Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ako je to s cestami ?

Ako je to s cestami ?

Mali byť vraj za týždeň hotové! Podľa poslancov ich mala robiť odborná firma CESTY NITRA a.s. Cesty sú ale stále rozbité, robia sa už druhý mesiac. Asfaltový odpad valia medzi role za dedinou. Robí ich firma STAVSAD s.r.o., ktorá bola vo vyhodnotení ponúk uchádzačov vylúčená, lebo nepredložila ani jeden doklad požadovaný verejným obstarávateľom! Podľa hlavného kontrolóra Majerníka nemá ani oprávnenie k takýmto prácam! Pre čo to takto je? Sú to Kocurany, Brunovce, Kocúrkovo, alebo úbohosť poslancov, ktorí sa hrajú na samosprávu robia sa dôležití, dvíhajú bez rozmyslu ruky? Nie je im čudné, že im rok a pol chýba starosta, po dedine sa promenáduje a na zasadanie neráči prísť a keď konečne po pol druha roku dostaví, "lebo mu tečie do bot" boja sa ho opýtať !!! V Brunovciach normálne!

 

Klikni tu: Vyhodnotenie ponúk cesty 

Toto  je zápisnica z vyhodnotenia ponúk,  ktorú predložila na nátlak občanov úradníčka Obecného úradu G.Facúnová  poslancom na zasadaní 30.08.2010. Toto  stačilo  Poľnohospodárskej platobnej agentúre,  aby z Európskych fondov poskytla Brunovciam 370 000  Eur, alebo tu niekto zasa sprosto klame?  

 Nikto tejto zápisnici  nerozumel!

 Nerozumeli poslanci,   kontrolór sa vyhováral na Poľnohospodársku platobnú agentúru  a  náš "guvernér",  ktorí sa po pol druha roku objavil na zasadaní,  sa tváril  že nerozumie.   Vy  rozumiete?

 Nikto nevedel nič vysvetliť, jedno odporuje druhému a podpísali ju naši dvaja občania,   ktorí majú podľa nej  dlhodobú prax a vzdelanie v oblasti verejného obstarávania p. Peter Zbudila a Jarolím Jambor, zrejme  oni  všetko vedia! Treba sa občania a páni poslanci   pýtať ich a nie sedieť len tak do počtu,  nadávať a   nariekať ako sa cesty fušujú,  práce dlho trvajú a pre čo to stojí jedenásť miliónov. (370 000 eur) 

  A čo je na veci najzarážajúce žiadneho z poslancov vôbec  netrápi,  že v cestách sa nachádza kopa nezapojených kanalizačných prípojok, po kraji vedie "zbytočný" obecný  vodovod  a cesty sa majú  za tohto stavu zaasfaltovať !!!  Naozaj KOCURANY! 

História

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31