Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Čo je volič?

Čo je volič?

Čo si podľa spisu Gorila myslí o Slovákoch šéf Penty Jaroslav Haščák: “ Volič nič o ničom nevie, volič je hovno. Volič vníma iba absolútny povrch. " Takže nebudme h...., nerozhodujme sa podľa planých predvolebných sľubov, ale radšej podľa vlastného rozumu a skúseností.

Konečne sme mohli vidieť už aj  predvolebný leták súčasnej starostky a zároveň kandidátky na starostku,  Júlie Masárovej.  Z toho čo tu  čítam, mi je zle. Vidím, že   nás má všetkých za úplných  hlupákov,  no  verím,  že občania  už hlupáci nie sú. K jej "obrovskej  namáhavej a  tŕnistej práci"   je  asi škoda sa vyjadrovať,  lebo každý občan vie,  čo robila, čo predvádzala resp. väčšinou  sa tu ani nezdržovala.

V tomto letáku ani len tá jej  fotografia  nieje pravdivá, veď si ju porovnajte!!!    

Videli sme už aj leták   poslanca obce Brunovce, teraz  kandidáta na starostu Petra Mihalčíka, ktorý najviac  obhajoval  Júliu. Jeho ruka vyletela na jej povel prvá, ako vo filme.   "Plha se hlásí!"  Schvaľoval jej návrhy na zvyšovanie platu,  schvaľoval zvyšovanie daní podaným, schvaľoval splácanie pokuty 1,5 mil korún  za skrachované  nájomné byty  z daní občanov. Keď niekto chcel vedieť pravdu,    vykrikoval neútočte na Julku,  no za štyri roky nič a možnosť mal.  Zrazu  náhle predvolebné osvietenie rozumu,  aktivita,  chrlenie nápadmi. Pre čo asi ? Neviete?  Myslím že  viete.  Najlepšie to ale vedia  tí, čo   chodil  na takzvané zasadania obecného zastupiteľstva,  ale takých je žiaľ málo. 

Takže nedajte sa oklamať,  neverte  predvolebným nezmyslom !

Môj názor:   Boh nás ochraňuj  od týchto dvoch,  už nikdy viac, radšej hoc kto iný!   Ak by bol niektorí z týchto dvoch,  ktorí mali už štyri roky možnosť   zvolený za nového starostu, tak výrok hore podľa mňa na sto percent platí.

Lydia
Lydia píše:
Sobota 15.11.2014 21:15

Pan Kukla,tak ako?nuz,prehra asi boli...
Vasa zloba,zakernost vam opat nepomohli!
aspn nech ste zdravy,to jedine vam zelam,lebo rozum vam uz neprinesie ani Boh!

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Neděle 16.11.2014 01:06

Nie pani lydia, ste totálne na omyle,nič nebolí, ja oslavujem popíjame víno. Pre mňa je výhra keď ma ľudia nezvolili a taktiež aj keby ma boli zvoloii. Ja som totiž išiel do toho len pre to, aby mali šancu aj čestní ľudia, lenže vidíme, že ich tu je málo (resp. manipulácia.) Keby som bol vyhral, možno by to bolo pre mňa nešťastie, lebo ja by som takéto svinstvo na občanoch nikdy nedovolil. Vyhralo ale stelesnenie zla a podvodu, a občanov to ešte viac poškodí. Toto ale hlupák ako vy, nikdy nepochopí.

lydia
lydia píše:
Neděle 16.11.2014 10:00

Usmejte sa,hned bude krajší deň.

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Neděle 16.11.2014 10:47

Ja sa nad hlúposťou týcho ľudí, čo si sami sebe dobrovoľne robia zle, smejem dávno. Tento zverký režim plodí len ďalšie a ďalšie zvery. Keby tu bol iný režim kde by platila elementárna sravodlivosť nie dvojaký meter, aj títo hlupáčikobvia by boli dobrí, volili by si úplne iných ľudí a bolo by im lepšie.

Brunovcan2
Brunovcan2 píše:
Neděle 16.11.2014 13:36

Režom je OK, ine ako demokraciu nikto nevynajde. Ale Brunovčania su ešte stale v KOMUNIZME a maju VÝBOR!!
Nevidieť slobodu znamená SLEPOTU. Tá nadobudnutá v komunizme sa nedá liečiť!

Brunovcan
Brunovcan píše:
Neděle 16.11.2014 20:34

Veru dobre si to napisal... Prajem Masarovej volicom aby sa im v zime dobre brodilo v snehu, pripadne aby sa verejnou zbierkou poskladali na odhrnutie. Vsetci tu maju v pici fungovanie obce. Ale jebem na to, ved uz ani sneh v zime nepada...

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Neděle 16.11.2014 22:18

Večer sme boli s kandidátmi, Kabátovú, Zervanovou, Križákom pozrieť sčítanie hlasov a výsledky. Na schodoch na " výbor" ma zastavila pani Zbudilová. Hnusno mi ponadávala a že zajtra sa bude so mnou rozprávať. Ja naozaj neviem čo táto osoba ešte chce, ale viem, že predseda volebnej komisie, ktorý nemá o 8,30 h. počas volieb zaplombovanú volebnú urnu, by mal byť z volebnej komisie okamžite vykopnutý, lebo takým voľbám potom nikto nemôže veriť.

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930