Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy

Správy

Správy z obce Brunovce
V Brunovciach už nemusí posledný zhasínať, už je zhasnuté!

V Brunovciach už nemusí posledný zhasínať, už je zhasnuté!

Obecné osvetlenie vypnuté, tma ako v rohu, na výbore pohoda, chváľa Bohu? Ľudia v obci reptajú, starostku už nechvália, skončili sľuby, vravia že ju z tej veľkej „lásky odstránia"!

V Brunovciach už nemusí posledný zhasínať, už je zhasnuté! - Více...

Stá miliónový podvod storočia v Brunovciach potichučky vrcholí o vašom majetku rozhodne "Júlia".

Stá miliónový podvod storočia v Brunovciach potichučky vrcholí o vašom majetku rozhodne "Júlia".

Prišiel čas zobudiť sa! Dedkovia, babičky, synovia a vnuci, zlodeji alebo oklamané, okradnuté rodiny, si na znak pokoja podávajú v kostole ruky. Pokoj a bratská láska nech je medzi nami, no tá končí hneď za kostolom! Tu sa začína faloš, reality show Brunovce. Zazeranie, ohováranie a okolo nenápadne profituje horda podvodníkov, činiteľov bez bázne a hany.Práve vrcholí jeden najväčší podvod stočia: „Šelmy čakajú, či sa poškodení a oklamaní hlupáci dokážu zorganizovať, či sa organizovaná lúpež storočia podarí!„ Celé je to založené ako obyčajne. Na hlúposti ľudí a na bezcitnosti a zákernosti druhých ľudí. Brunovce sa práve v jednej kauze, nachádzajú vo finále.

Stá miliónový podvod storočia v Brunovciach potichučky vrcholí o vašom majetku rozhodne "Júlia". - Více...

Polícia spáchala krízu na Slovensku?

Polícia spáchala krízu na Slovensku?

V prvom rade to začína v PZ - vyšetrovatelia. Mám to riadne odskúšané najmä na obci Brunovce, kde " Jánošíka 22 rokov chytali, no dolapiť nesmeli"! Nekonali, nechceli konať, nesmeli, trpeli samocenzúru na trestné stíhania papalášov a tak sa štát v pokoji desaťročia rozkrádal. Najradšej mám výroky, vyšetrovatelia boli pod veľkým tlakom, zamietlo sa to pod koberec! Čiže sto miliónov sem, miliarda tam, ukradli, znehodnotili, odniesli z nášho štátu do raja na nejaké ostrovy, do nejakých garáži a do toho obrovské platy a odmeny. Všetkým doterajším vladárom i malým smradom na obciach to vyhovovalo. Ryžovali celé klany, ryžovali desaťročia (česť výnimkám) a teraz sa čudujeme: „Kríza - kde sa u nás vzala?“ Pre nás urobili krízu a sebe imunitu na porušovanie trestného zákona.

Polícia spáchala krízu na Slovensku? - Více...

Aj v Brunovciach máme gorily a ich cvičené opice, treba konať!

Aj v Brunovciach máme gorily a ich cvičené opice, treba konať!

Stačí sa pozrieť na miestne akcie z Euro fondov, kto ich realizoval, ako slúžia a komu slúžia, kto môže stavať načierno, komu udeľujú dehonestujúce pokuty ? Ako boli predané skrachované nájomné byty, ako obec dostala za to pol druha miliónovú pokutu, ako bolo ukradnuté urbársvo, ako falšovali uznesenia, ako sa vyrábala sfušovaná kanalizácia, ako vyrábali vodovod, ako občania museli zaplatiťi zbytočné dražobné úkony za prípravu dražby obecného majetku spôsobenú miestnym diktátorom, ako "naše gorily" odhlasovali, že všetky špinavosti budú splácať zo svojich daní občania, mnohí žijúci z životného minima a vinník naďalej vysedáva na "výbore". Ako nariekajú, že nemajú pre obec peniaze, no bodaj by po tomto všetkom mali! Hlavne že na kráľovské platy stále majú!

Aj v Brunovciach máme gorily a ich cvičené opice, treba konať! - Více...

Revolúcia 1989....o.... 22 rokov ??

Revolúcia 1989....o.... 22 rokov ??

Veľké gorily s obrovskými nezaslúženými platmi s obrovským majetkom a malé samosprávne gorily a rôzni dementní prisluhovači, roztrúsení po mestách a obciach hrdúsia občanov. Rozkrádajú ich obecný majetok, páchajú trestnú činnosť, kryjú podvodníkov aby sa ich pokuty platili z daní občanov. Zdvíhajú ruky na povel ako cvičené opica bez vlastného rozumu, aby vyvolení mali hojnosť pre seba a biedu pre podaných ľudí. Dokedy ešte? Je čas ich zastaviť a vrátiť slobodu tomuto štátu. Prídete určite, nech nás je počuť . ( a nebolo nás 800 ale 2800 a v piatok nás bude v Bratislave 20 000)

Revolúcia 1989....o.... 22 rokov ?? - Více...

Čí je Ústavný súd SR, čí je prezident, je nejaký kráľ nahý?

Čí je Ústavný súd SR, čí je prezident, je nejaký kráľ nahý?

Myslím že králi sú už pekne nahí, všetci už jasne vidíme Vaše škaredé holé telá a čierne duše a v našom štáte to poriadne vrie. Temné sily to tu majú pekne podelené. Prokuratúra patrí … súdy patria ... polícia patrí ... prezident patrí ... štátna správa patrí ... a všetko to patrí niekam do ... ! Bodky píšem, aby ma nemohli žalovať za ohováranie niekoho konkrétneho, mám s tým skúsenosti, aj tak už každý v tomto prekliatom štáte dobre vie, komu čo patrí. Po nových voľbách sa o to znova pobijete ako psi. Posty si porozdeľujete, vykopnete starých, nasadíte si ďalších svojich hoc aj sprostých, ale poplatných kumpánov po celom štáte, úradoch a katastrofa ako hrom v „zmysle zákona, transparentne a nikdy inak“ začína odznovu. Oznamujem Vám, že všetci to už riadne vidíme a vymývanie mozgov nezaberá!!!

Čí je Ústavný súd SR, čí je prezident, je nejaký kráľ nahý? - Více...

Časovaná bomba Brunoviec - miestna kanalizácia ožíva!

Časovaná bomba Brunoviec - miestna kanalizácia ožíva!

Samospráva Brunovce odmietla verejné zhromaždenie o poplatkoch za kanalizáciu, aby sa ľudia nemohli vyjadriť! Miesto sľubovanej komunikácie s občanmi, ktorú sľubovala Júlia Masárová pred voľbami, nejaký recesista hádže občanom do schránok nezmyselné zmluvy a pýta nekresťanské peniaze za sfušovanú "zapchávaciu" kanalizáciu.

Časovaná bomba Brunoviec - miestna kanalizácia ožíva! - Více...

Skúsenosti z volebnej kampane

Skúsenosti z volebnej kampane

Ospravedlňujem sa, ale tento článok Vám nepridá dobrú náladu, je z reality. Za posledné dni som si sám preveril, ako drobní podnikatelia živoria a krachujú. Ctihodní, veľkohubí papaláši s makroekonomickými úspechmi môžu byť na seba „hrdí“, za dvadsaťdva ročnú pomoc malým a drobným podnikateľom. Vaša pomoc bola úžasná, výsledok je, že Vaša dojná krava, ktorú ste dojili z ktorej ste si stavali na vzdialených ostrovoch potajomky hrady a zámky, kupovali luxusné lode, Vám prestáva dojiť. Vemeno zbytočne ťaháte, mlieko Vám už netečie. Čo budete robiť keď vy neviete prestať hýriť, kradnúť a odhlupovanie Vám už poddaný ľud nežerie? Myslím, že sa začnete medzi sebou požierať, veľmi Vám to celý národ praje, prepadnite sa do pekla!

Skúsenosti z volebnej kampane - Více...

Starosta Močko si roky protizákonne zamestnával a vyplácal svojho "poslanca" Moravčíka.

Starosta Močko si roky protizákonne zamestnával a vyplácal svojho "poslanca" Moravčíka.

Poslanec nesmie byť zamestnanec obce, je to absolútne protiprávne!!! Jeho mandát tým okamžite zaniká. Na Močka, Moravčíka samozrejme roky zákon neplatil. Všetci viete, ako to na takzvaných zasadaniach OZ vyzeralo, vyhrážky, urážky občanov ktorí sa odvážili prehovoriť , "neplacíte naše podvodné dane"!

Starosta Močko si roky protizákonne zamestnával a vyplácal svojho "poslanca" Moravčíka. - Více...

Už v sobotu sa rozhodne !

Už v sobotu sa rozhodne !

V sobou sa konajú prvé slobodné voľby po 22 rokoch "novej demokratickej totality" ktorej sa podarilo rozkradnúť náš štát, zotročiť podaných ľudí, drobných podnikateľov a dôchodcov. Už si ľudia nemusia vyberať len zo starých tvárí, ktoré si myslia že sú tu na doživotie a stále si z nás môžu robiť hlupákov a otrokov. Vďaka Matovičovi kandidujú aj nezávislé osobnosti z celého štátu. Ja mám číslo 35. V sobotu od 10,00 čakám všetkých prvovoličov pred mestským úradom v Novom Meste n/V pri K+K centrum. Každý prvovolič bude odo mňa dostávať kvalitné tričko z nápisom "Máme radi túto krajinu" a neprvovoliči dostanú prekvapenie.

Už v sobotu sa rozhodne ! - Více...

Zajtra v Brunovciach schvaľujú rozpočet na r. 2012

Zajtra v Brunovciach schvaľujú rozpočet na r. 2012

Zajtra by mali poslanci v Brunovciach schvaľovať po pohrebe s krížom rozpočet na r. 2012 a veľa "všakovakých šibalstiev našej Júlie". Zasadanie bude o 17,00h. "Všetci ste tu nevítaní hostia, prídite sa pobaviť nad svojim osudom. Vše námietky sú nežiadúce, tak sa nebojte konečne zúčastniť verejného zasadania", rozhoduje sa o Vás a Vašich peniazoch! Ja som námietky za Vás už doručil priamo do rúk starostky. Dnes som svoje na úrade už zažil. Poslal som ich aj našim zástupcom poslancom, aby sa mohli pripraviť bojovať za Vaše dobro. Tu sú.

Zajtra v Brunovciach schvaľujú rozpočet na r. 2012 - Více...

Poslanci neodhlasovali rozpočet, Moravčík sa 5 rokov podvodom vydával za poslanca

Zasadanie OZ 15.03.2012, na ktorom sa zúčastnili už mnohí občania, odhalilo pravdu o katastrofálnom hospodárení s verejnými financiami našej novej starostky Júlie Masárovej! Skončilo debaklom, neschválili. Starostka najprv "odvádzala pozornosť" návrhmi hlasovania o psoch o otváracích hodinách atď. Potom prišiel prišiel na rad zlatý klinec programu, záverečný účet obce za r. 2011 a rozpočet na r. 2012, ktorý mal byť schválený do konca minulého roku. O dušu ich hájila starostka a hlavný kontrolór Majerník. Doporučoval schváliť. Ruka poslanca Šútovského ihneď vyletela hore, no všetky ostatné zostali dolu. Na nátlak občanov kontrolór musel poslancom povysvetľovať prečerpané položky rozpočtu, lebo jeho prvému podaniu nikto z občanov a zrejme ani poslancov nerozumel a ani to zrejme nebolo žiadúce. Odhalilo sa totiž, že obec má z neznámych dôvodov obrovskú sekeru, i keď každý rok básnili o vyrovnanom rozpočte. Starostka dala hlasovať znova a posmelovala : "No odhlasujme si, Barcík prečo nehlasuješ, ja som sa zdržal hlasovania" a kontrolór zasa potichu dobiedzal no schváľte "máte väčšinu no odhlasujte", ale márne. Pri druhom pokuse starostky , ktorý sa už nemal vôbec realizovať, lebo bolo odhlasované, už nehlasoval za ani poslanec Šutovský a žiadna ruka hore nešla. Potom nasledoval krutý boj starostky Masárovej a kontrolóra Majerníka, aby bolo zakázané prečítanie našich pripomienok k návrhu rozpočtu odovzdaných dopredu písomne na obecný úrad a zaslaných emailom všetkým poslancom, lebo vraj sme ich dali o jeden deň neskôr ako stanovuje zákon. Nakoniec ale starostka a kontrolór svoj boj, trápne výhovorky prehrali a pripomienky boli prečítané. (sú v predchádzajúcom článku) Hlasovanie bude zasa vraj o desať dní, neverím či sa niekto odváži za "vyrovnaný rozpočet ako paragraf a záverečný účet" zdvihnúť ruku.

Poslanci neodhlasovali rozpočet, Moravčík sa 5 rokov podvodom vydával za poslanca - Více...

Samosprávna realita

Vychádzam zo skúseností najmä z obce Brunovce, kde sa po nových voľbách naďalej orie na občanoch, starostka nás stojí 1700 euro mesačne, lebo poslanci jej zvýšili plat a kde vinníka, ktorý katastrofu zavinil, si "nová samospráva" nevšíma!!! Jeden a pol miliónovú pokutu, ktorú zanechal obci, potichu nová starostka uvalila ma hlavy daňových poplatníkov, občanov obce, ktorým dvíhajú dane. " Veď babičky sú hlúpe, oni nič nevedia, nechápu, navaríme im raz guláš, nalejem trochu vínka" požiadame aby si to zafinancovali obecnou zbierkou, lebo nie sú peniaze a bude ticho. No už nebude, ľudia začínajú chápať a zisťovať. Vychádzam aj zo skúseností z obcí po celom štáte, kde vládne takzvaná samospráva.

Samosprávna realita - Více...

Pokus zvaliť vinu za nezákonné šafárenie s peniazmi obce, na poslancov.

Pokus zvaliť vinu za nezákonné šafárenie s peniazmi obce, na poslancov.

Dňa 16.5.2012 sa konal tretí pokus o schválenie rozpočtu na r. 2012, platu starostky a záverečného účtu za r. 2011. Starostka Masárová chce dodatočne schváliť od poslancov, jej nezákonné šafárenie s peniazmi za r. 2011. Poslanci sa schváliť boja a podľa mňa by boli naozaj sprostí, keby to za tohto stavu urobili. Na zasadanie poslanci nedošli, občania áno. Po tri štvrte hodine, po „zápase“ s poslancom Mihalčíkom, ktorý ironicky vykrikoval aký sme múdry, že všetko vieme a že sa nehanbíme prísť na zasadanie, sme sa nakoniec museli rozísť, lebo došli len traja a zasadanie sa po druhý krát nekonalo.

Pokus zvaliť vinu za nezákonné šafárenie s peniazmi obce, na poslancov. - Více...

Chudobným bral a bohatým dával.

Chudobným bral a bohatým dával.

Nie, nehovorím o zbojníkovi Jurajovi Jánošíkovi, hovorím o zbojníkovi, dnešnom verejnom činiteľovi, ktorý odhlasuje aj zlému papalášovi, zlému starostovi, zvýšenie platu a podaným zvýšenie daní, alebo ich vyzve platiť na obecnú zbierku a nepohodlných dáva na exekúcie. Poslanec, ktorý nadáva na starostu že nič nerobí, že cigáni, kradne, neinformuje, ignoruje zastupiteľstvo, rozmýšľa o jeho odvolaní a na druhej strane keď je „v tlupe odhajluje“ mu zvýšenie platu a nevie ani za aké zásluhy. Ďalší sú zasa takí ktorí vedia prečo, vedia začo, nezdvíhajú ruky zadarmo, profitujú! Takto to chodí v zmysle zákona na zvrchovanom Slovensku, dvadsať rokov po revolúcii. Grófovia ostali, len koče sa vymenili za drahé autá, hrady za luxusné vily. Zákony na nich neplatia a štát ich na podaných nasadil do každej obce aj s miestnou "nezávislou mafiou nečinnou v trestnom konaní", ktorá ochraňuje toto nové, feudálne zriadenie. Mudrlanti hore čušia, lebo nová totalita zrejme všetkým čo sa dostanú k moci, vyhovuje! Je to cesta do pekla.

Chudobným bral a bohatým dával. - Více...

Obce skučia nemáme peniaze, neskontroluje ich nikto, prečo !?

Obce skučia nemáme peniaze, neskontroluje ich nikto, prečo !?

„Občania, my nemáme peniaze, dávajte! Musíme Vám zvýšiť miestne dane, poplatky za odvoz komunálneho odpadu, musíme Vám zvýšiť platbu za škôlku, vyhlasujeme Vám verejnú obecnú zbierku, len plaťte a plaťte! Žiadam svojich kumpánov, poslancov, rýchlo mi zvýšte môj starostovský plat, lebo zákon to ešte stále umožňuje!“ Najmä o tom poslednom je samospráva, s príznačným názvom „spravuje sa sama, bez zodpovednosti za svoje činy“, v obciach a mestách po celom Slovensku.

Obce skučia nemáme peniaze, neskontroluje ich nikto, prečo !? - Více...

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora?

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora?

Pre to aby tu zavládla zákonnosť pre všetkých? Aby sa zločiny verejných činiteľov a spol. nezahrali do autu? Aby mohol občan úspešne požiadať o preskúmanie skorumpovaných rozhodnutí nižších stupňov prokuratúr? Samozrejme nie, to vidí už aj hlupák!!!

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora? - Více...

Uráža Slovákov Jonáš Záborský?

Uráža Slovákov Jonáš Záborský?

Prečo sa ten slovenský ľud, každého tak bojí ? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí !Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie, a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu, a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zaviažu.Či to tak má byť naveky ? Niet Slovákom rady ? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády ! (Brunovce ... ?)

Uráža Slovákov Jonáš Záborský? - Více...

Protest GORILA 9.9.2012  o 16:00 námestie SNP

Protest GORILA 9.9.2012 o 16:00 námestie SNP

Gorila ožije. Ľudia musia vedieť kto vládne vláde SR, kto vládne Vášmu mestu, obci, kto robí z ľudí otrokov, a núti ich financovať trestnú činnosť svojimi daňami.

Protest GORILA 9.9.2012 o 16:00 námestie SNP - Více...

Múdri i sprostí ľudia chodia zamračení - prečo!?

Múdri i sprostí ľudia chodia zamračení - prečo!?

Od čoho sú ľudia zamračení? To čo tu píšem začína od miestnych samospráv, od diktátorv, zlodejov, hlúpych alebo zákerných poslancov, nevšímavosti občanov a končí to až odnášaním bohatstva tohoto štátu do daňových rajov. Všade sú zlí aj dobrí, ale zlým a sprostým teraz peklo vložilo moc do rúk. Čím väčší blbec, tým má väčší "úspech", toto je Slovensko dnešných dní a bojím sa, že brutálne v tomto trende pokračujeme- správu o stave republiky perfektne včera odprezentoval aj poslanec NRSR Alojz Hlina. Vyplatí sa vypočuť jeho prejav. Odkaz je tu: http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/86714/Hlina_Alojz.html

Múdri i sprostí ľudia chodia zamračení - prečo!? - Více...

Šialenstvo na obecnom úrade v priamom prenose.

Tak takýto blázinec som ešte nezažil! Niekomu poriadne šmýkajú remene, lebo mu tečie do bot? Dnes som chcel na Obecnom úrade zaplatiť miestne dane. Išiel som „podporiť netransparentné divoké hospodárenie“ no to som nemal robiť! Nakoľko obec v zastúpení starostky Masárovej neplatí faktúry a odvody za zamestnancov a na občanov uvalila platenie jeden a pol milióna korún plus osemdesiat tisíc za pokuty bývalého starostu, chcel som vidieť aj správu hlavného kontrolóra o používaní týchto verejných financií daňových poplatníkov, ktorá je verejná, no u nás je tajná a nieje ani na programe zajtrajšieho zasadania OZ! Zazvonil som na podozrivo zamknuté dvere na obecnom úrade a netušil som, aký špinavý komplot je tu proti mňa nachystaný.

Šialenstvo na obecnom úrade v priamom prenose. - Více...

„Teroristická hrôzovláda Brunoviec“ včera zasadala, končila bitkou.

Aký je výsledok dnešného blázinca? Písomné pripomienky občanov do diskusie neprejednané, starostka diskusiu zakázala, zhasla a odišla . Spáva hlavného kontrolórka sa nesmela prečítať, starostka ju zakázala dať do programu schôdze. Voči arogancii starostky sa neodvážil namietať žiadny z poslancov a hlavný kontrolór pokorne čušal. Pred úradom na občanov zaútočili poslanci Šutovský, a Pisara sa zasa vrhol na kameru so záznamom zo zasadania a chcel ju zničiť. Čiže všetko úplne v " normále u blbých na dvorečku v Brunovciach, kde sa deti hrajú na samosprávu, rozhodujú o verejných financiách daňových poplatníkov a o osude celej obce"

„Teroristická hrôzovláda Brunoviec“ včera zasadala, končila bitkou. - Více...

Poslanci OZ Brunovce - otvorený list

To čo predviedla takzvaná „samospráva“ obce Brunovce po „dlhej letnej pauze starostky“ vo štvrtok a piatok, je hrôza, hnus, ktorý presahuje všetky medze. Organizovaná skupina viacerých verejných činiteľov zaútočila na občanov, plus zúfalé tajenie najdôležitejších otázok života obce pred občanmi!

Poslanci OZ Brunovce - otvorený list - Více...

Otvorený list poslancom OZ Brunovce

Nakoľko s viacerými poslancami OZ Brunovce sa nedá komunikovať a stav samosprávy je zlý, zasielam informácie spôsobom otvoreného listu. Tieto informácie dávam na vedomie aj občanom obce, lebo mnohí sa boja prísť na zasadanie OZ a nadávajú doma, za zavretými dverami.

Otvorený list poslancom OZ Brunovce - Více...

Samospráva, diabolsky premyslený systém odstraňovania zákonnosti.

Samospráva, diabolsky premyslený systém odstraňovania zákonnosti.

Po minulom incidente starostky a úradníčky o ktorom som tu informoval, viď. ( http://brunovce.otvorene.sk/aktualne/sialenstvo-na-obecnom-urade-v-priamom-prenose/view ) po útoku verejných činiteľov, poslancov OZ Brunovce Šutovského a Pisaru, ktorý zaútočil na kameru s videozáznamom zasadania, sa 7.11.1012 konalo ďalšie zasadanie OZ Brunovce. Brunovčania, až na výnimky, boli, ako vždy, schovaní za bránami svojich domov: „Nás sa zasadanie, samospráva, dane, úvery, kolabujúca kanalizácia, atď. vôbec netýka!“ Prišli preto cudzí občania, ktorí sa na to nemôžu dívať, tri televízie a zástupcovia ZOMOS-u. Pozvaní boli aj niektorí poslanci NR SR, aby videli na vlastné oči, čo znamená samospráva po slovensky, no zatiaľ sa ospravedlnili. Zrejme až v ďalšom kole.

Samospráva, diabolsky premyslený systém odstraňovania zákonnosti. - Více...

Ako sa správa táto "samospráva"

Ako sa správa táto "samospráva"

Škandál !!! Starostka Júlia Masárová poslanci ani hlavný kontrolór docent Milan Majerník nevedeli na zasadaní dňa 7.11.2012 odpovedať na otázku, kde zmizlo 50 836 Eur (1 532 10 korún), čo bola pokuta, ktorú dostala Obec za skrachované obecné nájomné byty, kupujúci Pavlis a Demjanovič ju vraj zaplatili no bočania u splácajú. Druhý škandál je, že tento najazávažnejší bod diskusie vôbec neuviedli do zápisnice, zapisovateľka nezapísala? Overovatelia overili. Nepodstatné veci tie tu ale nechýbajú! Alebo že by takto úmyselne ?

Ako sa správa táto "samospráva" - Více...

Podivné zasadania OZ Brunovce.

Podivné zasadania OZ Brunovce.

Na sobotu ráno o 9.00 , 15.12.2012 zvolala starostka zasadanie, kde mali poslanci schváliť jej zmeny rozpočtu, ktoré si robila v r. 2012, rozpočet na r. 2013, miestne dane, správu audítora, prenájom kultúrneho domu, výstavbu 110 KV vedenia, nezaplatené faktúry, platbu za kanalizáciu, kúpa čerpadla na ČOV a akési obecné noviny. Čiže najzásadnejšie zasadanie roka možno celého desaťročia v najpodivnejšom termíne pred Vianocami v sobotu ráno!!! Na zasadanie som sa za občanov dostavil ja jediný a za poslancov p.Mihalčík. Poslanec Michalka telefonoval že o zasadaní ani nevie, p.Barcík sa ospravedlnil a zástupkyňa starostky p. Smiteková mi oznámila, že zasadanie sa koná 17.12.2012? Starostka zavolala poslancovi pánu Cibuľkovi „Roman nemusíš chodiť“ a zasadanie zrušila. Prehlásila, že poslanci sú ospravedlnení aj zástupkyňa starostky, ktorá je vraj chorá.

Podivné zasadania OZ Brunovce. - Více...

Konečne sa podarilo a jeden predvianočný rozhovor.

Konečne sa podarilo a jeden predvianočný rozhovor.

Práve prebehol v Brunovcich od 15.12. už tretí zúfalý pokus o tajné zasadanie OZ, nakoniec sa „podarilo“?

Konečne sa podarilo a jeden predvianočný rozhovor. - Více...

Pre čo Slovensko "zrušilo" funkciu generálneho prokurátora?

Pre to aby tu zavládla zákonnosť pre všetkých? Aby sa zločiny verejných činiteľov a spol. nezahrali do autu? Aby mohol občan úspešne požiadať o preskúmanie skorumpovaných rozhodnutí nižších stupňov prokuratúr? Samozrejme nie, to vidí už aj hlupák!!!

Pre čo Slovensko "zrušilo" funkciu generálneho prokurátora? - Více...

Čo je v skutočnosti samospráva na Slovensku?

Čo je v skutočnosti samospráva na Slovensku?

Za odpoveďou nemusíme chodiť ďaleko. Vypočujte si tento rozhovor a možno Vám budú viaceré vedci zodpvedané.

Čo je v skutočnosti samospráva na Slovensku? - Více...

Blog našej členky ZOMOS zo Šoporne

Žijeme v policajnom bezprávnom štáte, kde sám štát odstraňuje základné princípy právneho štátu vytvorením takzvanej samosprávy, na ktorú zákon neplatí. Inými slovami, občan má povinnosti, musí platiť dane aj keď ich vymáhajú od neho podvodom , aj keď Ústava SR hovorí úplne iné. Na ľudí dane, za všetko sankcia, na mocipánov a ich miestne mafie kráľovské platy a divoká beztrestnosť bez sankcií! Je na čase využívať článok čl. 32 Ústavy SR, postaviť sa na odpor proti odstraňovaniu zákonnosti. Najťažšie je ale prekonať tých, ktorí majú zákonnosť presadzovať, prokuratúru, políciu, ktorá je pol druha roka bez hlavy. Už viete pre čo? Šoporňa je ďalším príkladom zvrhlosti štátu . A ešte je tu jedno nebezpečie. Starostu odvoláte a môže do zlatého válova nastúpiť ešte horší rafinovanejší a môže si ďalej porušovať zákony a orať na občanoch. Alebo nastúpi „dobrý" a za rok sa od toľkej voľnosti a kopy peňazí zdivie. Toto je náš slávny štát a tento systém nieje náhoda, ale úmysel „nová totalitná demokracia“. Prípad Šoporňa budeme sledovať. Juraj Kukla

Blog našej členky ZOMOS zo Šoporne - Více...

V Brunovciach stále môžu byť zasadania OZ tajné.

V diskusii som čítal, že občania by chceli vidieť na vlastné oči, ako to na takzvaných verejných zasadaniach OZ v Brunovciach vyzerá. No vyzerá to takto a ešte aj horšie, keď poslanci útočia a chcú rozbiť kameru, alebo keď starostka vyhadzuje médiá z verejného zasadania. Videá sú na tomto odkaze: http://www.seredonline.sk/clanky/v-brunovciach-stale-mozu-byt-zasadania-oz-tajne/

V Brunovciach stále môžu byť zasadania OZ tajné. - Více...

Oznámenie pani úradníčky Pažinej

Úradníčka Obecného úradu p. Pažitná a starostka Masárová iniciovali konanie proti mojej osobe kde podali podnet na políciu a obvinili obviňovali z útoku. Vec sa riešila 30.1.2013 na priestupkovom konaní. Zatupoval, ma p. Pachník, k dispozícii som poskytol autentickú nahrávku, s ktorou boli obe konfrontované.

Oznámenie pani úradníčky Pažinej - Více...

Pažitná, Masárová vypovedali "ako som na nich na úrade útočil"

Úradníčka Obecného úradu Brunovce p. Pažitná a starostka Masárová iniciovali konanie proti mojej osobe, podali podnet na políciu a obvinili ma z útoku. Som presvedčený, že sa jedná o úmyselné krivé obvinenie a preto im túto vec nemôžem prepáčiť a budem sa brániť všetkými dostupnými právnymi prostriedkami, lebo to považujem za vrchol zvrhlosti, prekročili všetky medze. Vec sa riešila 30.1.2013 na priestupkovom konaní. Zastupoval ma p. Pachník, k dispozícii som poskytol správnemu orgánu autentickú nahrávku, ktorú som oznámil a urobil verejne. Boli ňou obe osoby konfrontované.

Pažitná, Masárová vypovedali "ako som na nich na úrade útočil" - Více...

Táto samospráva je blud.

Táto samospráva je blud.

Samospráva na Slovensku sa topí v podvodoch, praní peňazí, vidíme to denne na celom Slovensku. Štát 23 rokov asistuje, bojuje proti zákonnosti a občanom ktorí s novou totalitou nesúhlasia. Podvody a zneužívanie práva sa stali pracovnou metódou, jalové odpovede polície a prokuratúry pravidlom. Česť výnimkám. Juraj Kukla

Táto samospráva je blud. - Více...

Včera v RTVS o samospráve a občanoch

Včera v RTVS o samospráve a občanoch

Zúčastnil som sa za ZOMOS v živom vysielaní sa na debate v RTVS o takzvanej samospráve na Slovensku.

Včera v RTVS o samospráve a občanoch - Více...

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka

Nekonečný príbeh 1990-2013. Falšujú, podvádzajú občanov, dokonca aj sudcu a prokurátora krivými svedectvami pred zrakmi médií. Kľúčovým ale falošným dôkazom sa stala "obecná písanka zápisníc OZ s odmenami starostovi" vytvorená rukou úradníčky G.Facúnovej a do nemoty prezentovaná na súde D.Močkom! Tento podvod im už ale nevyšiel! Prokurátor Prokeš a sudca Pavlovič im tento krát podvod "nezožrali ". Uvidíme ako im to súd vo štvrtok o 9,00 na rozsudku spočíta a či budú pykať za klamanie súdu pod prísahou.

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka - Více...

Aj Pisara zneužíva verejnú funkciu?

Po Moravčíkovi aj Pisara ! TA3 priniesla správu o ďalšom odsúdenom, ktorý sa v Brunovciach hrá na poslanca a rozhoduje. Čo myslíte pochopí konečne starostka a hlavný kontrolór obce zákon, keď im ho vysvetľujú právnici až televízii.

Aj Pisara zneužíva verejnú funkciu? - Více...

Ako začína korupcia? V samospráve!

Ako začína korupcia? V samospráve!

Korupcia - ľudove zlodejčina, podvody,falšovanie, prenasledovanie nepohodlných ľudí , toto všetko začína takzvanou samosprávou. ZOMOS sa zúčastnil na tlačovke v NRSR vo veci návrhu proti korupčného zákona.

Ako začína korupcia? V samospráve! - Více...

Pokračovanie močkizmu v réžii Masárovej

Zmeškali ste raz za života nejaký dátum? Na obecnom úrade v Brunovciach sú zákonné lehoty trhací kalendár, no starostka Júlia za niekoľko dní oneskorené odvolanie zo strany občana trestá exekútorom. Pomstí sa len vybraným občanom.

Pokračovanie močkizmu v réžii Masárovej - Více...

Starostka Júlia podviedla občanov

Na zasadaní OZ 27.6.2013 bola starostka v priamom prenose odhalená ako podviedla občanov, ako zadlžuje obec "úverom na úver" a ako prenasleduje exekúciami len vybraných nepohodlných občanov, ktorí sa odvážia prehovoriť. Ako obyčajne, občanov chcela umlčať tak, že diskusiu nezaradila a do programu, zaradila len to, čo sa jej hodí. V zápisnici zo zasadanie ale márne hľadáte, čo sa tu skutočne odohralo. Pre to Vám najdôležitejšie časti zasadania sprostredkovávam autentickou nahrávku, lebo na zasadanie poslancov ktorí rozhodujú o Vašom osude sa neodvážite a obecné kamery, ktoré Šutovský na zasadeniach nasmerovával na občanov, už záhadne zmizli.

Starostka Júlia podviedla občanov - Více...

Pekne ste sa ukázali!

Pekne ste sa ukázali!

Svoj príchod v "štátnom záujme" dnes oznámila firma Enermont s.r.o. svojským spôsobom. Sedím pri počítači v tom rana a vzápätí zrušená elektrina v celej obci Brunovce, drôty miestneho vedenia roztrhnuté. Na križujúce vedenie, ktoré nebolo odstavené od elektriny, zhodila firma Enermont vodič zo stĺpa VVN 110 KV, ktorý ho skratoval a roztrhal.

Pekne ste sa ukázali! - Více...

Pochovávanie obce

Na poslednom zasadaní OZ Brunovce sa nový poslanec, ktorý nastúpil na uprázdnený post odsúdeného poslanca, opýtal starostky zásadné, asi takéto otázky, ktoré sa nikdy žiadny poslanec "rukodvíhač" nedovolil opýtať. Ako je to možné, že stále máte vyrovnaný rozpočet, aj keď končíte deficitom? Beriete úvery a tým sanujete predchádzajúce úvery! Za úvery sú veľké úroky. Ako znižujete dlh? Dokedy to takto chcete robiť, je to v poriadku? Hlavný kontrolór Majerník, ekonóm, audítor, docent, doktor.... odpovedal, že tak sa to robí !!!??? No ale toto je práve tá bezcharakternosť mnohých starostov po Slovensku, ktorí narábajú s našimi peniazmi, Ich hlavná položka je kráľovský plat, voľná pracovná alebo "nepracovná" doba, a je im jedno, že obec a občanov vedú na cestu do pekla.

Pochovávanie obce - Více...

Nekonečný súd o Močkoviny

Dnes sa konalo ďalšie súdne pojednávanie z nekonečného príbehu bývalého starostu Brunoviec D.Močka za tr. čin falšovanie verejnej listiny a porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku.

Nekonečný súd o Močkoviny - Více...

Rozsudok - trestná činnosť Dušana Močku

Tu si môžete vypočuť aj dnešný rozsudok Okresného súdu Nové Mesto nad Váhom, voči bývalému starostovi Dušanovi Močkovi. Sudca a prokurátor odviedli v medziach tohoto skorumpovaného štátu dokonalú prácu. Uvidíme ako a ktorá lúza sa ju zasa pokúsi zmariť.

Rozsudok - trestná činnosť Dušana Močku - Více...

DOSŤ !!!

REPORTÉRI obec Svätý Kríž - buduj, kradni, falšuj, pomsti sa nepohodlným občanom, podvádzaj, zadlžuj koľko to dá, priveď obec do krachu, nič sa Ti nestane, tvoja podielnická obecná práčka verejných peňazí je zákonom chránená! Je to s Brunovcami podobnosť čisto náhodná ? Nie. Somárikovia poslanci prídu raz za tri mesiace na zasadanie. Pred zasadaním ako pred popravou, na zasadaní ako v ústave, dvihnú ruky, odhajlujú, kráľovský plat, nevedia za čo, navalia ľuďom dane a zmiznú. Už sa ich nič netýka. Takto vyzerá na Slovensku „samospráva pre blaho občanov“. Na čo nám je takáto zbytočná škodlivá organizácia? Za aké služby im to máme neustále platiť a dávať starostovi kráľovské odmeny?

DOSŤ !!! - Více...

Bývalý starosta Močko je už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin.

Bývalý starosta Močko je už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin.

Zistilo sa, že bývalý starosta Dušan Močko bol už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin, sfalšovanie uznesenia o predaji obecných nájomných bytov, no následky za jeho nezákonné konanie, znášajú najmä občania. Tu je aj rozsudok.

Bývalý starosta Močko je už právoplatne odsúdený za jeden trestný čin. - Více...

Ísť voliť?

Prvý krát som bol pevne rozhodnutý že už nepôjdem voliť. VUC považujem za ďalšie zbytočné nekontrolované práčky peňazí, cez ktoré ovláda politická moc jednotlivé kraje a nasádza si svojich. Napriek tomu som sa ale rozhodol, že voliť pôjdem. Jediný dôvod je, že na župana v trenčianskom kraji kandiduje Juraj Smatana z Považskej Bystrice, ktorého poznám, ktorý sa vyzná v samospráve, v politike, je aktívny dlhé roky, nedá sa korumpovať a zriadil aj všetky tieto stránky otvorene.sk k tomu, aby boli ľudia objektívne informovaní.Tu si môžete vypočuť jeho názory v debate kandidátov v na TA3.

Ísť voliť? - Více...

Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane.

Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane.

Včera som bol na úrade zaplatiť dane, lebo v prvom kole boli nesprávne vypočítané. Na úrade zamknuté, zvoním. Medzi dvere strčila hlavu starostka. Pýtam sa či tam je pani úradníčka? Nevrlo odvetila nieje, ani nebude, je chorá.

Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane. - Více...

"Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom"

"Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom"

Priatelia pozor!!! Nikdy nechodte na takzvané miestne „samovlády“, na takzvané obecné úrady bez kamery a diktafónu, lebo tento štát sa podľa mňa stal najväčším nebezpečenstvom pre slušného občana. Jedine že sa budete plaziť pred nimi štvornožky, oslavovať ich zvrhlý majestát a nebudete žiadať žiadne informácie o ich vládnutí. (Samozrejme česť výnimkám) Často tu totiž vládne nevzdelaný hlupák, ktorého si zvolili za vodcu miestni krčmovníci a ktorému z toľkej moci a beztrestnosti, zaručovanej štátom, jalovým zákon o obecnom zriadení bez sankcií, políciou a prokuratúrou, kvapká na karbid a neviete kedy môže vybuchnúť. Mne a ďalším sa už takýto prípad stal a zachránila ma len nahrávka, ktorá vyvrátila krivé obvinenia. Autentická nahrávka ako sa ma starostka Masárová a úradníčka Pažitná na úrade v Brunovciach snažili vyprovokovať a keď som sa nedal zamkli ma na úrade, zavolali políciu a krivo ma obviňovali, je tu: http://brunovce.otvorene.sk/dokumenty/blazinec-na-obecnom-urade/view Pamätám že vtedy som sa len omylom pozrel na obrazovku počítača úradníčky obecného úradu a skončilo to bezmála šokom. Dnes som bol na tom istom úrade v obci Brunovce a zažil som zasa takúto ochranu osobných údajov. Bačovali si tam dve cudzie osoby, zamknuté na obecnom úrade a keď som zavolal políciu ušli. Podal som podnet okresnému prokurátorovi JUDr. Trelovi do Nového Mesta n/V, uvidíme ako to vyrieši. O výsledku budem verejnosť informovať.

"Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom" - Více...

Rzpočet obce v Brunovciach netreba.

Rzpočet obce v Brunovciach netreba.

Za falšovanie rozpočtu obce, bol bývalý starosta Brunoviec Močko už definitívne odsúdený. Jeho poslanci sa k činu priznali, oľutovali a dostali len podmienku. Súčasná starostka Masárová, ktorá zadlžuje obec, berie úver na úver, sa tuším nepoučila. Rozpočet ani nepotrebuje, dodnes nieje schválený a keď ho krvopotne niekto neznámy ušušní, býva vždy záhadne vyrovnaný, aj keď sme v deficite. Počas roka ho zmení ako sa jej zachce. Starostka je nezvestná na pracovnej ceste, na zamknutom úrade sa zasa potĺka bývalá Močkova úradníčka Facúnová. Pred políciou uniká. Vraj nám robí audit, Boh nás ochraňuj! Hlavný kontrolór Milan, ekonóm, doporučuje vyrovnaný rozpočet vždy schváliť a naďalej si rozvíja náš vidiek, prerábaním svojho domu z fondov Europskej únie. Vraj je to akási ubytovňa Hause, ako dobre sa budeme mať, keď ju dorobí. Poslanci zrejme ani nevedia čo činia, čo sa okolo nich deje, resp. nechcú vedieť, mudrujú do vetra, fakty odmietajú, nekonajú a jeden z nich obhajuje všetko ako divý. Traja, Cibuľka, Mihalčík, Barcík na úkor všetkého znova zvýšili podaným dane a naďalej sa tvária ako „svätí za dedinou“ veď s nič nedeje. Keď sa ohlási na zasadaní občan, chce predložiť fakty kde zmizli peniaze, starostka vreští, že má na to tri minúty a takto to pokračuje, ako u blbých na dvorčeku. Všetci asi viete, že z našej obce, mojou zásluhou vznikla organizácia ZOMOS. Združenie občanov miest a obci Slovenska a pomáhame občanom v celom štáte. Tu v našej obci ale občania nič nepotrebujú. Tu občania sedia zadubení za bránami na zasadanie sa skoro nikto neodváži aby neostali v nemilosti miestnej vlády. Tu potrebujú len dlhý bič, podvody, zvyšovanie daní a kráľovský plat pre „starostku“. O tomto je podľa mňa "samospráva" v Brunovciach. Nie všade sú takýto ľudia. Tu dávam jeden článok nášho člena ZOMOS.

Rzpočet obce v Brunovciach netreba. - Více...

Konečne kandidát na prezidenta pre ľudí.

Konečne kandidát na prezidenta pre ľudí.

Dnes sa rozhodlo, začíname zbierať podpisy, pozor, čas je krátky.

Konečne kandidát na prezidenta pre ľudí. - Více...

Chcete prezidenta Helenku Mezenskú?

Chcete prezidenta Helenku Mezenskú?

Ak áno, do 9.1.2014 treba 15 tisíc podpisov. Išlo by to aj bez nich s podpismi poslancov, no každý kandidát sa nehrabe na túto funkciu z dôvodu že „ja chcem byť prezident, ja chcem byť ...“! Termín cez sviatky a do 9.1.2014 je šibeničný, úmyselne takto vymyslený, no práve tu sa ľudia ukážu, či sú ešte niečo schopní pre seba vybojovať.

Chcete prezidenta Helenku Mezenskú? - Více...

Júlia, toto presahuje už všetky medze!

Starostka Júlia Masárová si dovolila zvolať poslancov na predposledný deň v roku na 30.12.2013 ráno o 10.00 na zasadania OZ. Ja som si zasa dovolil pozvať okresného prokurátora, aby sa prišiel na vlastné oči pozrieť na najhrubšie porušovanie zákona, aby nemusel naháňať, predvolávať svedkov a urobil na mieste činu „dozor prokuratúry nad zákonnosťou v samospráve“.

Júlia, toto presahuje už všetky medze! - Více...

Prvé kolo o nášho prezidenta dobojované.

Prvé kolo o nášho prezidenta dobojované.

Do poslednej hodiny donášali ľudia z celého Slovenska, do kancelárie Helenky Mezenskej podpisové hárky. Ďakujem všetkým aj z našej obce, čo nám pomohli.

Prvé kolo o nášho prezidenta dobojované. - Více...

V NRSR vypúšťali kaprom rybník.

V NRSR vypúšťali kaprom rybník.

Zúčastnil som sa medzinárodnej konferencie o priamej demokracii, ktorá sa konala za podivuhodných okolností, za asistencie polície a absencie médií a "štandardných" poslancov, v NRSR.

V NRSR vypúšťali kaprom rybník. - Více...

Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu

Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu

V našej malej obci Brunovce s 562 občanmi, máme dlhé roky "tajný miestny parlament" . O osude celej obce o daniach pre občanov a hlavne o odmeňovaní "úžasnej" starostky Júlie, ktorej nedávno za "obrovské zásluhy" len nikto nevie aké, nadelili k platu ešte plus 28 percent a stojí nás občanov mesačne 1740 ,30 Euro, rozhodujú štyria poslanci. Nad kontrolou roky sedí kontrolór docent ekonóm M. Majerník, ktorý na položené otázky spojené s verejnými financiami, miliónovými pokutami udelenými obci, na zasadaní odmieta odpovedať.

Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu - Více...

O samospráve a blížiacich sa voľbách

O samospráve a blížiacich sa voľbách

Znova sú tu voľby, znova veľký hukot, guláše predvádzanie, sľuby, kričia chodte voliť čestných, dobrých a hrnú sa zlí aj dobrí. Samozrejme že je do samosprávy lepšie voliť dobrých čestných, ako zloduchov, ale pointa je aj tak úplne, úplne inde. Komunálnymi voľbami sa za tohto stavu nič zásadné nezmení, musí sa zmeniť aj režim a týmito voľbami ho len niekde naštrbíme a niekde zasa zhoršíme.

O samospráve a blížiacich sa voľbách - Více...

Hody v kaštieli 2014 - video

Hody v kaštieli 2014 - video

Pre tých čo nevideli. Video z hodov z bývalej kaplnky teraz NBÚ.

Hody v kaštieli 2014 - video - Více...

Ničomníkom ani nepodpisujte!

Ničomníkom ani nepodpisujte!

Na obec sa vyrojili „podpisovači“, zlí aj dobrí. Pre čo? Lebo starosta, na Slovensku, v preklade podnikateľ bez pravidiel s cudzími peniazmi a osudom občanov, môže byť každý dobrodruh. Stačí ak má riadne „veľkú hubu“ a občiansky preukaz a tak to potom v celom štáte aj vyzerá. Najmä na obciach sa dostanú k zlatému válovu prevážne zbojníci a dobrí, čo by vedeli občanom naozaj pomôcť, skončia zasa niekde v ústraní, alebo prenasledovaní.

Ničomníkom ani nepodpisujte! - Více...

Ničomníkom ani nepodpisujte!

Ničomníkom ani nepodpisujte!

Na obec sa vyrojili „podpisovači“, zlí aj dobrí. Pre čo? Lebo starosta, na Slovensk v preklade podnikateľ bez pravidiel, s cudzími peniazmi a osudom občanov, môže byť každý dobrodruh. Stačí ak má riadne „veľkú hubu“ a občiansky preukaz a tak to potom v celom štáte aj vyzerá. Najmä na obciach sa dostanú k zlatému válovu prevážne zbojníci a dobrí, čo by vedeli občanom naozaj pomôcť, skončia zasa niekde v ústraní, alebo prenasledovaní.

Ničomníkom ani nepodpisujte! - Více...

Ľudia sa menia na zvery

Ľudia sa menia na zvery

V Brunovciach ukazujú holú riť, onedlho obliate a zapálené brány pred domom a potomm rozbité okná, je im jedno či niekoho zabijú. Majú strach a majú mať pre čo. Idú voľby, mnohým ľuďom otvorili oči.

Ľudia sa menia na zvery - Více...

Klame jak by tisknul, aj mne podpálili ...?

Klame jak by tisknul, aj mne podpálili ...?

V Brunovciach sa rozmohlo podpaľačstvo a rozbíjanie okien. Asi všetci viete čo sa odohralo. Kto nie, prídite sa pozrieť pred môj dom. Takto sa správajú zvery, keď niekto ohrozí ich výdatné žrádlo, alebo keď ich zaženú do rohu.

Klame jak by tisknul, aj mne podpálili ...? - Více...

V Brunovciach odmietli zaregistrovať kandidátov.

V Brunovciach odmietli zaregistrovať kandidátov.

STRACH POMSTA?! Predseda miestnej volebnej komisie Brunovce Peter Zbudila oznámil rozhodnutie, že zamieta registráciu kandidátov do komunálnych volieb za politickú stranu ZEMENA ZDOLA, DEMOKRATICKÁ ÚNIA SLOVENSKA, Jána Budaja, ktrého pozná na Slovensku asi každý, až na výnimky v Brunovciach.

V Brunovciach odmietli zaregistrovať kandidátov. - Více...

Sporný míting starostky Masárovej s dôchodcami

Sporný míting starostky Masárovej s dôchodcami

Mnohí starostovia pred voľbami robia zo seba doslova opice. Neštítia sa ničoho, strácajú súdnosť, ľudí majú doslova za slepých a hlúpych. Za čím sa tak ženú? Za láskou k občanom? Za spravodlivosťou? Alebo za starostovskými peniazmi?

Sporný míting starostky Masárovej s dôchodcami - Více...

Zbudila a Masárová nerešpektujú už ani rozhodnutie súdu!

Zbudila a Masárová nerešpektujú už ani rozhodnutie súdu!

Kde sme sa to dostali? Okresný súd zrušil rozhodnutie predsedu miestnej volebnej komisie Petra Zbudilu, ktorým zamietol moju registráciu kandidatúry na starostu za politickú stranu Jána Budaja Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska. Súd vydal rozhodnutie a doručil ho kuriérom priamo do rúk starostky Masárovej už pred týždňom vo štvrtok na obed 2.10.2014.

Zbudila a Masárová nerešpektujú už ani rozhodnutie súdu! - Více...

Až trestné oznámenie ich donútilo rešpektovať rozhodnutie súdu.

Až trestné oznámenie ich donútilo rešpektovať rozhodnutie súdu.

Včera som bol donútený podať trestné oznámenie v dôsledku marenia súdneho rozhodnutia zo strany predsedu miestnej volebnej komisie Petra Zbudlilu, lebo som si už inak nevedel pomôcť, ako predsedu volebnej komisie a starostku obce prinútiť rešpektovať uznesenie súdu.

Až trestné oznámenie ich donútilo rešpektovať rozhodnutie súdu. - Více...

 „Truc stretnutie“ s dôchodcami starostky Masárovej.

„Truc stretnutie“ s dôchodcami starostky Masárovej.

Všetci prítomní poslanci neschválili starostke, aby robila hostinu s dôchodcami, tesne pred voľbami ( jeden to nazval volená kortešačka starostky Masárovej za verejné financie obce) a navrhovali jej, aby stretnutie spravila po voľbách a že potom prídu aj oni. Tá ale prehlásila, že ona si to urobí aj tak sama, bez nich.

„Truc stretnutie“ s dôchodcami starostky Masárovej. - Více...

Pravda o nastávajúcich voľbách v Brunovciach.

Pravda o nastávajúcich voľbách v Brunovciach.

Občania boli konaním miestnej volebnej komisie v zastúpení predsedu Zbudilu a obcou v zastúpení starostky Masárovej dlhú dobu klamaní. Aj po rozhodnutí súdu visel na internetovej obecnej tabuli nepravdivý úmyselne mätúci zoznam kandidátov do komunálnych volieb, ľudia sa pýtali, šírili sa rôzne fámy. K čomu to bolo dobré ? Aká je pravda? Prečo a ako zrušili kandidátov „opozície“? Pre čo marili tak dlho súdne rozhodnutie? Prečo som dodnes nedostal od volebnej komisie, ani od obce žiadne rozhodnutie o zaregistrovaní na kandidáta za starostu? Je takéto správanie náhoda alebo úmysel?

Pravda o nastávajúcich voľbách v Brunovciach. - Více...

Volebná fraška

Volebná fraška

Porušené bolo všetko čo sa dá, ľudia sú zámerne rozhodovaním predsedu volebnej komisie a obcou v zastúpení starostky dezinformovaní. Stále sa ma pýtajú či kandidujem, či kandidujú aj "opoziční poslanci" , ľudia už ničomu neveria. Podĺa mňa je to účelové marenie prípravy volieb, ak by tu bol právny štát, voľby v Brunovciach by sa nemohli konať a museli by byť vypísané nové.

Volebná fraška - Více...

Volebný zákon porušený, rozhoduje ústredná volebná komisia.

Volebný zákon porušený, rozhoduje ústredná volebná komisia.

Zákon 346/1990 Zb. o voľbách do samosprávy stanovuje, že voľby sa nesmú vykonať v rozpore s týmto zákonom. U nás si ale stále niektorí arogantní nafúkanci myslia, že tu zákon neplatí a môžu si s ľuďmi robiť čo sa im zachce!

Volebný zákon porušený, rozhoduje ústredná volebná komisia. - Více...

Včera v noci som bol v parlamente

Včera v noci som bol v parlamente

Odvolávali predsedu Vlády Róberta Fica. Rozkraduté miliony, miliardy lietali. Toto malo vidieť celé Slovensko na živo, kto nám tu ako vládne a ako je to poprepájané. Stal sa ale opak, patlamentné on- line kamery dostali náhlu poruchu.

Včera v noci som bol v parlamente - Více...

Juraj Kukla, kandidát na starostu

Juraj Kukla, kandidát na starostu

Pred voľbami ma jedni zastrašovali a iní ma zasa presvedčili, aby som to nenechal tak a kandidoval.

Juraj Kukla, kandidát na starostu - Více...

Čo je volič?

Čo je volič?

Čo si podľa spisu Gorila myslí o Slovákoch šéf Penty Jaroslav Haščák: “ Volič nič o ničom nevie, volič je hovno. Volič vníma iba absolútny povrch. " Takže nebudme h...., nerozhodujme sa podľa planých predvolebných sľubov, ale radšej podľa vlastného rozumu a skúseností.

Čo je volič? - Více...

Video o samospráve Brunovce, ktoré ešte nikto nikdy nevidel.

Video o samospráve Brunovce, ktoré ešte nikto nikdy nevidel.

Po 25 rokoch anti-demokracie, táto zasiahla obce, mestá, i rozum množstva ľudí. Zanedlho je 17.november a v Bratislave na námestí znova stavejú tibúnu!?

Video o samospráve Brunovce, ktoré ešte nikto nikdy nevidel. - Více...

Urnu predseda  Zbudila pre istotu nezapečatil!

Urnu predseda Zbudila pre istotu nezapečatil!

Hrá sa na najvyššieho rozhodcu," precízny" , čiarka v názve za slovom pri registrácii kandidáta je pre predsedu Miestnej volebnej komisie Brunovce Petra Zbudilu obrovská chyba, taká že zruší registráciu kandidáta. Nezapečatená volebná urna počas konania volieb, je pre neho ale pohodička.

Urnu predseda Zbudila pre istotu nezapečatil! - Více...

Ďakujem Vám !

Ďakujem Vám !

Nijak nesmútm, oba výsledky boli pre mňa na oslavu. Urobil som všetko čo som mal. Nezľakol som sa zastrašovania, podpaľovania brán, ani rozbíjania okien a nešiel som za peniazmi, aby som okrádal občanov. Vypočul som len hlas mnohých, nechcel som ich sklamať, pre to som dal aj inú možnosť. Nechal som to na osud a rozum ľudí.

Ďakujem Vám ! - Více...

Pýtate sa ma, ako dopadli voľby?

Pýtate sa ma, ako dopadli voľby?

Dopadlo to podľa mňa najhoršie ako mohlo. Jedni oslavujú že sa znova zmocnili obce, peňazí, osudu občanov, že dostanú pre seba výhody, iní zasa nadávajú, že toto snáď nie je ani možné, nikto ju nechcel a je zvolená? Pre čo? Keby bol platil zákon aj v Brunovciach, boli by výsledky iné?

Pýtate sa ma, ako dopadli voľby? - Více...

ROBERT FICO, ODSTÚPTE!

ROBERT FICO, ODSTÚPTE!

Vyjadrenia Roberta Fica, že ak neprestanú demonštrácie on odstúpi, sú vrcholne nezodpovedné. Takto sa nespráva štátnik, ale päťročné dieťa, ktoré sa hádže o zem, lebo nedostalo zmrzlinu. Robert Fico zrejme zabudol, že cintoríny sú plné nenahraditeľných ľudí. Ak premiérovi zodpovednému za bohapusté rozkrádanie chýba demonštrácia, má ju mať. Vidíme sa v stredu! R.Sulík

ROBERT FICO, ODSTÚPTE! - Více...

Kopa ľudí „slintalo“, ako dostať plat starostu.

Kopa ľudí „slintalo“, ako dostať plat starostu.

Pre čo? Všade na Slovensku, aj v poslednom Dolnom Výplachu s desiatimi občanmi, sa musela zvoliť takzvaná miestna samospráva, čo v preklade bohužiaľ znamená samovláda s obrovskými kompetenciami a kráľovskými platmi starostov. Často ide de-facto o mieste súkromné firmy bez relevantnej kontroly a zodpovednosti. Je to jeden z najvyšších stupňov súkromného podnikania s cudzími peniazmi, kde zákon nevyžaduje žiadne predpoklady, žiadne vzdelanie a chráni "podnikateľa".

Kopa ľudí „slintalo“, ako dostať plat starostu. - Více...

„A je vybielené, rozbíjame kultúrny dom “

„A je vybielené, rozbíjame kultúrny dom “

Po podivných voľbách, odplombovanej prenosnej urne počas volieb, klamaní voličov sfalšovaným nepravdivým zoznamom kandidátov do komunálnych volieb 2014 vyvesenom na úradnej tabuli, prokuratúra pokračuje v pátraní, no na úrad už nastúpili noví a staronoví.

„A je vybielené, rozbíjame kultúrny dom “ - Více...

„Samosprávcov“ na Slovensku,  súdia desaťročie.

„Samosprávcov“ na Slovensku, súdia desaťročie.

Súd s Močkom bude vo štvrtok 26.2.2015 v Trenčíne o 10,00 č. dverí 150. Aká je v tomto štáte spravodlivosť? Pre čo sú starostovia čím ďalej tým viac trúfalí, že predvádzajú kúsky nad ktorými sa rozum zastavuje? Už desaťročie trvá stíhanie, súdenie bývalého starostu obce Brunovce, Dušana Moču za podvod z vyplácaním nechválených odmien, ktoré si mesačne nadeľoval „ako Jánošík“ z obecného z peňazí daňových poplatníkov obce. Od ľudí, ktorí ledva prežívajú z dôchodku. Keď nepohodlný občan odmietal financovať jeho podvody, tak ho dal na exekúciu.

„Samosprávcov“ na Slovensku, súdia desaťročie. - Více...

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« září 2021 »
září
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930