Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Idú voľby, hrnú sa múdri ,hlúpi, dobrí aj zlí! Ako si vybrať tých správnych?

Idú voľby, hrnú sa múdri ,hlúpi, dobrí aj zlí! Ako si vybrať tých správnych?

Hlúpi , múdri, podvodníci aj dobrí, všetci budú mať na Slovensku onedlho šancu zmocniť sa zlatých starostovských válovov a poslaneckých kresiel, zaručujúcich rôzne výhody. Starosta je jediná funkcia, ktorá nevyžaduje žiadne vedomosti ani morálne predpoklady, netreba žiadne výberové konanie, stačí na to občiansky preukaz. O osude občanov v tomto štáte môže rozhodovať hoc kto a tak to aj vyzerá, nemusíme chodiť ďaleko. Je to jediná funkcia, kde je zaručený nadpriemerný plat, 5-mesačné odstupné a povolené je "rozkrádanie obecného a štátneho majetku v zmysle zákona". Záleží len na charaktere vyvoleného, či túto funkciu využije v prospech všetkých občanov a bude sa tešiť, že občania sa majú pomocou jeho práce v tejto obci dobre, alebo bude všetkých ignorovať, zneužije ju na záchranu seba a svojich vyvolených. Takto to náš ctihodný demokratický štát vymyslel a takto si proti vôli ľudu ochraňuje túto zvrhlosť s hlavou v piesku už dvadsať rokov. Treba sa pre to veľmi zodpovedne rozhodnúť, lebo štát odmieta tento chaos riešiť a následky môžu byť neodstrániteľné. V obci, kde každý každého pozná to nie je ťažké, treba len použiť pamäť a zdravý rozum.

Zdá sa že V našej obci  práve prichádza "oneskorená revolúcia", s kandidátmi sa roztrhlo vreece.  Mešká 20 rokov,  ktoré ako sa zdá,  už  mnohých ľudí riadne poučilo. Zakrátko uvidíme! Je tu toho  naozaj   požehnane. Dosiaľ  jedni mlčali, ďalší sa báli prehovoriť , niektorí spali a vyvolení ako bez vlastného rozumu, svojmu „dirigentovi“   zdvíhali ruky na všetko.  Spočiatku tu bolo aj množstvo ľudí  ktorí prehovorili  s podvodmi   a pochovávaním obce sa  nezmierili, no po dvadsaťročnom prenasledovanií špinení ,  nezmyselných exekúciách a súdoch ostali len tí najvytrvalejší.    A   zrazu,  divoké,  odvážne, alebo úplne   nepochopiteľné kandidatúry, ako keby sa vrece roztrhlo.

Znova sa bez hanby hrnú aj tí, čo dosial vládli a sklamali na celej čiare a doviedli obec do krachu tak, že jej štát berie  založený majetok.  Pre čo? Nemajú hanbu? Stratili súdnosť? Alebo ju nikdy nemali? Alebo si myslia že všetci občania sú stále takí hlúpi,  že nevidia čo zapríčinili?  

 Záleží  na každom občanovi, vo voľbách má každý hlas rovnakú váhu. Záleží či bude rozmýšľať do budúcnosti, zvažovať, alebo bude mať naďalej belmo na očiach.  Či mu stačí nechať sa  raz za štyri roky "opiť rožkom", gulášom,  alebo nejakým  dotieravým kandidátom   ktorý sa po dvadsiatich rokoch náhle zobudil, blúdi  po obci, sľubuje hlava nehlava nezmysly,  otravuje  ľudí,   alebo bude rozmýšľať,  čo  sa to tu deje,  kto má z toho úžitok a  ako to všetko napraviť. 

 V načom štáte je si 3000 Obci.  Sú všeliaké. Nájdu sa dobrí,  nájdu sa takí čo si  "slušne prikrádajú len v zmysle zájkona"  a mnoho je takých čo bez hanby rabujú hlava nehlava a  náš "právny" štát ich kryje .   

 Mnohým ľuďom v našom štáte   nieje ľahostajné vyčíňanie zdivočelých funkcionárov,   ktorí sratili mieru v zlodejčine a poškodzovanií občanov.  O týchto veciach  rozhodnete  27.11. 2010 na komunálnej úrovni.    

A  môžete si kliknúť aj na tento odkaz:  http://moje.hnonline.sk/node/3738

 

Kandidáti na strostu obce Brunovce sú :

 

 

1.   Juraj   Kukla, 57 r., podnikateľ,  SZ

2.  Jozef Čaňo, 36 r., štátny zamestnanec, SMER - sociálna demokracia

3.   Igor Moravčík, 46 r., vodič, nezávislý kandidát

4.   Stanislav Majerník, Ing., 38 r., zootechnik, Koalícia SAS, SDKÚ , KDH, DS,

5.   Júlia Masárová, 48 r., podnikateľka, nezávislý kandidát

5.   František Richweiss, 59 r., preparátor, Združenie robotníkov  Slovenska    

      

  Kandidáti na  poslancov:  

 

 1.  Stanislav Kukla, 64 r., súkromný podnikateľ, SDKÚ - DS21.  

2.   Edita Mašánová, 46 r., podnikateľ, SZ3. 2. 

3.   Marcel Barcík,  Mgr., 31 r., učiteľ, SZ

5.   Ľuboš Križák, 38 r., robotník, SZ

6.   Juraj Kukla, 57 r., podnikateľ, SZ

7.   Mária Jedličková, Mgr., 29 r., samostatný radca, SZ

8.   Peter Mihalčík, Ing., 48 r., vedúci zamestnanec, KDH

9.   Roman Cibulka, 48 r., vodič,  ĽS - HZDS

10.  Anna Gajdošíková, 47 r., operátor výroby, ĽS - HZDS

11.   Peter Majerník, Ing., 45 r., bezpečnostný technik, ĽS - HZDS

12.  Alojz Michalka, Ing., 47 r., súkromný podnikateľ, KDH

13.  Ján Mitošinka, 53 r., vedúci údržby, ĽS – HZDS

14.  Igor Moravčík, 46 r., vodič, NEKA

15.   Zuzana Paulová, 42 r., zdravotná sestra, ĽS – HZDS

16.  Zuzana Pažitná, 45 r., technička, NEKA117. 

17. Júlia Masárová, 48 r., podnikateľka, NEKA18. 

18. Miroslav Pisara, 48 r., technik, ĽS – HZDS

19  Kamila Smiteková, PhDr., Mgr., 51 r., psychologička, SMER – SD

20. Jaroslav Šutovský, 50 r., podnikateľ, NEKA

 

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31