Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Močko dnes odsúdený, meškáme 20 rokov?

Močko dnes odsúdený, meškáme 20 rokov?

Močko bol dnes na okresnom súde v Brunovciach odsúdený. Neskoro ale predsa, Božie mlyny melú ......

       Na súdy spravidla nechodí. Zväčša sa ako „starosta č. 2“   zdržuje vedľa novej starostky  Júlii Masárovej   na Obecnom úrade a na súde za neho hovorí  dvokát. Uvidíme či  bude  aj po odsúdení a zákaze výkonu verejnej funkcie  naďalej "Júliín obecný poradca".   

          Dostal  peňažný trest vo výmere  3 000 EUR  a pre prípad,  že by  výkon peňažného trestu mohol byť zmarený,   ustanovuje sa náhradný trest odňatia slobody vo výmere 150 dní. Ďalej dostal  trest zákazu výkonu akejkoľvek volenej funkcie na štyri roky.

           Pokiaľ ide o primeranosť trestu , súd posudzoval mnohé okolnosti. Nebolo  zistené žiadne  oľutovanie ani vedenie riadneho života,   bol v rámci svojho výkonu funkcie mnohokrát upozorňovaný  prokuratúrou na porušovanie zákona a taktiež páchal množstvo prietupkov a mnoho krát bol sankcionovaný za porušovanie   zákona o slobodnom prístupe k informáciám.   

 

Kde je merito  prípadu?  Je  úplne  inde,  to  ale súd dnes neriešil.

 

          Pri tomto súde išlo o falšovanie uznesenia OZ o predaji skrachovaných nájomných bytov a okolitých urbárskych  pozemkov dvom súkromným osobám. 

          Podstata  pre občanov  Brunoviec je v tom, že Močko   nehnuteľnosti pod bytovkami,  ale bezdôvodne  aj  na  celom okolí,  najprv oprávneným dedičom  a vlastníkom  prostredníctvom notára  Dzamku  ukradol a prepísal si ich na obec. Notár sa priznal že ho oklamal .     Tu sa  vlastne celý podvod začal. Potom prostredníctvom svojich „ruko dvíhačov“ všetko odpredal hlboko pod bežnú trhovú cenu dvom súkromným osobám a vlastníci občania Brunoviec nedostali vôbec nič,  veď máme "totalitnú demokraciu ". Z obecných nájomných bytov sa stali súkromné v ktorých naši obecní  nájomníci nebývajú. Bytovky  boli  najprv ako sa patrí  vykradnuté a potom dorobené,  už ako súkromné.  

         Nakoľko ale ide o  "dosiaľ zákonom chráneného Močka "  a spol. okradnutí občania  spia hlbokým spánkom  okradnutých,  nikto  z nich peniaze za svoje vlastníctvo  v dnešnej dobe hojnosti nepotrebuje!   

         Takto to ale ostať nemôže. Súkronmé vlastníctvo je nepremlčateľné a dedenie sa zaručuje Ústavou SR,  ktrá platí aj v Brunovciach,  len sa treba zobudiť!   

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31