Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Chorý starosta Močko špehoval poslancov v úrade.

Chorý starosta Močko špehoval poslancov v úrade.

Starosta Močko je práce neschopný od mája 2009. Dnes 8.03.2010 sliedil pod oknom obecného úradu, kde dve hodiny zasadali poslanci, ktorí mali schváliť jeho svojvoľné zmeny rozpočtu za r. 2009 a rozpočet na r. 2010. Neschválili! Miesto toho odhalili ďalší škandál, že jeden znich Jozef Čaňo, ktorý sa vzdal odmien, si ich tajne bez vedomia kolegov poslancov vypláca každý druhý mesiac! Podľa informácie úradníčky ich dostáva asi od augusta roku 2009.

 

 „Dušan  nehanbi sa, neskrývaj sa,  poď ďalej,  poslanci na teba  vnútri netrpezlivo čakajú !

 

       Čo si asi môže myslieť človek,  keď vidí večer  o 22.00 h vyskakovať pred plotom   Obecného úradu   dlhodobo práce neschopného starostu D.Močka a tajne nazízať do okna,  za ktorým rokujú  o „tureckom hospodárení „  jeho poslanci a hlavný kontrolór?  Keď ho ľudia  zbadajú,   ufujazdí a skrýva sa pri plote škôlky?  Má zdravotnú vychádzku? Má za lubom  niečo iné ...? Tečie mu do topánok, keď dokáže predvádzať takéto úbohé teátro?

Zrejme je  v šoku či sa  mu poslanci znova zahrajú na rukodvíhačov, schvália  mu dodatočne v marci 2010 to, čo stváral  v roku 2009 a nechajú sa za neho  vyšetrovať políciou a prokuratúrami, tak ako  dosiaľ.

   

   Neschválili! Ani napriek tomu,  že Čaňo  naliehal aby schválili!

 

      A nemôžu schváliť ani nový rozpočet na r. 2010,  pokiaľ presne nezistia podrobnosti kam, komu  a na čo  v skutočnosti  peniaze daňových poplatníkov  v r. 2009 išli,  aký je schodok rozpočtu a z akých dôvodov.  Musia zistiť všetko o divokých neschválených  presunoch,   zmenách rozpočtu v roku 2009. Až potom môžu hlasovať o novom rozpočte,  ako povedal  hlavný kontrolór Majerník a  poslanec Šutovský,  lebo toto zákonite  nadväzuje jedno na druhé!   Teraz zisťujú len rozpočtové kapitoly,  presuny medzi položkami  ktoré sme nikdy neschválili a úradníčka ich robila. Keď to bude hotové,  potom preveríme  skutočné použitie týchto peňazí. Dva krát  ich k hĺbkovej kontrole financií vyzval už aj Najvyšší kontrolný úrad SR.     Majú obrovskú šancu a zákonnú povinnosť,   uvidíme či sa to  odohrá  dobrovoľne alebo na silu !   

       Poslanci na predchádzajúcom zasadaní  vymýšľali rôzne pasce,  ako Močka  prekabátiť a prilákať  na zasadanie,  aby  vysvetľoval svoje  divoké  hospodárenie  a zrazu majú Močka rovno  pred úradom. Poslanci po oznámení,  že Močko nazíza pred úradom,  zrazu zabudli na svoje  taktické bojové plány   a boja sa  ho  pozvať  do budovy. Informáciu že máte ho tu pred budovou  ignorujú!  Kto má už tomu veriť, keď stvárajú zo dňa nadeň takéto saltá mortále? Akú hru to tu  niektorí zasa  predvádzajú?  Pre čo Čaňo tak nástojil aby len schválili? Niečo tu stále aj tak neštimuje - poznamenal na záver  poslanec  Mitošinka  a zrejme má pravdu!

         Jedno je  ale isté. Verejne sa odhalilo že je to tu nenormálne a poriadne to už smrdí.   Škandál,  chorobná svojvôľa,  nekontrolovateľné prehadzovanie miliónov,  samovláda na posmech.  Močkove správanie už každý pozná, ale čo  teraz  poslanci a hlavný kontrolór?   Ako sa vyfarbia? Vyhrá zdravý rozum a elementárna zákonnosť a "Agiášov chliev " sa  vykydá raz pre vždy,   alebo bude zasa zdvíhanie rúk bez poznania pravdy na čo skutočne sa peniaze z rozpočtových položiek dávajú?  Dôkazov je   hanba dej, včetne účtovnej závieky za r. 2009 odoslanej daňovému úradu,  ktorá asi neuvádza pravdu!   

          Veru odhalilo sa toho dnes veľmi veľa. Podrobnosti budú v ďalších novinách.

Za pozornosť stojí najmä  jedna najväčšia „pecka“ , ktorú odhalila   nenápadná  poslankyňa Gajdošíková a poslanec Mitošinka.

     Čaňo a poslanci  sa na začiatku volebného obdobia verejne  vzdali odmien v prospech škôlky a uložili  Čaňovi prevádzať mesačnú kontrolu faktúr, aby sa zabránilo divokému  šafáreniu s obecnými peniazmi“. Čaňo oznámil že kontrolu faktúr neprevádza,  hrá  mŕtveho chrobáka, alebo  dvojitú hru.  Raz vyskakuje, verejne  rozpráva historky o Močkovi, ako ho hrubo osočuje, ako sa s nim nedá, že mu neverí,  že za Močkom už nikdy nepôjde  a nenechá si od neho nadávať a  za chvíľu ho vidieť na jeho dvore ako sa schováva  za tujami.

        Dnes  ako hrom z jasna poslanci odhalili,  že ich všetkých podviedol!!!  Tajne bez schválenia bral a nikomu nič nepovedal! Zistilo sa to náhodne až pri kontrolovaní takzvaných  zmien rozpočtu r. 2009  resp. kontrole „finančnej divočiny“,  ktorú poslanci   po  vyjadrení   hlavného kontrolóra Majerníka,   Močkovi a úradníčke tento krát už neschválili ! Nadarmo teda dupotal pred úradom a  keď sa už niektorí rozišli doplížil sa  údajne až na úrad.  – Samospráva po Brunovsky.

 

 

Prepis konverzácie   Priznanie  Čaňa v priamom prenose... 

 

Poslankyňa Anna Gajdošíková :  Tu je písané kapitola poslanci, odmena zástupcu starostu

                                                       500 Eur.

 

Zástupca starostu Jozef Čaňo:  Ja som ju dostával každý druhý mesiac.

 

Gajdošíková:  Každý druhý?

 

Čaňo: Áno podľa toho koľko som tu strávil času, Gabika mi to písala. Áno dostal som normálne na doklad.

 

Poslanec Mitošinka:   To sa dozvieme až tuto hľa pri presunoch?   Dosť skoro!

 

 

Poslanec Šutovský : Toto je najväčší  problém?

 

Mitošinka: No to neni problém ja som to sám hovoril, treba mu to zaplatiť keď tu chodí. On furt hovoril zadarmo, zadarmo, a odrazu neni to pravda. Však to treba povedať na rovinu jak to je vybavené.

 

Gajdošíková: No ale vieš že minule sme sa o tom bavili  

 

Čaňo: Minule sme sa bavili o tom zastupovaní, mám ho poriešené, ja som to prešetril. Len myslím,  že teraz sú tu dôležitejšie veci.  

 

 

Touffik
Touffik píše:
Neděle 08.09.2013 05:40

I appreciate great suitnmtbig! I must say i valued analyzing it all, you can be an awesome source.I may remember to take note of your internet site which will generally come back in the future. Let me recommend you carry on a awesome articles or blog posts, have a very fine holiday saturday or sunday!

Rodrigo
Rodrigo píše:
Pondělí 09.09.2013 12:57

Depends on which definition will be used. Bill Clinton, for <a href="http://oxpxvzagzha.com">innctsae</a>, has his own definition of sexual intercourse. In his testimony during his own impeachment trial, he claims not to have sex with Monica if the definition of sex will be based on sex as defined by _______ (whatever). I myself, is a virgin every day, just before I wake up. What happens next will determine how many hours i'd remain a virgin before my next "deflowering". Hahaha!

Angel
Angel píše:
Úterý 10.09.2013 01:52

heartsong / I just watched your vlog again, David. Thanks so much for <a href="http://xqfaakcj.com">mankig</a> us all feel a part of what you're doing in the Philippines! It's been so exciting seeing the tweets, pictures and mall shows you've done there. Please find a way to let us know how we in the US will be able to purchase DVDs of the mini-series. I am so excited to see you act!! :) Enjoy the rest of your time there and in Singapore as well.

Tomomi
Tomomi píše:
Úterý 10.09.2013 09:05

MaggieFOD / Thanks for the vlog. So many exciting tgnhis going on for you! Wish I could “fly 8000 miles” to attend the Josh Bradley concert! I am so glad you are living your dream. P.S. People cannot view this vlog through You Tube on mobile devices but seem to be able to view them on mobile by watching through a fan site. http://tuvioktv.com [url=http://qesvwu.com]qesvwu[/url] [link=http://bjuhmyxyuh.com]bjuhmyxyuh[/link]

Ilaria
Ilaria píše:
Úterý 10.09.2013 14:46

he will record new songs to be reesaeld while he is gone, so it won't seem like he is gone. Not an album but as many songs as he can record and produce in the amount of time he has left before he leaves on his Mission.He said he will leave during the first half of the year.

Gokul
Gokul píše:
Středa 11.09.2013 13:18

Can I take your number? can I apply in that offcie, he can come by every day to give me his cock and fuck me, would love to be working in that offcie http://jzqfdvqce.com [url=http://thgpufxatj.com]thgpufxatj[/url] [link=http://fvmrnrjb.com]fvmrnrjb[/link]

Cheb
Cheb píše:
Středa 11.09.2013 16:45

How many are there in a book? Holy sweet baby jesus At the end, farting a load out of her ass Goodbye boner that shit<a href="http://emfoxrxm.com"> prboly</a> gave them both pink eye that bitch

Kurtulus
Kurtulus píše:
Středa 11.09.2013 21:26

How much notice do you have to give? Vampira's a bit scary but like the black girls tits and the white girl's ass. It'd be a nice<a href="http://cfvdhfxboy.com"> temhesore</a> with them, so fuck off Vampira you over-vajazzled git!

David
David píše:
Čtvrtek 12.09.2013 05:07

Yes, I love it! I loved watching this peitte lil Asian getting her pussy fingered and fucked and seeing her squirt from her tiny lil hairy cunt!!!!! http://bhhwicpha.com [url=http://mhrxkpeumb.com]mhrxkpeumb[/url] [link=http://eauinkjts.com]eauinkjts[/link]

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31