Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ničomníkom ani nepodpisujte!

Ničomníkom ani nepodpisujte!

Na obec sa vyrojili „podpisovači“, zlí aj dobrí. Pre čo? Lebo starosta, na Slovensku, v preklade podnikateľ bez pravidiel s cudzími peniazmi a osudom občanov, môže byť každý dobrodruh. Stačí ak má riadne „veľkú hubu“ a občiansky preukaz a tak to potom v celom štáte aj vyzerá. Najmä na obciach sa dostanú k zlatému válovu prevážne zbojníci a dobrí, čo by vedeli občanom naozaj pomôcť, skončia zasa niekde v ústraní, alebo prenasledovaní.

 

 

 

        Kde sa vzalo zrazu toľko čestných odhodlaných ľudí, kandidátov? Zamyslite sa kde boli vtedy, keď tu miestna hrôzovláda útočila, robila podvody, fušovala obecné stavby, kradla cudzie, pozemky, zastrašovala, súdila nepohodlných, inkasovala miliónové pokuty, dávala obec do dražby a na margo toho zvyšovala občanom dane? No boli niekde v …. a teraz zrazu zažiaril ich rozum, úprimné ciele a neskutočné odhodlanie slúžiť občanom!? Pre čo sa vtedy báli otvoriť ústa, prísť na zasadanie, alebo prehovoriť ako poslanci, postaviť sa za občanov a teraz zrazu všetok strach stratili? Kto ich začaroval, kto im tak náhle osvietil rozum, vlial odvahu, že otravujú ľudí po domoch, už sa ani vôbec nehanbia, už majú aj čas, žobrú o podpis a vtedy sa báli prísť čo i len na zasadanie?

        Odvahu a "rozum"  im vlieva vidina rýchlych prachov a moci , lebo keby to mysleli inak, zákonite by boli dávno, dávno, aktívni a nepodporovali by neprávosti na občanoch. Dávno by ich trápil osud obce, a nedovolili by to, čo sa tu roky deje.

       Jedni hovoria že majú starostu už plné zuby, že sa nestará vôbec, je sprostý arogantný, obec, cintorín, zarastené trávou v zime cesty neposypané na úrade ho nikdy nenájdu, že si podniká pre seba a na obec úplne kašle a len ryžuje peniaze. Oni hovoria že idú pre, lebo sú lepší a na toto sa už nemôžu pozerať. Ďalší hovoria že oni ľúbia ľudí a ďalší, ktorí sa prejavil že nevie ponúknuť vôbec nič, lebo roky tam sedel, mal možnosť, nič nepomohol len prikyvoval a táral hlúposti, zasa kričí podpisujte mne, lebo ja som kresťan a že ani jemu sa stav ktorý pomohol svojou hlúposťou a neschopnosťou vybudovať už vraj nepáči.

       Všeličo sa vo Vašej obci odohralo a muselo byť zahrané do autu. Dobre si všetci pamätáme, kto čo robil, pre čo to robil a mnohí ľudia sa aj zmenili. Vime ako sa kto zachoval, keď bol poslanec a mohol, vieme aj to, kto je kresťan, kto je schopný a kto neschopný, kto demagóg , hlupák, alebo alebo podvodník.

Zatiaľ o všetkých o ktorých sa tu pošuškáva, ktorí otravujú ľudí, žobrú o podpis a bijú sa do pŕs ja som ten pravý obrý, ľudia hovoria len jedno. Vás dobre poznáme. Pcháte sa tam pre to, že ste zacítili korisť, že tam sa nemusí, peniaze idú stále a keď si kúpite pár somárikov poslancov dostanete odmenu aj za nič nerobenie, veď ľudia zaplatia !

        Pre to, nedajte sa oklamať! Nepodpisujte bárs komu len pre to, že sa to sa tak robí, a že sa hanbíte nepodpísať. Nieje každý je dobrý len pre to, že nechce súčasného zloducha, alebo pre to že je kresťan, keď sa na hody producíruje v prvej lavici v kostole. Rozmýšľajte dobre, komu podpisujete, spýtajte sa kde bol doteraz a či pracoval pre dobro starostu, pre seba, alebo pracoval pre ľudí a jednoducho ničomníkovi nič nepodpíšte a pošlite ho preč, už to je prvé kolo Vašich volieb!

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930