Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ďakujem Vám !

Ďakujem Vám !

Nijak nesmútm, oba výsledky boli pre mňa na oslavu. Urobil som všetko čo som mal. Nezľakol som sa zastrašovania, podpaľovania brán, ani rozbíjania okien a nešiel som za peniazmi, aby som okrádal občanov. Vypočul som len hlas mnohých, nechcel som ich sklamať, pre to som dal aj inú možnosť. Nechal som to na osud a rozum ľudí.

 

Mojim voličom ďakujem, lebo ste ma volili, pre to že ste zistili, že toto nebola samospráva, ale „obludná príšera“. Neschopnosť, podvod, ponižovanie, arogancia, klamanie občanov a ľudia si za takúto službu musia ešte aj platiť, aby sa mali niektorí zbojníci dobre. Obec, pár vyvolených len drzo pýta, klame  a nič občanom za to nedáva.

 Mojim ne-voličom ďakujem zasa pre to, že ste takí nesmierne sprostí, že ste nič nepochopili, aj keď som Vám všetko ukázal na autentických dôkazoch, videách a z pomsty ste nedopustili, aby som bol potrestaný, zvolený a uvrhnutý prepáčte za výraz do „takýchto sračiek“, obrovských problémov, a niesol zodpovednosť za to, čo tu napáchali iní. Kolabujúca  zapchatá kanalizácia, nezapojený vodovod, smradľavá čistička vypúšťaná do Váhu, nefunkčný kultúrny dom, zadĺžená obec, vysoká dane, nespravodlivé platby za odvoz odpadu, okupácia časti obce, obrovská nespravodlivosť na každom kroku  ... 

Ja oslavujem. Pre čo? Lebo by som musel všetko toto svinstvo dávať do poriadku, zjednať zákonnosť pre každého, dobrého, zlého i sprostého, ktorí si to vôbec nezaslúži. Musel by som , zaistiť prosperitu a rozvoj obce, a ja by som to musel na rozdiel od iných naozaj robiť, nielen hrať. Vy ste ma oslobodili. Máte  čo ste chceli, to čo tu bolo doteraz.

Len jedna vec by ma mrzela.

Tu je spôsob ako sa falšujú voľby, keď je volebná komisia „ OK“.

Niekto z komisie vhodí do urny počas volieb určitý počet vypísaných lístkov, pre vybraného kandidáta. Zapisovači zaevidujú takýto počet voličov na zozname z tých čo neboli voliť. Komisia vysype na stôl obálky, sčíta a výsledok je, že vyhral vybraný kandidát a všetci sa čudujú. Všetko sedí a nikto už nekontroluje, kto bol voliť, alebo či za neho len nevhodili do urny lístky!?

Vtedy  kandidát nemusí robiť ani guláše, drží sa vedľa, potichu šúcha nohami a môže oslavovať so svojimi už dopredu.

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31