Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu

Skúsme voliť nezávislého Martina Daňu

V našej malej obci Brunovce s 562 občanmi, máme dlhé roky "tajný miestny parlament" . O osude celej obce o daniach pre občanov a hlavne o odmeňovaní "úžasnej" starostky Júlie, ktorej nedávno za "obrovské zásluhy" len nikto nevie aké, nadelili k platu ešte plus 28 percent a stojí nás občanov mesačne 1740 ,30 Euro, rozhodujú štyria poslanci. Nad kontrolou roky sedí kontrolór docent ekonóm M. Majerník, ktorý na položené otázky spojené s verejnými financiami, miliónovými pokutami udelenými obci, na zasadaní odmieta odpovedať.

 

  Obdobne je to  v celom štáte,  lebo tento netotalitný štát,   ktorý má bežných občanov za  otrokov,  to tak chce. Pre čo? Lebo všetkým  bohatým vladárom to vyhovuje a z mnohých obcí sa pre to stali  malé práčky peňazí,   kde sa prelievajú eurofondy, ryžuje starosta a spol. plus  miestne  mafie prepojené do  najvyšších kruhov. Ide o druhú veľmoc,  cez ktorú si  ešte potichu  pod heslom "všetko pre občanov"  môžu   rozkrádať  peniaze.    Z bežných občanov štátu vyrobili  novodobých bezprávnych  otrokov s 300- 400 eurami mesačne. Na Slovensku dostanú pätinu  platu,  ktorý by za tú istú prácu dostali v zahraničí. Z bežných dôchodcov ktorý pracovali celý život, urobil tento cynický štát    totálnych žobrákov a z miestnych funkcionárov urobili   zasa bohov na ktorých neplatia zákony,   aby tvrdo  vládli nad podanými. Tomuto  mocipáni hovoria že  demokracia.

V Brunovciach  zmena napriek snahám nieje už 24 rokov. Polície,  prokuratúry kryjú podvody, zamietajú.    Ľudia len platia dane, poslanci z ich peňazí   zasa odmeňujú "zázračnú, virtuálnu,  nedostihnuteľnú "   starostku a nevedia vôbec za  čo. "Všetko je v poriadku,  ako u blbých na dvorečku. Všetci   držia huby,  babičky chodia stále do kostola a na   výbor,  v obecnom rozhlase vyhlasujú podomových predajcov ,  takto sa to mosí",    no  protislužbu  od obce občania nedostávajú.

V  EU parlamente by zmena mohla byť,  skúsme voliť Martina Daňu, veď za to nič nedáme,  aspoň uvidíme,  či naozaj platí,  že so vstupom do politiky sa každý zopsuje.

   Práve som si vypočul  tento celý rozhovor kandidáta Martina Daňu nezávislého investigatívneho novinára z GINN, ktorý odhalil mnohé podvody najvyšších funkcionárov ako nikto pred tým,  ktorého pozná už celý štát a nemám mu zatiaľ pre čo neveriť.  Vyplatí sa vypočuť a pozrieť aj jeho www.ginn.pro

Tu je  nahrávka rozhovoru:

 http://blog.radiowow.sk/986/zaznam-rozhovoru-martin-dano/

 Podľa mňa veľmi dobré moderné nápady, rana pre "rôznych skostnatelých páprdov a dobrodruhov v EU parlamente " . Vlastne v priaznivom stave by p. Dano vytvoril skupinu ľudí napr. aj pol tohoto štátu, ktorí by sa podieľali, boli by informovaní o všetkom o čom zatiaľ de-facto tajne rozhodujú len naši superbohovia v EU, ľudia  by sa mohli vyjadrovať a M.Daňo by tlmočil ich hlas v EU parlamente.  Myslím, že toto by riadne otriaslo " utajovaným vládnutím" a inak by sa začali správať a zaujímať o veci aj ostatní poslanci EU a mohol by to byť riadny " prevrat"  keby to prevzali aj ďalší.  

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31