Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / 17. november 2008 v PKO Bratislava

17. november 2008 v PKO Bratislava

Na akcii Verejnosť 2008 – za slušnosť a zákonnosť v tejto krajine, mali vystúpenie aj Brunovce, ktoré si "samosprávnej zákonnosti " zatiaľ neužili. Táto takzvaná samospráva sa stala vlajkovou loďou v porušovaní zákona o obecnom zriadení na Slovensku, ktoré kopírujú ďalší a ďalší. Kráľ štát na nej prezentuje že je nahý a slepý k podvodom ktoré sa tu dejú a že ho netrápi poškodzovanie občanov, dokonca ani porušovanie ústavného práva vlastniť a dediť súkromný majetok.
V predvečer Dňa boja za slobodu a demokraciu sa v priestoroch bratislavského Parku kultúry a oddychu uskutočnila akcia pod názvom ‘Verejnosť 2008’ za účasti celej plejády umelcov: Marián Varga, Peter Lipa, Robo Grigorov, Peter Cmorik, Adam Briestenský, Lyrik & DJ Spank, Maroš Schmidt - Matej Klimo - Tono Popovič & DJ Koki.
Okrem hudobnej časti prebehli príhovory viacerých popredných osobností spoločenského života. Slovo mal napríklad Ján Budaj, Vlado Ondruš, Daniel Pastirčák, Rudo Sýkora, Jozef Jankovič, Šarlota Pufflerová, Ján Krstiteľ Balázs či osobnosti novembrových udalostí z roku 1989.
Prítomní boli aj zástupcovia občianskych káuz z celého Slovenska, kde sa už právom zaraďujú aj Brunovce v oblasti nezákonnej samosprávy, ktorá tu vyčíňa osemnásť rokov. Občanom sú porušované základné práva a slobody, samospráva falšuje uznesenia, protesty prokurátora ignoruje, polícia zamieta a premlčiava. Ľudia sú naháňaní po nezmyselných súdoch, exekúciách   za to, že sa odmietajú tejto zvôlui podvoliť.
 Pre rokom 1998 nám rozkazovali "komúši a šetebáci", po revolúcii dostali zasa zelnú rôzni dobrodruhovaia i samosprávni, štátom chránení  pdovodníci.    Posledným výčinom brunovsekej "samosprávy" bolo ďalšie falšovanie uznesenia a hlasovanie poslancov,   ktorí  vedome a úmyselne,  napriek výzvam, vysvetleniu a uzneseniu vyšetrovateľa PZ zapríčiňujú, že ukradnuté súkromné nehnuteľnosti  urbárnikov, vyše 10 000 m2 prepísané nezákonne na obec  predávajú pod cenu, za 1.5 milióna Sk,  dvom súkromným podnikateľom. Vlastníci a dedičia nedostanú za svoj majetok nič, lebo "spia hlbokým spánkom nesvojprávnych občanov", ktorí sa nevedia postaviť ani vtedy,  keď ich sprosto okrádajú.  
 Právny štát práve viaceré prípady  „vyriešil“. Ako? Tak ako tradične,  po svojom. Premlčaním trestnej zodpovednosti miestnemu prominentovi aj za vznesené obvinenia z trestných činov t.j.  poškodzovaním "poddaných občanov."  Ďalšie čakajú na rozhodnutia u vyšetrovateľov  OR PZ Trenčín, OR PZ Topoľčany   a prokuratúre Nové Mesto n/V,  ktorá je poverená všeobecným dozorom nad dodržiavaním zákonnosti.  
Na záver ešte  poznámka. Niektorí  poslanci si stále myslia,  že majú imunitu aj na  porušovanie trestného zákona a svojim hlasovaním môžu beztrestne hoc komu spôsobovať škodu.
 Rekordný počet 23 trestných obvinení v jedinej kauze rozoslala polícia poslancom zastupiteľstva. 
Poslanci sa  schválením predaja dvoch pozemkov bez výberového konania dopustili trestného činu porušovania
povinností pri správe cudzieho majetku.
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31