Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Rozlúčkové občerstvenie a dane pre dôchodcov!?

Rozlúčkové občerstvenie a dane pre dôchodcov!?

Včera, keď som roznášal po obci volebné materiály, zbadal som, že starosta Močko, ktorý o tri dni končí vo svojej funkcii, sa opovážil v tomto čase strkať dôchodcom na rozlúčku do schránok obálky, aby mu zaplatili akési dane. A zároveň vyvolených pozýva na stretnutie pri hudbe a občerstvení.

           Fuj!!! Je to smutné,    groteskné,  aby dôchodcovia zo svojich pár korún zachraňovali miliónové dlhy, ktoré urobila   doterajšia  nekontrolovateľná samovláda a aby  financovali svojimi daňami jej nezákonnú činnosť, nezmyselné súdy a pokuty!

          Ja naopak navrhujem znížiť dane z nehnuteľností a najradšej by som ich pre dôchodcov úplne zrušil, lebo je to zanedbateľná čiastka rozpočtu obce, obec žije úplne z iného  financovania, neohlupuje už ľudí!    To  o čo táto samovláda prehajdákla   je stonásobne viac!

         Žiadať dane od občanov môže len zákonná samospráva,  ktorá si plní svoje povinnosti voči občanom,  stará sa  o obec, nerozkráda verejné financie a neženie ju svojou hlúposťou  do krachu a nie taká ktorej audíor nevie ani skontrolovať  účtovníctvo,  kam peniaze idú,  lebo neexistujú podklady  inventarizácia majetku obce ani schválený záverečný účet!!!   

         Druhý šok bol,  že vedľa obálky z daňami trčí  pozvánka starostu na stretnutie s dôchodcami pri hudbe a občerstvení.  Zrejeme si ho majú takto sami zafinancovať.  

        Nezdá sa Vám to zvrátené,   dehonestujúce, aby starosta tri dni pred svojim definitívnym koncom vymáhal dane od dôchodcov a na druhý deň ich volal na  občerstvenie a stretnutie pri hudbe!!!? Nie je načase aby  niektorý dôchodca na stretnutí konečne vstal a  povedal pravdu čo si o tom myslí?     

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31