Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ďalší trápny pokus o zasadanie OZ v "samostatnom štáte Brunovce".

Ďalší trápny pokus o zasadanie OZ v "samostatnom štáte Brunovce".

"Prokuratúra vraj nemôže, strosta Dušan Močko nechce, polícia vyšetruje sedemnásty rok hrubé porušenia zákona a zlí občania nech držia hubu. Asi takto vyzerá samostatný štát Brunovce a vonku zúri demokracia a spravodlivosť. "

Tu je pozvánka na ďalšie zasadanie OZ v "samostatnom štáte v štáte Brunovce". Ako obyčajne znova v pohode, po zákonnom  tremíne, veď porušovanie zákona o obecnom zriadení je u nás povolené, beztrestné,  a prokuratúra údajne  nemôže proti tomu konať.   Zasadanie je zvolané na 13. augusta 2007 o 16,30h po nerešpektovaní prokurátorských upozorneni, po proteste prokurátora,  počas nového trestného stíhania zhájeného 1.6.2007   za trestný čin § 237 odst. 1, marenie úlohy verejným činiteľom v jednočinnom súbehu s prečinom falšovanie a pozmeňovanie verejnej listiny§ 325 odst.1. 

Jdiný bod zsadania je prejednanie prokurátorských upozornení a protestu.  V Brunovciach je  takzvaná samospráva zrejeme len na to, aby riešila svoje a strostove nezákonné výčiny, stretávala sa tajne  a plakala, že starosta poslancov úplne ignoruje.  

Pozvánka na zasadanie OZ 13.8.2007

TN - nezvol. zasadanií OZ.jpg

 

Bolo popísané, bolo odvysielané, vie prokuratúra, vedia poslanci NR SR, vie minister vnútra SR, generálny prokurátor, polícia, NKÚ,  vie  celý štát, dokonca už  i niektorí poslanci EÚ,   že toto čo sa beztrestne deje v Brunovciach sedemnásty rok, pod ochranov členského štátu EÚ, nieje samospráva v zmysle zákona, ale jeden veľký podvod na dehonestovanie slobodných občanov a na odstraňovanie demokratických  princípov nášho právneho? - štátu.  

Čo dodať? Asi toľko:  

 " Dokedy ešte chete magoriť občanom tohoto štátu hlavy , že nikto nemôže a že občnia slobodného štátu sú povinný  znášať najhanebnejšie porušovanie zákonov, šikanovanie rôznymi nevzdelanými hlupákmi len preto, že sa tomuto nezmyslu hovorí samospráva !? "

 

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31