlupe odhajluje“ mu zvýšenie platu a nevie ani za aké zásluhy. Ďalší sú zasa takí ktorí vedia prečo, vedia začo, nezdvíhajú ruky zadarmo, profitujú! Takto to chodí v zmysle zákona na zvrchovanom Slovensku, dvadsať rokov po revolúcii. Grófovia ostali, len koče sa vymenili za drahé autá, hrady za luxusné vily. Zákony na nich neplatia a štát ich na podaných nasadil do každej obce aj s miestnou "nezávislou mafiou nečinnou v trestnom konaní", ktorá ochraňuje toto nové, feudálne zriadenie. Mudrlanti hore čušia, lebo nová totalita zrejme všetkým čo sa dostanú k moci, vyhovuje! Je to cesta do pekla.

Chudobným bral a bohatým dával. - Více...

Pokus zvaliť vinu za nezákonné šafárenie s peniazmi obce,  na poslancov.

Pokus zvaliť vinu za nezákonné šafárenie s peniazmi obce, na poslancov.

Dňa 16.5.2012 sa konal tretí pokus o schválenie rozpočtu na r. 2012, platu starostky a záverečného účtu za r. 2011. Starostka Masárová chce dodatočne schváliť od poslancov, jej nezákonné šafárenie s peniazmi za r. 2011. Poslanci sa schváliť boja a podľa mňa by boli naozaj sprostí, keby to za tohto stavu urobili. Na zasadanie poslanci nedošli, občania áno. Po tri štvrte hodine, po „zápase“ s poslancom Mihalčíkom, ktorý ironicky vykrikoval aký sme múdry, že všetko vieme a že sa nehanbíme prísť na zasadanie, sme sa nakoniec museli rozísť, lebo došli len traja a zasadanie sa po druhý krát nekonalo.

Pokus zvaliť vinu za nezákonné šafárenie s peniazmi obce, na poslancov. - Více...

Samosprávna realita

Vychádzam zo skúseností najmä z obce Brunovce, kde sa po nových voľbách naďalej orie na občanoch, starostka nás stojí 1700 euro mesačne, lebo poslanci jej zvýšili plat a kde vinníka, ktorý katastrofu zavinil, si "nová samospráva" nevšíma!!! Jeden a pol miliónovú pokutu, ktorú zanechal obci, potichu nová starostka uvalila ma hlavy daňových poplatníkov, občanov obce, ktorým dvíhajú dane. " Veď babičky sú hlúpe, oni nič nevedia, nechápu, navaríme im raz guláš, nalejem trochu vínka" požiadame aby si to zafinancovali obecnou zbierkou, lebo nie sú peniaze a bude ticho. No už nebude, ľudia začínajú chápať a zisťovať. Vychádzam aj zo skúseností z obcí po celom štáte, kde vládne takzvaná samospráva.

Samosprávna realita - Více...

Poslanci neodhlasovali rozpočet, Moravčík sa 5 rokov podvodom vydával za poslanca

Zasadanie OZ 15.03.2012, na ktorom sa zúčastnili už mnohí občania, odhalilo pravdu o katastrofálnom hospodárení s verejnými financiami našej novej starostky Júlie Masárovej! Skončilo debaklom, neschválili. Starostka najprv "odvádzala pozornosť" návrhmi hlasovania o psoch o otváracích hodinách atď. Potom prišiel prišiel na rad zlatý klinec programu, záverečný účet obce za r. 2011 a rozpočet na r. 2012, ktorý mal byť schválený do konca minulého roku. O dušu ich hájila starostka a hlavný kontrolór Majerník. Doporučoval schváliť. Ruka poslanca Šútovského ihneď vyletela hore, no všetky ostatné zostali dolu. Na nátlak občanov kontrolór musel poslancom povysvetľovať prečerpané položky rozpočtu, lebo jeho prvému podaniu nikto z občanov a zrejme ani poslancov nerozumel a ani to zrejme nebolo žiadúce. Odhalilo sa totiž, že obec má z neznámych dôvodov obrovskú sekeru, i keď každý rok básnili o vyrovnanom rozpočte. Starostka dala hlasovať znova a posmelovala : "No odhlasujme si, Barcík prečo nehlasuješ, ja som sa zdržal hlasovania" a kontrolór zasa potichu dobiedzal no schváľte "máte väčšinu no odhlasujte", ale márne. Pri druhom pokuse starostky , ktorý sa už nemal vôbec realizovať, lebo bolo odhlasované, už nehlasoval za ani poslanec Šutovský a žiadna ruka hore nešla. Potom nasledoval krutý boj starostky Masárovej a kontrolóra Majerníka, aby bolo zakázané prečítanie našich pripomienok k návrhu rozpočtu odovzdaných dopredu písomne na obecný úrad a zaslaných emailom všetkým poslancom, lebo vraj sme ich dali o jeden deň neskôr ako stanovuje zákon. Nakoniec ale starostka a kontrolór svoj boj, trápne výhovorky prehrali a pripomienky boli prečítané. (sú v predchádzajúcom článku) Hlasovanie bude zasa vraj o desať dní, neverím či sa niekto odváži za "vyrovnaný rozpočet ako paragraf a záverečný účet" zdvihnúť ruku.

Poslanci neodhlasovali rozpočet, Moravčík sa 5 rokov podvodom vydával za poslanca - Více...

Zajtra v Brunovciach schvaľujú rozpočet na r. 2012

Zajtra v Brunovciach schvaľujú rozpočet na r. 2012

Zajtra by mali poslanci v Brunovciach schvaľovať po pohrebe s krížom rozpočet na r. 2012 a veľa "všakovakých šibalstiev našej Júlie". Zasadanie bude o 17,00h. "Všetci ste tu nevítaní hostia, prídite sa pobaviť nad svojim osudom. Vše námietky sú nežiadúce, tak sa nebojte konečne zúčastniť verejného zasadania", rozhoduje sa o Vás a Vašich peniazoch! Ja som námietky za Vás už doručil priamo do rúk starostky. Dnes som svoje na úrade už zažil. Poslal som ich aj našim zástupcom poslancom, aby sa mohli pripraviť bojovať za Vaše dobro. Tu sú.

Zajtra v Brunovciach schvaľujú rozpočet na r. 2012 - Více...

Už  v sobotu sa rozhodne !

Už v sobotu sa rozhodne !

V sobou sa konajú prvé slobodné voľby po 22 rokoch "novej demokratickej totality" ktorej sa podarilo rozkradnúť náš štát, zotročiť podaných ľudí, drobných podnikateľov a dôchodcov. Už si ľudia nemusia vyberať len zo starých tvárí, ktoré si myslia že sú tu na doživotie a stále si z nás môžu robiť hlupákov a otrokov. Vďaka Matovičovi kandidujú aj nezávislé osobnosti z celého štátu. Ja mám číslo 35. V sobotu od 10,00 čakám všetkých prvovoličov pred mestským úradom v Novom Meste n/V pri K+K centrum. Každý prvovolič bude odo mňa dostávať kvalitné tričko z nápisom "Máme radi túto krajinu" a neprvovoliči dostanú prekvapenie.

Už v sobotu sa rozhodne ! - Více...

Starosta Močko si roky protizákonne zamestnával a vyplácal  svojho "poslanca" Moravčíka.

Starosta Močko si roky protizákonne zamestnával a vyplácal svojho "poslanca" Moravčíka.

Poslanec nesmie byť zamestnanec obce, je to absolútne protiprávne!!! Jeho mandát tým okamžite zaniká. Na Močka, Moravčíka samozrejme roky zákon neplatil. Všetci viete, ako to na takzvaných zasadaniach OZ vyzeralo, vyhrážky, urážky občanov ktorí sa odvážili prehovoriť , "neplacíte naše podvodné dane"!

Starosta Močko si roky protizákonne zamestnával a vyplácal svojho "poslanca" Moravčíka. - Více...

Skúsenosti z volebnej kampane

Skúsenosti z volebnej kampane

Ospravedlňujem sa, ale tento článok Vám nepridá dobrú náladu, je z reality. Za posledné dni som si sám preveril, ako drobní podnikatelia živoria a krachujú. Ctihodní, veľkohubí papaláši s makroekonomickými úspechmi môžu byť na seba „hrdí“, za dvadsaťdva ročnú pomoc malým a drobným podnikateľom. Vaša pomoc bola úžasná, výsledok je, že Vaša dojná krava, ktorú ste dojili z ktorej ste si stavali na vzdialených ostrovoch potajomky hrady a zámky, kupovali luxusné lode, Vám prestáva dojiť. Vemeno zbytočne ťaháte, mlieko Vám už netečie. Čo budete robiť keď vy neviete prestať hýriť, kradnúť a odhlupovanie Vám už poddaný ľud nežerie? Myslím, že sa začnete medzi sebou požierať, veľmi Vám to celý národ praje, prepadnite sa do pekla!

Skúsenosti z volebnej kampane - Více...

Časovaná bomba  Brunoviec - miestna kanalizácia ožíva!

Časovaná bomba Brunoviec - miestna kanalizácia ožíva!

Samospráva Brunovce odmietla verejné zhromaždenie o poplatkoch za kanalizáciu, aby sa ľudia nemohli vyjadriť! Miesto sľubovanej komunikácie s občanmi, ktorú sľubovala Júlia Masárová pred voľbami, nejaký recesista hádže občanom do schránok nezmyselné zmluvy a pýta nekresťanské peniaze za sfušovanú "zapchávaciu" kanalizáciu.

Časovaná bomba Brunoviec - miestna kanalizácia ožíva! - Více...

Čí je Ústavný súd SR, čí je prezident, je nejaký kráľ nahý?

Čí je Ústavný súd SR, čí je prezident, je nejaký kráľ nahý?

Myslím že králi sú už pekne nahí, všetci už jasne vidíme Vaše škaredé holé telá a čierne duše a v našom štáte to poriadne vrie. Temné sily to tu majú pekne podelené. Prokuratúra patrí … súdy patria ... polícia patrí ... prezident patrí ... štátna správa patrí ... a všetko to patrí niekam do ... ! Bodky píšem, aby ma nemohli žalovať za ohováranie niekoho konkrétneho, mám s tým skúsenosti, aj tak už každý v tomto prekliatom štáte dobre vie, komu čo patrí. Po nových voľbách sa o to znova pobijete ako psi. Posty si porozdeľujete, vykopnete starých, nasadíte si ďalších svojich hoc aj sprostých, ale poplatných kumpánov po celom štáte, úradoch a katastrofa ako hrom v „zmysle zákona, transparentne a nikdy inak“ začína odznovu. Oznamujem Vám, že všetci to už riadne vidíme a vymývanie mozgov nezaberá!!!

Čí je Ústavný súd SR, čí je prezident, je nejaký kráľ nahý? - Více...

Revolúcia  1989....o.... 22 rokov ??

Revolúcia 1989....o.... 22 rokov ??

Veľké gorily s obrovskými nezaslúženými platmi s obrovským majetkom a malé samosprávne gorily a rôzni dementní prisluhovači, roztrúsení po mestách a obciach hrdúsia občanov. Rozkrádajú ich obecný majetok, páchajú trestnú činnosť, kryjú podvodníkov aby sa ich pokuty platili z daní občanov. Zdvíhajú ruky na povel ako cvičené opica bez vlastného rozumu, aby vyvolení mali hojnosť pre seba a biedu pre podaných ľudí. Dokedy ešte? Je čas ich zastaviť a vrátiť slobodu tomuto štátu. Prídete určite, nech nás je počuť . ( a nebolo nás 800 ale 2800 a v piatok nás bude v Bratislave 20 000)

Revolúcia 1989....o.... 22 rokov ?? - Více...

Aj v Brunovciach máme  gorily a ich cvičené opice, treba konať!

Aj v Brunovciach máme gorily a ich cvičené opice, treba konať!

Stačí sa pozrieť na miestne akcie z Euro fondov, kto ich realizoval, ako slúžia a komu slúžia, kto môže stavať načierno, komu udeľujú dehonestujúce pokuty ? Ako boli predané skrachované nájomné byty, ako obec dostala za to pol druha miliónovú pokutu, ako bolo ukradnuté urbársvo, ako falšovali uznesenia, ako sa vyrábala sfušovaná kanalizácia, ako vyrábali vodovod, ako občania museli zaplatiťi zbytočné dražobné úkony za prípravu dražby obecného majetku spôsobenú miestnym diktátorom, ako "naše gorily" odhlasovali, že všetky špinavosti budú splácať zo svojich daní občania, mnohí žijúci z životného minima a vinník naďalej vysedáva na "výbore". Ako nariekajú, že nemajú pre obec peniaze, no bodaj by po tomto všetkom mali! Hlavne že na kráľovské platy stále majú!

Aj v Brunovciach máme gorily a ich cvičené opice, treba konať! - Více...

Polícia spáchala krízu na Slovensku?

Polícia spáchala krízu na Slovensku?

V prvom rade to začína v PZ - vyšetrovatelia. Mám to riadne odskúšané najmä na obci Brunovce, kde " Jánošíka 22 rokov chytali, no dolapiť nesmeli"! Nekonali, nechceli konať, nesmeli, trpeli samocenzúru na trestné stíhania papalášov a tak sa štát v pokoji desaťročia rozkrádal. Najradšej mám výroky, vyšetrovatelia boli pod veľkým tlakom, zamietlo sa to pod koberec! Čiže sto miliónov sem, miliarda tam, ukradli, znehodnotili, odniesli z nášho štátu do raja na nejaké ostrovy, do nejakých garáži a do toho obrovské platy a odmeny. Všetkým doterajším vladárom i malým smradom na obciach to vyhovovalo. Ryžovali celé klany, ryžovali desaťročia (česť výnimkám) a teraz sa čudujeme: „Kríza - kde sa u nás vzala?“ Pre nás urobili krízu a sebe imunitu na porušovanie trestného zákona.

Polícia spáchala krízu na Slovensku? - Více...

Stá miliónový podvod storočia v Brunovciach potichučky vrcholí o vašom majetku rozhodne  "Júlia".

Stá miliónový podvod storočia v Brunovciach potichučky vrcholí o vašom majetku rozhodne "Júlia".

Prišiel čas zobudiť sa! Dedkovia, babičky, synovia a vnuci, zlodeji alebo oklamané, okradnuté rodiny, si na znak pokoja podávajú v kostole ruky. Pokoj a bratská láska nech je medzi nami, no tá končí hneď za kostolom! Tu sa začína faloš, reality show Brunovce. Zazeranie, ohováranie a okolo nenápadne profituje horda podvodníkov, činiteľov bez bázne a hany.Práve vrcholí jeden najväčší podvod stočia: „Šelmy čakajú, či sa poškodení a oklamaní hlupáci dokážu zorganizovať, či sa organizovaná lúpež storočia podarí!„ Celé je to založené ako obyčajne. Na hlúposti ľudí a na bezcitnosti a zákernosti druhých ľudí. Brunovce sa práve v jednej kauze, nachádzajú vo finále.

Stá miliónový podvod storočia v Brunovciach potichučky vrcholí o vašom majetku rozhodne "Júlia". - Více...

Obyčajných ľudí tohoto štátu ovládajú  "cvičené opice", môžeme to zmeniť!

Obyčajných ľudí tohoto štátu ovládajú "cvičené opice", môžeme to zmeniť!

Potichu „demokraticky“ ovládli všetko, sme na "planéte opíc"? Sú v parlamente, hlasujú v podivných samosprávach – samovládach, rozhodujú na objednávku starostu, na objednávku predsedu strany a temných finančných síl o miliónoch, miliónových podvodoch a o osudoch podaných. Orú na nich ako na voloch a podaní ľud len potichu bezmocne narieka. Nemá už ani na plyn, na dane, na elektrinu, na jedlo, len platí a platí z chudobnej výplaty, tristo eurového dôchodku, aby zlodeji ktorí preflákali ich milióny, nepocítili finančnú krízu, aby ich rodiny mali hojné, veselé a požehnané Vianoce.

Obyčajných ľudí tohoto štátu ovládajú "cvičené opice", môžeme to zmeniť! - Více...

V Brunovciach už nemusí posledný zhasínať, už je zhasnuté!

V Brunovciach už nemusí posledný zhasínať, už je zhasnuté!

Obecné osvetlenie vypnuté, tma ako v rohu, na výbore pohoda, chváľa Bohu? Ľudia v obci reptajú, starostku už nechvália, skončili sľuby, vravia že ju z tej veľkej „lásky odstránia"!

V Brunovciach už nemusí posledný zhasínať, už je zhasnuté! - Více...

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930