Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Až trestné oznámenie ich donútilo rešpektovať rozhodnutie súdu.

Až trestné oznámenie ich donútilo rešpektovať rozhodnutie súdu.

Včera som bol donútený podať trestné oznámenie v dôsledku marenia súdneho rozhodnutia zo strany predsedu miestnej volebnej komisie Petra Zbudlilu, lebo som si už inak nevedel pomôcť, ako predsedu volebnej komisie a starostku obce prinútiť rešpektovať uznesenie súdu.

 Video príprava volieb:

https://www.youtube.com/watch?v=TW9sREALTms

 

 Maril rozhodnutie súdu vo veci mojej registrácie  kandidáta na starostu obce Brunovce.Predseda vol. komisie ho mal realizovať podľa zákona do 24 hodín od prebratia.

Starostka obce Júlia Masárová zasa účelovo ponechávala na úradnej internetovej tabuli obce mätúce rozhodnutie volebnej komisie bez mojej kandidatúry a nestiahla ho ani po mojej osobnej výzve na obecnom úrade napriek tomu, že osobne prebrala rozhodnutie súdu o mojej registrácii  ešte  vo štvrtok 2.10.2014 na obed.

Až včera 10.10.2014  po úpornej námahe, výzvach, pátraní, po týždni od doručenia uznesenia súdu na obecný úrad Brunovce v čase asi 22,00 odstránili nepravdivé údaje, zverejnili na internetovej tabuli obce moju registráciu.

 Mňa ale ani dodnes oficiálne neinformoval ani predseda miestnej volebnej komisie, ani Starostka, že moja kandidatúra je zaregistrovaná!!!

Na jednej strane vyžadujú extrémny formalizmus a na druhej strane maria rozsudok súdu!

Nerozumiem ako sa normálny človek, funkcionár môže takto arogantne správať, ako sa k tomuto môže znížiť. Čo by robili, keby som napr. ja posielal registráciu o týždeň neskôr, nerešpektoval by som zákon?  Pre nich týždeň porušovania zákona, marenia rozsudku, ale neznamená nič!? Je toto normálne? V tomto štáte asi áno?

Za posledné obdobie toho bolo dosť. Mal som  horľavinou poliatu a podpálenú  bránu,  rozbité okno na spálni,  ohrozenie života,  blokovali mi východ z domu, otŕčali holý zadok, rušili neodôvodnene moju kandidatúru na starostu, odmietali  rešpektovať rozhodnutie súdu, účelovo týždeň zverejňovali mätúcu listinu aj po rozhodnutí súdu a dnes sa pozrieme na míting vybraných dôchodcov  zo starostkou Masárovou za obecné peniaze,  na ktorý som ako dôchodca ja ani moja manželka pozvánku nedostal.

O čom to svedčí ? Na to si odpovedzte radšej sami, aby som nenadával. Zmenu treba ako soľ, je to tu ako v blázinci, uvidíme či prokuratúra aj teraz ochráni..

 

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930