Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Pokračovanie močkizmu v réžii Masárovej

Pokračovanie močkizmu v réžii Masárovej

Zmeškali ste raz za života nejaký dátum? Na obecnom úrade v Brunovciach sú zákonné lehoty trhací kalendár, no starostka Júlia za niekoľko dní oneskorené odvolanie zo strany občana trestá exekútorom. Pomstí sa len vybraným občanom.

https://soundcloud.com/user417934166/zasadanie-oz-brunovce-27-06 

Obec zákonné lehoty nemusí dodržovať.   Na obecnom úrade v Brunovciach je   bežná vec aj to, že starostka Júlia vymáha  znova miestne dane, 130 Eur,  ktoré už občan zaplatil.   Keď sa občan odvolá proti tomuto nezmyslu,  oznámi to písomne starostke a poslancom, Júlia  všetko vo svojej arogancii ignoruje. Poslanci sa pýtajú občana,   pre čo si to neriešil so starostkou? .Občan   vytiahne list,  ktorým vyzýva starostku a poslancov, aby podvodnú nezákonnú exekúciu zastavili, lebo obec prehrá a zbytočne vyhodí peniaze na exekútora a advokáta a druhý list,  kde starostka Júlia  búši do súdu,  aby len nepohodlného občana exekvoval miesto toho aby dopredu prehratú exekúciu zastavila. Poslanci pozerajú ako  vyjavení no ani jeden sa "ctihodnosti"  neodváži opýtať  "pre čo si dovoľuješ takéto svinstvo, nás vôbec neinformuješ o listoch ktoré nám občania zasielajú a vyzeráme tu teraz k vôli tebe,  ako hlupáci"? 

Obec Exekúciu  prehrá a občan sa pýta,  koľko za to obec zaplatila dvom advokátom exekútorovi a súdu. Starostka odpovedá,  že nevie a nevie to vraj ani zistiť. Potom odpovie, že advokáta platí  paušálne. Občan sa opýta koľko je ten paušálny poplatok. Starostka odpovedá že nevie. Samozrejme že nikto jej neverí,  no nikto z poslancov sa neopýta,  ako keby mali vyrezané jazyky. 

Ani toto ale nieje koniec. Občan vytiahne ďalšiu výzvu podpísanú starostkou Júliou kde sa znova vyhráža exekúciou za ďalšie roky a občan vytiahne príjmové doklady z Obecného úradu ktoré svedčia že aj  dane má zaplatené!   

Ďalší komentár netreba netreba väčší bordel ako na tomto úrade asi neexistuje a pri tom, úbohosť  a arogancia nekonečná. Toto sa stalo Edite Mašánovej.

 Druhý prípad som ja. Všetky exekúcie obec so mnou prehrala,  až na jednu.  Obec musela zaplatiť advokátov  aj exekútorov a poškodila občanov. V tom poslednom prípade   som sa údajne odvolal voči  podvodnému výberu miestnych daní  z čias močkyzmu o niekoľko dní oneskorene.  Odvolal som sa aj ústne na zasadaní,  no tieto dovolenia na súde ignorovali.  Starostka Júlia   zariadila exekúciu resp pomstu nepohodlnému občanovi. Z dôvodu jedného oneskoreného odvolania som na súde prehral. 

Tretia vec pokuta obci 1,5 mil korún a dražba obecného majetku 80 tisíc korún,  ktorú zavinil  svojim konaním Močko.  Ako konala Júlia voči tejto osobe? No navrhla poslancom, aby schválili že občania obce budú Močkovu pokutu splácať  tí to v pohode "" odhailovali " a taktiež aj zvýšenie dani občanom. 

Toto a ešte veľa iných veci ste mohli počuť  zasadaní OZ 28.06.2013,  keby ste sa tam odvážili prísť.  Spoločný menovateľ je, že starostka spravidla nevie a vypúšťa drzé  poznámky na občanov ktorí sa pýtajú. Hlavný kontrolór neodpovedá,    poslanci okrem jedného pravdu vedieť nechcú a jeden poslanec ju neustále obhajuje ako zdivený. 

Pointa: Pokračovanie močkizmu v réžii Masárovej a hlavný kontrolór  nám je nanič.   

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« květen 2022 »
květen
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031