Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ľudia po celom Slovensku už zbierajú podpisy pre občiansku kandidátku na prezidenta SR Helenu Mezenskú

Ľudia po celom Slovensku už zbierajú podpisy pre občiansku kandidátku na prezidenta SR Helenu Mezenskú

Vyplnené podpisové hárky môžete odovzdať na mojej adrese. Ďakujem brunovovským občanom, ktorí mi už podpisy doručili.

 

Tu je video zo zberu podpisov v Trnave,  vyplatí sa pozrieť!!! Čas sa kráti,  pomôžte zbierať podpisy!!! 

 

http://www.reporter24.sk/clanky/termin-na-odovzdanie-podpory-kandidatom-na-prezidenta-sr-sa-blizi/

 

Tlačová správa: 1.1.2014

 

Ľudia po celom Slovensku už zbierajú podpisy pre občiansku kandidátku na prezidenta SR Helenu Mezenskú.

 

Je to „ šialený termín“ zozbierať 15 tisíc podpisov počas vianočných sviatkov, do 9.1.2014. Takto zámerne nám to nadiktovala súčasná vládna moc. My to ale musíme dokázať, lebo inak sa nebudeme môcť postaviť pred svoje deti, pozrieť sa do zrkadla. Ak ani teraz šancu nevyužijeme, cesta von z tohto bahna sa nikdy ani nezačne, hovoria odhodlaní občania i aktivisti a vyzývajú všetkých, v každej obci v každom meste, aby zbierali podpisy a zasielali priamo na adresu Helena Mezenská, Šrobárova 2676/30, 058 01 Poprad. Môžu ich dokonca odovzdať aj osobne, lebo od 2.1.2014 sa rozhodla prejsť zberné miesta po celom Slovensku.

Hovorí, že na túto petičnú akciu som pristúpila preto, že zo svojho doterajšieho pôsobenia jasne vidím, že Slovensko je na ceste k úpadku a ďalšej stagnácii, naša krajina je skorumpovaná, vytunelovaná a ustavične zadlžovaná, je mi do plaču, na obyčajných ľuďoch už nikomu nezáleží. Výkonné orgány sú čoraz viac nečinné. Ľudia s kvalifikáciou sú nútení hľadať zdroj obživy a prežitia v cudzine. Dnes už jasne vidím, že súčasná garnitúra, rovnako ako predošlé nezastupuje záujmy a skutočné potreby občanov a nevie ich adekvátne riešiť. Rezignovali na občianske potreby a namiesto toho zastupujú záujmy finančných skupín. Situácia sa z mesiaca na mesiac čoraz viac zhoršuje. Slovensko preto nevyhnutne potrebuje novú víziu a ľudí, ktorým na budúcnosti Slovenska skutočne záleží, dokážu sa obetovať a nie neustále podvádzať, vyciciavať a zneužívať vlastný národ. Jednoducho ďalej sa už s týmto stavom nedokážem zmieriť, týmto štýlom sa ďalej krajina viesť nedá!

Vidím, že ani sebe lepšie návrhy zákonov pre dobro občanov nemá zmysel v tomto skorumpovanom parlamente predkladať, lebo „stranovláde“ je úplne jedno, že mnohí radoví ľudia už nemajú z čoho žiť a strácajú vieru v tento štát. Musím sa pokúsiť konať v inej pozícii, kde nebude moja práca pre ľudí úplne stratená, hovorí Mezenská. Budem preto rada, ak sa ľudia s mojou výzvou stotožnia a do zmeny riadenia krajiny sa aktívne zapoja.

Kandidovať na prezidenta SR nie je márne, lebo si nemyslím, že skutočný nezávislý prezident je len figúra na podpisovanie zákonov, ale naopak. Dobrý prezident s vlastným rozumom a vlastným postojom, neovplyvniteľný záujmami politických strán a finančných skupín, má vysoký vplyv na celú spoločenskú a politickú klímu v štáte a váhou svojej osobnosti môže pre ľudí naozaj veľa dokázať. Myslím si, že dokonca môže zásadne ovplyvniť aj zmenu kurzu riadenia Slovenska.

 

Zdroje ďalších informácií:

www.helenamezenska.sk

 

Kontakty: Juraj Kukla 91625 Brunovce 83, email jurajkukla2@gmail.com tel: 0905603641, Norbert Bartalský tel. 0903959380

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31