Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Klame jak by tisknul, aj mne podpálili ...?

Klame jak by tisknul, aj mne podpálili ...?

V Brunovciach sa rozmohlo podpaľačstvo a rozbíjanie okien. Asi všetci viete čo sa odohralo. Kto nie, prídite sa pozrieť pred môj dom. Takto sa správajú zvery, keď niekto ohrozí ich výdatné žrádlo, alebo keď ich zaženú do rohu.

 

Denník Pravda a RTVS - Rádio Regina priniesli správu o týchto špinavých útokoch, kde páchatelia mohli podpáliť dom a zabiť kameňmi ľudí, veľký  kameň padol priamo vedľa postele. Dobre vedeli, že za oknom spávajú ľudia a bolo im to jedno či ich zabijú. Uvidíme ako to vyhodnotí a vyšetrí  polícia!  

 

RTVS

 

http://www.rtvs.sk/radio/relacie/detail/zurnal-radia-regina-o-17-00/archiv?date=17.09.2014

 

Pravda

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/330274-utokmi-ma-chcu-zastrasit-tvrdi-aktivista-z-brunoviec/

 

Najprv ukazovanie holej rite, od firmy poslanca Šutovského, potom nasledovalo podpálenie brány a na to rozbíjanie okien na spálni kameňmi. To čo sa za 25 rokov odohralo v tejto dedine sa nedá pomenovať slušnými slovami. Je to spôsobené tým, že pravda a právo tu vďaka gaunerom a neschopným ľuďom, ktorí sa dostávajú k a Vašim peniazom moci, skapalo. Na vrchol sa dostávajú úplne bezcharakterní ľudia, robia si z obcou a občanmi čo sa im zachce, ohlupujú obec a ľudia im to ešte musia platiť zo svojich daní. Myslia si, že keď ich niekto trochu napojí pred voľbami v krčme že „to sú tí naši správni“ tí nám zaručia lepší život v obci. Hlúposť !

Samozrejme že na vine je najmä tento mafiánsky štát, ktorý si vytvára zo samospráv miestne mafie a na vine sú všetky doterajšie vlády, ktoré vyrábajú z ľudí otrokov a pod zámienkou demokracie im cielene gumujú mozgy. Výsledok kam to dospeje, vidíte sami.

 

Všimnite si ako na útoky zareagovala starostka, ja ju skôr nazývam ne - starostka Júlia Masárová. (Všetci viete ako sa o obec stará )

Na otázku redaktora pohotovo reagovala, že to je len vandalstvo a že aj jej posledný víkend „podpálili taký jeden altánok“. Veríte jej? Ja nie, ani pol slova, nikdy som jej neveril, pre mňa je po tom ako sa správa len zosobnenie toho najhoršieho zla a arogancie. Toto nieje len vandalstvo, ale cielené útoky ľudí bez svedomia.

Ako sa dá veriť osobe ktorá klame políciu a je schopná našiť na občana ktorý nežiada nič zlé len informácie o verejných veciach trestný čin? Zamkne Vás na úrade, vymyslí si že ste na ňu fyzicky zaútočili, zavolá políciu a potom zahrá divadlo, začne jačať ako zmyslov zbavená. Keby som nemal nahrávku, ktorá ju usvedčila z podvodu, čo by sa stalo?

 

Tu je článok o vymyslenom útoku aj s nahrávkou na obecnom úrade:

 

http://brunovce.otvorene.sk/aktualne/oznamenie-pani-uradnicky-pazinej-1

 

Alebo, občania prídu na zasadanie,  domáhajú sa riešenia problémov, chcú veci prediskutovať, poradiť a Júlia Masárová zhasne svetlo v zasadačke, jačí vypadnite von lebo zavolám políciu. Dá sa takejto osobe veriť? Na to si odpovedzte sami, ja takejto osobe čo toto dokáže verejne robiť, neverím ani slovo.

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930