Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Rok 2013 a ešte stále súdia Močka

Rok 2013 a ešte stále súdia Močka

Nekonečný príbeh 1990-2013. Falšujú, podvádzajú občanov, dokonca aj sudcu a prokurátora krivými svedectvami pred zrakmi médií. Kľúčovým ale falošným dôkazom sa stala "obecná písanka zápisníc OZ s odmenami starostovi" vytvorená rukou úradníčky G.Facúnovej a do nemoty prezentovaná na súde D.Močkom! Tento podvod im už ale nevyšiel! Prokurátor Prokeš a sudca Pavlovič im tento krát podvod "nezožrali ". Uvidíme ako im to súd vo štvrtok o 9,00 na rozsudku spočíta a či budú pykať za klamanie súdu pod prísahou.

Pridané  je už video  zo súdu aj  článok  reportér 24  tu !!!: 

http://www.reporter24.sk/clanky/dusanovi-mockovi-sa-tridsat-rokov-obcania-skladali-na-vyplaty-a-odmeny-dnes-stoji-pred-sudom-a-odvolava-sa-na-obecnu-pisanku/

Dnes sa konal na Okresnom súde v Novom Meste n/V súd o „základy samosprávy“. Už ani neviem koľké je to  kolo, koľko krát sa odsúdený   bývalý starosta D.Močko odvolal. 

Tu je aj moja neočakávaná dnešná výpoveď a výpoveď bývalého starostu obce Brunove, naživo pred zástupcami dvoch televízií! Vyplatí sa vypočuť. Je to živé školenie pre mudrlantov i  predstaviteľov tohto štátu, ktorí ešte nepoznajú, alebo nechcú vnímať tú neskutočnú úbohosť a zvrhlosť, reality show  pod názvom samospráva – samovláda. Zmena musí prísť zdola a aj z hora, inak sme na ceste do, pekla!

 

Tu je časť autentickej nahrávky zo súdu:

https://soundcloud.com/user417934166/s-d-mo-ko-13-5-2013-waw

 

A tu TA3:

http://www.ta3.com/clanok/1019692/hlavne-spravy-z-13-maja.html príspevok je v 18-tej minúte

“ o brunovskej obecnej písanke, ktorú vlastnou rukou vyrobila úradníčka Facúnová,  podvádzala ňou súd stavia ju nad všetky zákony o samospráve a nenesie zatiaľ zodpovednosť”

 

Čo z toho vyplýva?

 

1.Zápisnica OZ je verejná listina

2.Uznesenie OZ je verejná listina a ich falšovanie je tr. čin falšovania verejnej listiny

3.Prideľovanie neschválených odmien starostovi je tr. čin porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku a asi bude konečne podľa včerajšieho pojednávania aj zneužívaním právomoci verejného činiteľa.

4. Poslanci a takzvaný hlavný kontrolór,sú   de - facto stále len „strašiaci do maku a do počtu“ neplniaci svoju funkciu.

5. Klamanie súdu pod prísahou falošným dôkazom, výpoveďami, zvolávaním tajných zasadaní OZ a obecnou písankou – zatiaľ nie je tr. čin, treba aby bol, bolo by to nalepšie "školenie"  pre podvdníkov.

6. Celý štát zakrátko uvidí, či súd začne z vlastnej iniciatívy konať proti krivej výpovedi a klamania súdu sfalšovanými dôkazmi Močka a Facúnovej pod prísahou.

  7. Postavenie sa občana na odpor v zmysle čl. ústavy 32 proti tomuto odstraňovaniu demokratických práv má za následok v tomto „právnom“ štáte súdnu exekúciu a možnosť ničenia občana.

  8. Prokurátor aj sudca  by boli v právnom štáte správni ľudia, aj občania tohto štátu by boli iní, treba len nasmerovať volebné stádo z tohto pekla von.


  O čo Ide na tomto súde?

  Ide o nekonečný, už historický hanebný príbeh takzvanej samosprávy Brunovce - samovláda Slovensko, 1990 až 2013 !

  23 ročný boj občanov o základy spravodlivosti v takzvanej samospráve, pokračoval dnes 13.05.2013 na súde v Novom Meste n/V pred kamerami televízií. Na Slovensku súdia "zákonom chráneného prominenta" s nepísanou trestnou imunitou, verejného činiteľa, bývalého starostu obce Brunovce Dušana Močka, za falšovanie verejných listín, uznesení OZ o rozpočte a záverečnom účte a prideľovania neschválených odmien k jeho platu. Je rok 2013, no prominenta súdia  za roky 2004 … už toto hovorí samo za seba!!! ??? Poslanci, zapisovateľ, overovatelia Čaňo, Šupka, Moravčík už boli za tento čin odsúdení, priznali sa prokurátorovi Prokešovi, svoj čin oľutovali a dostali podmienku. Starosta Močko s úradníčkou Facúnovou sa ešte sále úboho pokúšajú oklamať ľudí, dokonca aj samotného sudcu a prokurátora krivými výpoveďami a sfalšovaným dôkazom, akýmsi súkromným zošitom písaným rukou úradníčky G.Facúnovej, "vlastné súkromné zápisnice zo zasadaní, súkromnej firmy samospráva OZ Brunovce", ktoré povyšujú nad platné zákony tohto skorumpovaného štátu. Súd im to už „nežerie“! Ani najvyšší súd už neakceptoval Močkove dovolanie. Akú väčšiu opovážlivosť môže mať v tomto štáte miestny verejný činiteľ, ako tento, ktorý s úradníčkou beztrestne klame pred očami kamier televízií súdy falošnými dôkazmi? Dokonca drzo tvrdí, že nepoškodil nikoho,  keď poškodil celú obec všetkých občanov, daňových poplatníkov!

  Čo nová starostka Júlia Masárová a noví poslanci? Slepo pokračujú v tomto humuse! Uvalili pokutu 1,6 mil korún aj peniaze 80 tisíc za dražbu  obecného majetku, ktoré spôsobil D.Močko na občanov daňových poplatníkov a nepohodlných občanov, ktorí sa nechcú tomuto svinstvu podvoliť, dávajú na exekúciu a zvyšujú im na úkor  toho miestne dane. A čo Močkovi? Tomu platia za jeho podvody odstupné!

  Čo sa ešte musí odohrať, aby nejakého miestneho verejného činiteľa v tomto štáte za trestné činy zavreli do besy a nedávali mu donekonečna len podmienky?


  Anonym píše:
  Středa 15.05.2013 22:55

  Úchvatná záverečná reč Močka na súde! Dúfam že skončí v base. Vraj nikoho nepoškodil 20 rokov podvádzal, občania dodnes musia platiť milióny za jeho podvody, za bytovky za dražbu obecného majetku a Júlia s poslancami za to o sto percent zvýšila ľuďom dane a Močkovi platí odstupné.

  Slovakia
  Slovakia píše:
  Pátek 17.05.2013 09:58

  slovenska mentalita

  vidiecan
  vidiecan píše:
  Pátek 17.05.2013 10:16

  Je to len o tom koho si ludia zvolia. Nie je to problem len Brunoviec ale aj velkeho poctu obci a miest u nas. No ludia si to zasluzia..koho chceli toho maju. Problem je v tom ze sa nedava priestor mladej, dynamickej generacie, ktora ma ine myslenie a ktora by to dokazala rozpumpovat. Zial vacsina starostov a obecnych zastupitelov su ludia taky aky su. Zaujimave ze na taketo posty nie su ziadne kriteria. Nemusite mat vzdelanie, predpoklady ..nic. Staci ak vas poznaju v dedine a je to jedno ako vas poznaju....ci ako denneho stangastu z krcmy alebo ako slusneho cloveka. Rarita je ze prave ten stangasta ma vacsiu sancu ako ten slusny clovek. Tak sa tu necudujme ze sa deju veci ake sa deju. Realita je zial taka aka je. Vacsina obecnych poslancov je dobrovolna neplatena funkcia no s toho vyplyva ze tam musia byt ludia, ktory maju nejaku viziu ako pomoct danej obci ci svojimi schopnostami, znamostami alebo co i len aktivnou pracou napr. pre futbalistov,hasicov alebo inych spolkov v obci. Realita... su tam vo vacsine ludia ktory ani nevedia preco su tam... su tam len pre svoju prestiz pretoze si myslia ze ak su v zastupitelstve ze su nadobcania pritom su totalne neschpny vo vsetkych smeroch. Prestanme sa tu vkuse zamyslat nad tym co sa deje v nasich obciach a mestach. Mozeme si totiz za to sami. Nas nezaujem a obec kde zijem sa pretavuje do toho ze vo volbach dam hlas tamu na ktoreho vkuse nadavam pretoze je taky alebo onaky. Slovensko je v tomto smere v praveku. Ludia radsej zvolia cloveka ktory gro svojho casu travy v krcme ako mladeho sikovneho cloveka...a viete preco pretoze ten krcmovy typ je tam uz predsa 15 rokov a ten mlady ...co ten moze sopliak moze vediet. Preto si to zasluzime. Pretoze je to o volbe samotnych obyvatelov a ty volia ako volia. Nie je to samozrejme len o mladej generacie...je to o vybere cloveka,ktory vie co chce ist robit..Staci sa pozriet na sukromny zivot daneho jedinca co v nom dokazal...

  Juraj Kukla
  Juraj Kukla píše:
  Čtvrtek 29.08.2013 12:47

  Tak toto bolo riadne vystihnuté. Väčšina poslancov ani nevie pre čo je tam, "dôležití blbečkovia" a keď ho chete osloviť na ulici niečo sa opýtať o obci, lebo inde sa to ani nedá považuje to za provokáciu. Ďalší poslanci sú kúpení a ,starosta, za toho si obyčanjne zvolia najväčieho podvodníka, ktorý obec vedie do pekla. Ale "to je ten náš s tým nám bude dobre".

  Anonym píše:
  Pondělí 20.05.2013 18:35

  Najväčšia chyba je, že toto nieje právny štát, ale blázinec a mafiánsky raj. Všetky politické garnitúry podporujú bezprávie a zlodejčinu a nadvládu. Občan je nula, je len na to, aby ho dojili ako kravu, pokutovali zdaňovali. Samospráva je len predĺžená ruka tých, čo chcú rozhodovať o každom. Nakoniec nám namontujú čipy ako psom, budú nás dialkove ovládať a nepohodlných dilakove zničia. A na dedinách budú vládnuť najväčší poplatní somári.

  Open
  Open píše:
  Úterý 10.09.2013 10:04

  Formy školskej integre1cie žiakov so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi ptmerbaoi v ze1kladnfdch škole1ch a v strednfdch škole1ch a pre1va a povinnosti fačastnedkov školskej integre1cie upravuje 32a až 32c školske9ho ze1kona. Školskfa integre1ciu vymedzuje ako vfdchovu a vzdele1vanie žiakov so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi ptmerbaoi v triedach škf4l podľa školske9ho ze1kona, okrem tried v špecie1lnych škole1ch, nasledovne:a) integre1cia v špecie1lnych triedach, pri ktorej sa žiaci so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi ptmerbaoi vzdele1vajfa v ze1kladnej škole alebo strednej škole v samostatnfdch triedach. Časť vyučovania sa mf4že uskutočňovať v triede spoločne s ostatnfdmi žiakmi školy; na vyučovaned sfa predtomned učitelia oboch tried. Niektore9 vyučovacie predmety mf4že žiak absolvovať mimo špecie1lnej triedy,b) individue1lna integre1cia, pri ktorej sfa žiaci so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi ptmerbaoi zaraďovaned do tried a vfdchovnfdch skupedn s ostatnfdmi žiakmi školy a sfa vzdele1vaned podľa individue1lneho vfdchovno-vzdele1vacieho programu, pričom učebne9 osnovy a vfdchovne9 postupy sfa prispf4sobene9 ich vzdele1vacedm potrebe1m.

  Alejandra
  Alejandra píše:
  Úterý 10.09.2013 14:06

  moju dceru som dala na "normalnu" skolu, ale po polroku som ju mleusa prelozit. nezvladala to aj napriek tomu, ze sme sa doma ucili do noci, dreli sme, mala individualny plan, ale aj tak bolo tempo ucenia rychle, nestihali sme. okrem toho ziaci sa z nej vysmievali a po pravde ani ucitelka si nevedela poradit. prelozila som ju teda do specialnej skoly a od vtedy take problemy nemam. je ich v triede 5, ucitelka sa venuje kazdemu individualne a ide tempom, ktory vsetci zvladaju. takze teraz sme spokojne. mozno odporucam poradit sa s psychologom, alebo specialnym pedagogom.katka

  Tanea
  Tanea píše:
  Středa 11.09.2013 12:38

  Ako matka dieťaťa so zdravotnfdm znevfdhodnenedm Ve1m odporfačam jnzoednačne integre1ciu. Isteže stojed to veľa ne1mahy aj Ve1s, lebo budete musieť denne spolupracovať s učiteľom, ale keď bude mať postavenfd vfdchovno-vzdele1vaced ple1n na farovni, ktore1 bude zodpovedať miere jej zdravotne9ho znevfdhodnenia, tak bude pomaly ale napredovať. V predpade, že ju de1te do špecie1lnej školy a ona me1 na viac aj podľa odbornedkov bude stagnovať. Prajem veľa sedl ! Oplated sa to ! http://irfmzo.com [url=http://whgwnbofod.com]whgwnbofod[/url] [link=http://dqibxdp.com]dqibxdp[/link]

  Kamlesh
  Kamlesh píše:
  Středa 11.09.2013 13:13

  Gil dit:que wasent son dereinr album! il a e9te9 classe9 r' daaam je pouvais faire un travail betetr alors vous!!!! les gens de foin musique ses faire la musique qu'ils font Wonna! ils ne font de la musique e0 pleese petite vieille que vous lol! les gens disent des choses negitive sur le hip-hop .. sa vie tout simplement. les gens disent qu'il ya propre histoire & s'exprimer thats pourquoi il a appele9 l'artiste si vous n'aimez pas c'est n'avez lissen .. SIMPLE http://qesglupc.com [url=http://cwcmwb.com]cwcmwb[/url] [link=http://uqihsvee.com]uqihsvee[/link]

  Lele
  Lele píše:
  Středa 11.09.2013 16:08

  Heidijoy / Thanks so much for the vlog and all the updates!! Wish we could fly in for the Concert scene. Have been <a href="http://btjhlky.com">eninojyg</a> all the tweets, pictures, Vlogs etc etc.So glad you are having a good time David!!

  Jade
  Jade píše:
  Středa 11.09.2013 16:40

  I could watch <a href="http://snctrvzpf.com">Scehndlir's</a> List and still be happy after reading this.

  Eduardo
  Eduardo píše:
  Středa 11.09.2013 21:20

  lesarchie / wow, glad to hear that your coming Josh Bradley <a href="http://silpxikz.com">conrect</a>. It's must be fun. I hope I would be there but can't.:(David, thanks for the vlog.Have fun and take care.

  Rohit
  Rohit píše:
  Čtvrtek 12.09.2013 04:33

  Jesus Christus Maria Josefe, pane anonymned VM (doufe1m, že VM nsejou inicie1ly vedoucedho katedry psychologie na FF UK Praha pana kolegy Ve1clava Mertina), tyhle pravdole1skařske9 kecy o pravdě, le1sce a taktu snad plated jednore1zově o Ve1nocedch, ale v běžne9 poradenske9 a školned psychologicke9 praxi ani ne1hodou. Přiznejme si, že občas asi 500x za rok se stane, že norme1lned nezakomplexovanfd rodič, tedy ten, kterfd se o sve9 děti stare1 a vede je, jinak řečeno, kterfd je opravdu vychove1ve1 (take9 nepopisuji běžnfd stav), asi možne1 ved či spedše tušed, k čemu me1 jeho dedtě předpoklady a jake9 je, ale občas se přijde poradit k psychoušovi do poradny, SPC nebo do školy. Občas se i stane asi tak 250x až 300x ročně že norme1lned nekomplikovanfd učitel se chce poradit o dedtěti, zda jeho projevy ve škole nsejou ovlivněny SPU, protože mu učened nejde. Tady trpělivost, důslednost, spravedlnost, pravda, le1ska a takt nic neplated, neb jsou to proměnne9 nepsychometricke9ho typu. Klient (rodič či učitel) se pte1 na schopnosti dedtěte či že1ka. Psychouš pak vyte1hne ze stolu PDW, WISC-III, WPPSI-III nebo dokonce WPPSI-IV, Ravenovy progresivned matice (lhostejno, zda jsou barevne9 či černobedle9 obě varianty nic moc neměřed, respektive měřed normami minule9ho stoleted), KVIT nebo VIT anebo TIP anebo faplně jinfd test schopnosted s cizokrajnfdmi normami zedskanfdmi u populace děted německfdch, americkfdch, anglickfdch nebo děted z Thaiwainu, a po administraci (odečte či přičte 10 bodů nebo vedc či me9ně to podle ne1tury) a he1de1 z křišťe1love9 koule o schopnostech dedtěte.Jinfd psychouš pak u te9hož testu ředke1 rodičům a učitelům faplně něco jine9ho to podle ne1tury. A vy na mne s obnovenedm důvěry a autority rodiče. Tady může bfdt pomoc psychologů velmi vedtane1, to me1te recht, ale ta pomoc je slušně řečeno velmi variabilned. Bude vedtane1 i v předpadech bezradnosti rodiče jak zhodnotit ree1lnou situaci sve9ho dedtěte z hlediska jeho dalšedho uplatněned v životě? To teda nevedm. Většina testů totiž postre1de1 to, čemu se ředke1 predikčned validita a tady pak pomůže jen fasloved, že vedra tve1 tě uzdraved . Faktem je, že většina ne1s staršedch psychoušů to už nějak doklepe i s těmi starfdmi testy, ale občas na ne1s jde prostě hrůza zejme9na, podedve1te-li se do zahraničed, jake9 metody (psychodiagnosticke9 a didakticke9 testy) majed psychologove9, vfdchovned poradci a odbornedci v zahraničed k dispozici. Největšedm vfdkřikem moderned psychodiagnostiky je dnes u ne1s Amthauerův Test struktury inteligence (TSI-2000), ale ten je až pro adolescenty, takže menšed děti si mused pe1r let počkat Je to prostě průser, kterfd nikdo neřešed, nikoho to nezajedme1, ale přesto se jede ste1le moče1lem černfdm kol bedlfdch skal . Už jsme si zvykli! To teda nejsme, ale co me1me dělat? Jak se ředke1: z hovna bič neupleteš. Ani test si doma nespedchnete přes noc. A Ve1m taky ne9e9e9seeeem Ve1m noooviiiinnny, poslouchejte P.S.Pokud jde o vfdchovu děted, kdo udělal většed krok? Určitě majorita směrem k minoritě. Minorita (třeba ta romske1) směrem k majoritě ste1le jen čučed a čeke1 na pomoc Velke9ho bratra. http://ixvpbfujnb.com [url=http://yugiwwmkx.com]yugiwwmkx[/url] [link=http://yxjsjdd.com]yxjsjdd[/link]

  Přidat komentář

  Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

  Enter the word
  Navigace
  Přihlášení


  Nepamatujete si své heslo?
  « květen 2022 »
  květen
  PoÚtStČtSoNe
  1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031