Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ako sa správa táto "samospráva"

Ako sa správa táto "samospráva"

Škandál !!! Starostka Júlia Masárová poslanci ani hlavný kontrolór docent Milan Majerník nevedeli na zasadaní dňa 7.11.2012 odpovedať na otázku, kde zmizlo 50 836 Eur (1 532 10 korún), čo bola pokuta, ktorú dostala Obec za skrachované obecné nájomné byty, kupujúci Pavlis a Demjanovič ju vraj zaplatili no bočania u splácajú. Druhý škandál je, že tento najazávažnejší bod diskusie vôbec neuviedli do zápisnice, zapisovateľka nezapísala? Overovatelia overili. Nepodstatné veci tie tu ale nechýbajú! Alebo že by takto úmyselne ?

Môžete si všetko overiť sami,  či táto zápisnica vystihuje pravdivo toto zasadanie !  

Zápisnica je tu:   http://www.obecbrunovce.sk/zapis 

Priamy filmový prenos, ktorý urobili prítomné médiá,  ktoré sa starostka pokúšala neúspešne vyhodiť z verejného zasadania   je tu: 

 http://www.reporter24.sk/clanky/v-brunovciach-oz-zasadalo-pod-dohladom-medii-a-aktivistov?fb_action_ids=564947393530666&fb_action_types=og.likes&fb_ref=like&fb_source=aggregation&fb

Na otázku kde sú tieto obecné peniaze,1,5 milióna korún (t.j asi tretina ročného rozpočtu obce)  či ich p.Pavlis a Demianovič, ktorí bytovky kúpili zaplatili,  nevedel odpovedať. Neviem! Dlhoročný hlavný kontrolór obce,  docent ekonóm, ktorý túto otázku aj v minulosti na zasadaniach riešil,  zrazu  stratil pamäť,  nevie  o takej „maličkosti“ ako je 1,5 milióna obecných korún !!! Je toto naozaj hlavný kontrolór, alebo je toto  zlý sen?

 Júlia Masárová a poslanci ale predsa  už niečo pre občanov urobiť vedeli :

 - Na žiadosť starostky zakryli tento najväčší škandál v dejinách Brunoviec tak, že v pohode odhlasovali pokutu 1,5 mil  na hlavy všetkých občanov, nevedomí občania mesačne pokutu  splácajú,  vinníci sa z nich  smejú a poslanci sa tvária ako svätí za dedinou. 

 - Daňovým poplatníkom, dôchodcom   odhlasovali na úkor toho drastické zvýšenie daní,  veď "dane sa mosá placit"

 - Škodu 80 000 korún spôsobenú zbytočnou dražbou obecného majetku od vinníka nevymáhajú.

 - Na poslednom zasadaní schválili návrh starostky, aby dlhy obce riešila ďalším dlhom na hlavy všetkých občanov, schválili jej  aby zobrala ďalší úver 16.000 eur ( 482 000 korún)

- A starostke J.Masárovej odhlasovali za tieto jej mimoriadne zásluhy a dobré nápady,   už druhý rok zvýšený plat o 30 percent,  stojí nás  mesačne  1 700 Eur . 

 A čo sa deje teraz? Okrem toho, že takzvaný hlavný kontrolór záhadne nevie o 1,5 milióne,   je tu ešte nejaký ďalší tajný agent provokatér, ktorý hádže pod hlavičkou obce do schránok občanov akési podivné vyhrážky, aby občania platili obrovské sumy,  vraj akési dane a poplatky a to aj  za sfušovanú smradľavú kanalizáciu bez riadnych domových prípojok a čaká,  či mu  „somári naletia“.

 Čo stým, keď samospráva napriek verejným výzvam (a to aj  na poslednom zasadaní) riadne nefunguje a pchá hlavu hlboko do piesku?  Čo stým keď  sa  medzi nimi nenájde ani jediný, ktorý by sa nad týmito vecami pozastavil, otvoril ústa, prestal robiť hlasovacieho panáka   a žiadal  tieto veci riešiť nie na úkor občanov? Čo s tým,  keď si odmeňovaná starostka takto strieľa z občanov  a kontrolór "nevie kde je Jánošík",   ako ste videli aj na autentickom videu zo zasadania?  Ľudia hovoria,  že  mlátiť po ...   hlavách a ešte aj oveľa horšie prívlastky dávajú týmto činiteľom,  no to sa nemôže,  lebo máme demokraciu? 

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31