V TV nedávno verejne povedal policajt z konšpiračného bytu, ako verí polícii, ako verí vyšetrovaniu. Mráz chodí ľuďom po chrbte z takto zbastardeného štátu! Najradšej mám keď sa obrátim v nejakej veci o pomoc na ctihodného politika a ten ma s úškľabkom nadradenej rasy, odkáže na nezávislé orgány činné v trestnom konaní - čiže páľ na lampáreň! Najradšej by som mu rovno napľul do tváre, ale musím sa tváriť akože slušne, lebo jednám s nadradenou rasou s dosadeným papalášom schopným všetkého. Tak mu aspoň niečo na hrane možností poviem, poriadne ho vytočím a mastím na neho, nech praskne od svojej spupnosti !

A čí je teda ten náš Ústavný súd SR? Je Slovenskej republiky, lebo to má v názve! A kto je Slovenská republika? Sú to len boháči, papaláši a ich prisluhovači, alebo sme to aj my, milióny podaných pracovitých občanov ktorých žmýkate, dojíte do nemoty, ako vemená dojnej kravy a púšťate nám almužnu, len aby sme hneď rovno neskapali a mohli Vás naďalej futovať? Ja mám za to, že štát sme aj my podaní a my teraz čakáme. Čakáme na Vás na Vaše ctené rozhodnutie v zásadnej veci, lebo tie doterajšie rozhodnutia pre „nášho“ pána prezidenta nestačia. My tu stále nemáme generálneho prokurátora SR, ktorý by riadne zabojoval proti Vašej korupcii a postrkal zlodejov do base.

Vážený nezávislý Ústavný súd SR, prosíme Vás, čo keby ste zapracovali aj pre Slovenskú republiku, teda pre nás podaných a rýchlo rozhodli? Bolo by to trestné? Môžete kľudne potiahnuť aj po fajronte, verím že platy na to máte. Netrpezlivo na Vaše rozhodnutie čaká už poriadnu dobu celý štát, aj pán prezident Gašparovič (možno nečaká netrpezlivo) myslím že už stačilo, dosť bolo čierneho humoru.

Predseda NR SR Pavol Hrušovský síce v TV povedal že neverí, že Ústavný súd rozhodne rýchlo vo veci vymenovania generálneho prokurátora SR. ( No ja po poslednom hlasovaní neverím zasa jemu.) My Vám veríme, že sa už nebudete ďalej pred celým svetom strápňovať a nájdete si na takúto kľúčovú vec chvíľku času, veď aj tak už asi dobre viete ako rozhodnete, stačí len zverejniť. Všetci na Vás čakáme. Alebo máte niečo oveľa vážnejšie na robote, že vec vymenovania generálneho prokurátora SR je popri tomu bezvýznamná hlúposť? To asi nikto na Slovensku ani na Madagaskare neuverí! Samozrejme, že ste nezávislý ako všetci, nie ste ničím, nikým viazaný, nikto Vám nesmie nič prikazovať... a verím že to musí byť božský pocit, ale to nám nepomôže.

Mne pán predseda NR SR Hrušovský napísal, že na 28. schôdzi sa NR SR bude s mojim oznámením proti p. prezidentovi SR zaoberať a nakoniec šok. P. Hrušovský a spolok KDH nezahlasoval ani len za uznesenie, aby národná rada oficiálne p. prezidenta požiadala „nech už robí … a konečne menuje“ .

A pre čo to robím. X krát som to dotiahol až po GP SR v podnetoch voči zbojníkom, papalášom. Určite už nie som za tie roky hlupák z trestného práva a viem čo je relevantné trestné oznámenie, no z GP SR prichádza roky jediná odpoveď. Na krásnom liste ozdobným písmom zamietame, nedoložili ste nové skutočnosti aj keď ich doložíte a to je definitívum. Pre toto je generálny prokurátor pre mňa zásadná, dôležitá osoba!

Kandidujem ako nezávislý na kandidátke OBYČAJNÝCH ĽUDÍ a nezávislých osobností a tento článok vyjadruje môj osobný postoj, ktorý môže, ale nemusí byť zhodný spostojmi a názormi iných kandidátov. V mnohých názoroch sa zhodujeme, v iných zasa nie a považujem to za správne. Prekáža mi umelá a falošná názorová jednota členov strán a hnutí a otvorene sa hlásim k vlastným názorom bez ohľadu na to,či vyhovujú väčšine. Rozdiely nás nedelia, ale spájajú, ak spolu hľadáme cestu k pravde.