Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / "Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom"

"Čo je dovolené Bohom, nieje dovolené volom"

Priatelia pozor!!! Nikdy nechodte na takzvané miestne „samovlády“, na takzvané obecné úrady bez kamery a diktafónu, lebo tento štát sa podľa mňa stal najväčším nebezpečenstvom pre slušného občana. Jedine že sa budete plaziť pred nimi štvornožky, oslavovať ich zvrhlý majestát a nebudete žiadať žiadne informácie o ich vládnutí. (Samozrejme česť výnimkám) Často tu totiž vládne nevzdelaný hlupák, ktorého si zvolili za vodcu miestni krčmovníci a ktorému z toľkej moci a beztrestnosti, zaručovanej štátom, jalovým zákon o obecnom zriadení bez sankcií, políciou a prokuratúrou, kvapká na karbid a neviete kedy môže vybuchnúť. Mne a ďalším sa už takýto prípad stal a zachránila ma len nahrávka, ktorá vyvrátila krivé obvinenia. Autentická nahrávka ako sa ma starostka Masárová a úradníčka Pažitná na úrade v Brunovciach snažili vyprovokovať a keď som sa nedal zamkli ma na úrade, zavolali políciu a krivo ma obviňovali, je tu: http://brunovce.otvorene.sk/dokumenty/blazinec-na-obecnom-urade/view Pamätám že vtedy som sa len omylom pozrel na obrazovku počítača úradníčky obecného úradu a skončilo to bezmála šokom. Dnes som bol na tom istom úrade v obci Brunovce a zažil som zasa takúto ochranu osobných údajov. Bačovali si tam dve cudzie osoby, zamknuté na obecnom úrade a keď som zavolal políciu ušli. Podal som podnet okresnému prokurátorovi JUDr. Trelovi do Nového Mesta n/V, uvidíme ako to vyrieši. O výsledku budem verejnosť informovať.

 

Anchor         Ako som sa pokúšal zaplatiť miestne dane.

Včera som bol na úrade zaplatiť dane, lebo v prvom kole boli nesprávne vypočítané. Na úrade zamknuté, zvoním. Medzi dvere strčila hlavu starostka. Pýtam sa či tam je pani úradníčka? Nevrlo odvetila nieje, ani nebude, je chorá.

Platiť miestne dane takejto samospráve, ktorá de-facto nič nedáva, len pýta, prenasleduje, exekuuje, berie úver na úver a nekontrolovateľne požiera milióny, je pre občana naozaj dehonestujúce. Napriek tomu som sa dnes vybral znova.

 Úrad zamknutý, na dverách ceduľka som na pracovnej ceste, pred úradom akási strieborná Tojota PN 455CB v úrade svieti počítač a cez okno vidím mihať sa osoby. Uvažujem, keď tu starostka ani úradníčka nieje, tak asi niekto kradne údaje z počítača. Zvoním, búcham nikto sa neozýva, nakoniec vyskočím na kvetináč, trieskam na okno. Zrazu počítač zhasne. Kričím kto tam? Lebo zavolám políciu!!! Vtom sa dvere na úrade rozletia a vybehnú dve ženy. Pýtam sa, čo to tu robíte? Ako si to dovoľujete cudzie osoby zamknuté na úrade ? Zrazu vidím, že jedna je bývalá   úradníčka  odsúdeného starostu D.Močka,  G.Facúnová. A vy toho ešte nemáte dosť, Vy čo klamete súd falošnou písankou zápisníc si dovoľujete bez dozoru úradovať na našom úrade? Klepe sa,  hlas sa jej trasie a uteká sa schovať do škôlky. Druhá vhupne do auta a uniká a stačím si ju ešte odfotografovať. Idem do škôlky. Facúnová skáče tiež do auta a tiež uniká. Kričím počkajte, príde polícia.

Prichádzajú policajti. Spisujú. Druhú osobu identifikovali ako audítorku Konečnú. Volajú starostku a tá im oznamuje, že ona im to dovolila a že robia audit. No rád by som ten audit videl !  Audit platený z verejných financií starostka odmieta sprístupniť. Skôr podľa mňa robia starostke Júlii takzvaný  vždy vyrovnaný rozpočet, frašku pre neznalých poslancov,  ktorú im vždy doporučí schváliť ekonóm,  kontrolór  Milan Majerník. 

Takže bývalá Močkova úradníčka G. Facúnová, ktorá klamala súd jej rukou vyrobeným falošným zošitom zápisníc zo zasadaní si v pohode s akousi súkromnou osobou, pracujú na zamknutom Obecnom úrade bez dozoru, majú prístup k osobným údajom k písomnostiam a keď zavolám políciu unikajú.

No je to katastrofa čo sa deje na tejto takzvanej samospráve a občania to ešte musia dotovať daňami, každý mesiac ide na Júliin plat 1 740 Eur, no spravidla ju tu ani nenájdeme. A na poslednom zasadaní nám dokonca dali darček k Vianociam. Traja poslanci, Barcík, Cibuľka a Mihalčík v pohode odhailovali návrh starostky a za celú obec rozhodli zvýšenie miestnych daní a odvozu smetí.

 Je to tu riadny blázinec. Nedávno, občan ide zaplatiť   dane,  zamknú  ma na úrade, snažia sa ma nasilu vyprovokovať, zavolajú políciu a krivo obviňujú. Zachráni ma len nahrávka,  ktorú som si vyhotovil. Potom zasa starostka exekuuje p. Editu Mašánovú,  ktorá  dane zaplatila,  námietky starostka ignoruje,  súd to dokáže,  starostka ktorá má bordel v účtovníctve  poškodí súdnymi poplatkami a najímaním advokátov obec a poslanci  a kontrolór čušia. Radšej zvýšia podaným  občanom dane.  

Takže dnes som bol zaplatiť dane  úrad zamknutý a v úrade  si bačujú cudzie osoby.   Môj názor je, že by sa radšej mohli všetci na čele so starostkou stratiť kdesi do pekla, vôbec by nám nechýbali a tým by obci najviac pomohli. Faktúru za smeti a elektrinu  obce by vedel zaplatiť hoci kto, na to nepotrebujeme starostku s kráľovským platom, ani poslancov čo neposlancujú ani kontrolóra nekontrolóra.      

Tu sú aj ďalšie fotografie: 

 http://www.reporter24.sk/clanky/-co-je-dovolene-bohom-nieje-dovolene-volom-/

http://www.seredonline.sk/clanky/co-je-dovolene-bohom-nieje-dovolene-volom/

 

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« květen 2022 »
květen
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031