Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ísť voliť?

Ísť voliť?

Prvý krát som bol pevne rozhodnutý že už nepôjdem voliť. VUC považujem za ďalšie zbytočné nekontrolované práčky peňazí, cez ktoré ovláda politická moc jednotlivé kraje a nasádza si svojich. Napriek tomu som sa ale rozhodol, že voliť pôjdem. Jediný dôvod je, že na župana v trenčianskom kraji kandiduje Juraj Smatana z Považskej Bystrice, ktorého poznám, ktorý sa vyzná v samospráve, v politike, je aktívny dlhé roky, nedá sa korumpovať a zriadil aj všetky tieto stránky otvorene.sk k tomu, aby boli ľudia objektívne informovaní.Tu si môžete vypočuť jeho názory v debate kandidátov v na TA3.

Riadiť komunálnu a regionálnu úroveň by mali podľa mňa samosprávy. lenže nie takýmto nezmyselný gaunerským spôsobom, ako sa to deje v súčasnosti. Bez hraníc a zodpovednosti, bez odbornosti, o osudoch ľudí môže beztrestne rozhodovať hoc aký hlupák, alebo zlodej. Je to absolútne chorý dehonestujúci stav, ktorý vyhovuje vládnej moci a nadvládnej mafii. Chránia si tieto  podielnícke práčky peňazí, cez ktoré si ulievajú peniaze a  eurofondy ako oko v hlave, lebo tu sa ešte potichu dá.

V tomto momente to ale nikto nezmení. K tomu treba prevrat k skutočným hodnotám a zákonnosti, obnovenie základov tohto štátu. Čím ďalej tým viac ľudí to vidí a pociťuje na vlastnej koži, ako sa správa samospráva a dobre platení starostovia miestni diktátori, ako funguje tento štát na zlodejčine a vykorisťovaní obyčajných ľudí, ako funguje polícia, prokuratúra, súdy exekútory daňové úrady, zahraniční zamestnávatelia a rôzne lobistické megapodnikateľské mafie ovládajúce politikov.

 

 

        Ľudia z dola chystajú protesty, dávajú ultimátum prezidentovi SR na odstúpenie tejto vlády a zriadenie dočasnej úradníckej. Prvý protest v zmysle článku Ústavy 32, kde sa stavajú na odpor proti odstraňovaniu demokratických práv tohto štátu, zaručovaných ústavou SR je už 9.11.2013 pred NRSR a na námestí SNP v Bratislave, práve v deň volieb do VUC.

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31