Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Pýtate sa ma, ako dopadli voľby?

Pýtate sa ma, ako dopadli voľby?

Dopadlo to podľa mňa najhoršie ako mohlo. Jedni oslavujú že sa znova zmocnili obce, peňazí, osudu občanov, že dostanú pre seba výhody, iní zasa nadávajú, že toto snáď nie je ani možné, nikto ju nechcel a je zvolená? Pre čo? Keby bol platil zákon aj v Brunovciach, boli by výsledky iné?

 U nás voľby prebehli ako neslobodné, nespravodlivé, nezákonné porušené bolo všetko čo sa dalo. Zákony podľa mňa porušil predseda vol. komisie, obec a okresný súd, ktorý vôbec neprejednal včas podané podanie vo veci nezaregistrovania opozičných kandidátov za poslancov a tým zákonné voľby zmaril, urobil z nich frašku. Ja som poslancov pre to ani nevolil, lístok som predsedovi komisie vrátil.

Občania poslancov tiež de-facto nevolili, lebo po „vyhodení“ opozície predsedom volebnej komisie ostalo už len sedem kandidátov na sedem poslaneckých miest. Marené bolo dokonca aj súdne rozhodnutie o mojom zaregistrovaní. Ani nezaplombovaná urna počas volieb nič neznamenala. Ústredná volebná komisia, ktorá bola na kontrole len konštatovala, "veď už je zaplombovaná".

Najhoršie je, že zákonné voľby podľa mňa zmaril štátny orgán súd, tým že nekonal a to aj po dvoch upozorneniach, a najhoršie je aj to, že počas prípravy volieb sme všetko porušovanie volebného zákona hlásili prokuratúre, ústrednej volebnej komisii a tí tvrdili, že vôbec nič nemôžu.

 

Výsledky:

Všetci poslanci samozrejme akože „zvolený“ a starostka ostala tá istá, ktorá bola doteraz, čo si hovorí " ja som jedna z Vás" zakazuje diskusiu, vyhadzuje ľudí zo zasadania a volá na nich políciu.(viď. video) Dostala 109 hlasov, ja som dostal 58. Mnohí ľudia sú z toho hotoví, ja ale oslavujem, že som sa do takejto žumpy nedostal, lebo ja by som robil naplano, musel by som robiť, a to aj pre ľudí ktorí si to vôbec nezaslúžia. Táto ale nebude musieť robiť nič ako doteraz, „ je jedna z nich“ ako si píše vo svojom predvolebnom letáku. Stačí jej uvariť nejaký guláš a zavolať dôchodcov.

Najhoršie je, že na celom Slovensku vyhráva, silnie podvod, bezprávie chudoba, obyčajní ľudia sú na kolenách k vôli nenažratým zločincom a právo pre nich „skapalo“, nedokážu si ho zakúpiť. Je to „samozhoršujúci, ľudí zničujúci “ systém a ľudia sú ohlupovaní až tak, že aj voľbami si robia sami sebe zle. Bezprávie začína už od najmenšej samosprávy a končí v parlamente, vláde a medzinárodných mafiách.

Čiže plošne sa na celom Slovensku takýmito voľbami nič nestalo, len sa premiešalo pár ľudí, niekde sa dostalo pár čestných, niekde ostali, alebo sa dostali noví zločinci. SMER „vedúca sila strany“ má 30 percent, 28 percent sú nezávislý, lebo je to moderné, no skrýva sa medzi nimi 90 percent závislých, najmä na peniazoch.

Heslo: Samospráva za tohto stavu tento špinavý, skorumpovaný režim nikdy nezmení, bude presne taká, akú ju režim che mať. Jedine keď sa zatrasie s režimom, bude aj samospráva i myslenie všetkých ľudí iné, aj zlí a sprostí ľudia sa budú správať úplne inak.

ja
ja píše:
Pondělí 17.11.2014 11:18

Pan Kukla, prestante uz hadzat spinu na kazdeho, kto sa co i len oprie o dvere obecneho uradu. Vas jednoducho ludia nemaju radi a mysli, ze ziadna zmena v tom ani nenastane. Vsetko len hanite, nicim ste v obci nikdy neprispel...nevidime vas normalne ludsky komunikovat, na verejne akcie chodite len s kamerou a svojou negativnou enrgiou. Schovavate sa organizaciu a vseobecny stav spolocnosti...sam o sebe ste jedno velke ludske nic.

Niekto
Niekto píše:
Pondělí 17.11.2014 17:59

Pán Kukla, myslím, že keď ústredná volebná komisia, ktorá bola na kontrole ,zhodnotila, že urna je zaplombovaná, tak asi bola zaplombovaná a prestanem to riešiť. Ste jeden zakomplexovaný človek. Ďalej nerozumiem prečo ste šli kandidovať, keď teraz tvrdíte, že oslavujete. Zbytočne ste zabrali 58 hlasov a možno by tá vaša zmena nastala a bol by zvolený možno nový starosta. Ako vravím ste zakomplexovaný chudák

mladý brunovčan
mladý brunovčan píše:
Pondělí 17.11.2014 20:58

Plne s vami súhlasím "komentatori" tohto prispevku.Niet čo dodať,ľudia si zvolili,ci sa to pánovi K.páči,či nie.Aspoň,že má túto stránku,kde môže tie svoje bludy a podľa mňa obrovské kompexy riešiť.Stále samé intrigy,nezmyselne obviňovania...nuž,je to smutné,ale každý si je strojcom svojho šťastia-v tomto prípade svojich sračiek.

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Pondělí 17.11.2014 20:58

Zakomplexovaný chudáci sú presne taký oko Vy pán anonym, takí tu o občanoch rozhodujú. Bojíte sa podpísať, len tajne z úkrytu vyvreskujete hlúposti, lebo nič iné neviete. Nebojte sa, ľudia chápu a budem informovať, sú vážne veci.

občan
občan píše:
Úterý 18.11.2014 07:30

Pravda je ale taka, že Vas za starostu nechcú. Toto ukázali voľby. Názor ľudí je celkom jednoznačný. Skúste to prijať s pokorou a verte mi, že pomôžete tým hlavne sebe. Váš zmysel a zápal pre spravodlivosť v Brunovciach prerástol do fanatizmu a podla mňa to beriete až príliš osobne. Neobhajujem nikoho no mám pocit, že nikoho iného ako seba vo vedení obce nechcete.

druhý občan
druhý občan píše:
Úterý 18.11.2014 08:21

Občan vášmu táraniu nikto neverí. Kukla sa do toho vôbec nehrabal. Viem že ľudia ho nasilu nahovorili, robil to len zo zodpovednosti, bol to z týchto jediný správny kandidát, ktorý by takéto špinavé praktiky, rozkrádanie a rozdeľovanie občanov nedovolil. Dostal vyše polovice hlasov čo dostala Jula, tak netárajte, rozumní ľudia ho podporujú. Keby sa tam nebol hrabal za peniazmi Mihalčík čo niktdy nič neurobil, bol poslanec a len sa pchal Jule do zadku tak Kukla v pohode vyhrá. Hrabali sa do toho len takí, čo im ide o peniaze. Kukla tu roky bojuje proti týmto podvodníkom, čo im záleží len na sebe a na ľuďoch vôbec. Dokázal činmi a neblbuje sprostosťami ako Vy, ale dáva fakty a dôkazy. Keď už niekomu nestačilo to video čo dal zo zasadaní a aj potom volí Julu tak je to úplný somár a táto dedina je debilná, nič jej nepomôže. A to aj vďaka takým demagógom ako ste vy s Julinho vymeteného stáda, čo si nevidí na špičku nosa.

občan
občan píše:
Pátek 21.11.2014 10:00

Prvá vec - tu nikto netára. Každý má právo na svoj nazor. Druhá vec je tá, že štýl vašej odpovede je veľmi identický s istým pánom. Ved viete s akým. Stačí čitat a človek vidí, že ide o jednu a tú istu osobu. Nie som zo žiadneho stáda. Volil som niekoho úplne iného. Hneď ako tu človek napíše svoj názor, ktorý nie je s vašou ideológiou tak útočíte. Žial iba sa podobáte na tú, ktorú tu stale osočujete. Pokora

druhý občan
druhý občan píše:
Úterý 18.11.2014 08:24

A pravda je taká, že voli si volia len vola, lebo je jeden z nich.

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Úterý 18.11.2014 10:41

Ja Vám tým, čo tu hádžete špinu na mňa odpoviem takto: Všetko to začína takouto "samosprávou - samovládou" ako je v Brunovciach.
Ak chete toto si pozrite.
https://cloud.real.com/s/YIUTOU

Brunovcan
Brunovcan píše:
Čtvrtek 20.11.2014 19:34

Vysledok volieb bohuzial naznacuje nevedomost obcanov. Presne tak ako aj v celom Slovenskom state. Velmi vela Brunovcanov nadava na starostku Masarovu a je znovu zvolena. Cely stat nadava na Fica a SMER a su zvoleni... Pravdepodobne volici tychto predstavitelov su izolovani obcania, ktori nevedia co sa vonku deje a svoj hlas rozdavaju na zaklade vonkajsich sympatii. Ved kto by Masarovej a Ficovi odolal... :-)

Anonym píše:
Čtvrtek 27.11.2014 23:02

Malo by to byť tak, že hľadajte u ľudí objektívne ich príbeh, veď sa tu každý pozná a podľa toho sa pri voľbách rozhodujte. Nedá sa narodiť a mať 40 rokov. Čiže každý človek má svoj príbeh, čo robil a ako robil, nedá sa spätne zmeniť a ľudia musia senzitívne pristupovať k príbehu toho-ktorého človeka, obzvlášť, ak im má vládnuť. Mrzí ma taký prístup, že je to síce blbec, ale je od nás, ešte si to aj provokačne napíše na predvolebný leták a tak ho volíme, aj keď vieme, že hrubo poškodzuje nás a našu našu obec.
Inými slovami, "zaslepení, alebo duchom chudobní blbci si vedia zvoliť blbca aj keď ich poškodzuje a myslia si pri tom, že sú národní hrdinovia, ale sme im dali, a dali to sebe".

poslanec brunoviec
poslanec brunoviec píše:
Sobota 29.11.2014 11:50

poznate tv relaciu nikto nie je dokonaly asi taki primitivi co neovladaju zakladne veci si zvolili starostov poslancov parlament nech zije skorunpovane slovensko

.....
..... píše:
Pondělí 08.12.2014 15:19

V susednej obci kandidovalo 19 poslancov a prečo v Brunovciach iba 7 ? no lebo polka ludí nebola na kandidátnej listine ani zapísana ktorým to zakázali dali si tam ludí ktorý im vyhovujú ...

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Pondělí 08.12.2014 17:13

V Brunovciach som za poslanca kandidoval okrem tých siedmych aj ja a ešte dvaja, čiže 10 ľudí. Predseda miestnej vol. komisie Peter Zbudila nás okamžite vyhodil za formálnu chybu na kandidátke, (v názve strany Jána Budaja, Zmena zdola,Demokratická únia Slovenska pod ktorou sme kandidovali, chýbala čiarka) Následne podvodný zoznam bezo mňa a ostatných kandidátov na poslancov a bez čakania na rozhodnutie súdu, okamžite zverejnili pod názvom "Zoznam kandidátov do komunálnych volieb 2014" na úradnú tabuľu obce a klamali ním voličov. Podali sme podnet na súd, ktorý ale rozhodol len o mne ako kandidátovi na starostu, "Zbudilove vyhadzovanie im otrepal o hlavu" a mňa zaregistroval, ale len na starostu. O mne ako kandidátovi na poslanca a o ďalších dvoch zabudol rozhodnúť!!!??? Starostka a kandidátka Masárová ignorovala rozhodnutie súdu a podvodný zoznam vedome a úmyselne nechávala čo najdlhšie na úradnej tabuli a klamala ním voličov, ktorí sa ma chodili vypytovať, aká je pravda. Nestiahli ho napriek výzvam, až dokedy, ako som podal trestné oznámenie. Potom ho zamenili. Čiže dnes by bolo možno úplne iné zloženie OZ Brunovce, dnes by už nemala starostka nadelené zvýšenie platu za nič, a určite by to vyzeralo inak. Ale "nech sa ľudia len tešia z kadejakého zo svinstva“, uvidíme.
Pre lepšie pochopenie: Predseda miestnej volebnej komisie nemal počas volieb zaplombovanú prenosnú urnu, čo som zistil ja kaď som bol voliť a odfotil som to. Zúrili. Čiže takýto "precízny" človek, ktorý vyhodí troch kandidátov na poslancov a kandidáta na starostu pre formálnu chybu, ktorá nemá žiadny vplyv na nezaregistrovanie, ktorú súd neuznal a mala sa riešiť inak, nemá zaplombovanú urnu a hrá sa na obrovského hrdinu a porušuje volebný zákon! To o niečom jasne svedčí, urobte si vlastný názor na tieto voľby, aj na ľudí, ktorí porušovaniu zákona asistovali!!!

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930