Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane.

Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane.

Včera som bol na úrade zaplatiť dane, lebo v prvom kole boli nesprávne vypočítané. Na úrade zamknuté, zvoním. Medzi dvere strčila hlavu starostka. Pýtam sa či tam je pani úradníčka? Nevrlo odvetila nieje, ani nebude, je chorá.

Platiť miestne dane takejto samospráve, ktorá de-facto nič nedáva, len pýta, prenasleduje, exekuuje, berie úver na úver a nekontrolovateľne požiera milióny, je pre občana naozaj dehonestujúce. Napriek tomu som sa dnes vybral znova.

 

Úrad zamknutý, na dverách ceduľka som na pracovnej ceste, pred úradom akási strieborná Tojota PN 455CB v úrade svieti počítač a cez okno vidím mihať sa osoby. Uvažujem, keď tu starostka ani úradníčka nieje, tak asi niekto kradne údaje z počítača. Zvoním, búcham nikto sa neozýva , nakoniec vyskočím na kvetináč trieskam na okno. Zrazu počítač zhasne. Kričím kto tam? Lebo zavolám políciu!!! Vtom sa dvere na úrade rozletia a vybehnú dve ženy. Pýtam sa, čo to tu robíte? Ako si to dovoľujete cudzie osoby zamknuté na úrade ? Zrazu vidím, že jedna je bývalá Močkova úradníčka G.Facúnová. A vy toho ešte nemáte dosť, Vy čo klamete súd falošnou písankou zápisníc si dovoľujete bez dozoru úradovať na našom úrade? Klepe sa hlas sa jej trasie a uteká sa schovať do škôlky. Druhá vhupne do auta a uniká a stačím si ju ešte odfotografovať. Idem do škôlky. Facúnová skáče tiež do auta a tiež uniká. Kričím počkajte, príde polícia.

Prichádzajú policajti. Spisujú. Druhú osobu identifikovali ako audítorku Konečnú. Volajú starostku a tá im oznamuje, že ona im to dovolila a že robia audit. No rád by som ten audit videl ! Skôr podľa mňa robia starostke Júlii takzvaný vyrovnaný rozpočet, frašku pre poslancov.

Takže bývalá Močkova úradníčka G. Facúnová, ktorá klamala súd jej rukou vyrobeným falošným zošitom zápisníc zo zasadaní si v pohode s akosi audítorkou, pracujú na zamknutom Obecnom úrade bez dozoru, majú prístup k osobným údajom k písomnostiam a keď zavolám políciu unikajú.

No je to katastrofa čo sa deje na tejto takzvanej samospráve a občania to ešte musia dotovať daňami , každý mesiac ide na Júliin plat 1 740 eur, no spravidla ju tu ani nenájdeme. A na poslednom zasadaní nám dokonca dali darček k Vianociam. Traja poslanci, Barcík, Cibuľka a Mihalčík v pohode odhalovali návrh starostky a za celú obec rozhodli zvýšenie miestnych daní a odvozu smetí.

 

Je to tu riadny blázinec. Nedávno, občan ide zaplatiť   dane,  zamknú  ma na úrade, snažia sa ma nasilu vyprovokovať, zavolajú políciu a krivo obviňujú. Zachráni ma len nahrávka ktorú som si vyhotovil. Nahrávka tu:  http://brunovce.otvorene.sk/dokumenty/blazinec-na-obecnom-urade/view

Dnes idem zaplatiť dane  úrad zamknutý a v úrade  si bačujú cudzie osoby.   Môj názor je, že by sa radšej mohli všetci na čele so starostkou stratiť kdesi do pekla, vôbec by nám nechýbali a tým by obci najviac pomohli. Faktúru za smeti a elektrinu  obce by vedel zaplatiť hoci kto, na to nepotrebujeme starostku s kráľovským platom, ani poslancov čo neposlancujú ani kontrolóra nekontrolóra.      

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31