Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Ako dopadli "slobodné voľby v neslobodnom štáte, Brunovce".

Ako dopadli "slobodné voľby v neslobodnom štáte, Brunovce".

150 hlasov vždy stčí v tejto obci z 540 obyvatelmi D.Močkovi. Dedkovia a babičky ako každé štyri roky zabrali. Zo štyroch kandidátov na strostu si vyhrali toho "najčestnejšieho, namúrdejšieho a njbezúhonnejšieho" ako obyčajne.
         Ako každé štyri roky, tak aj tento, si vládca „samostatného štátu v štáte Brunovce“, Dušan Močko spomenul tesne pred voľbami na svojich voličov dôchodcov, ktorí u nás už šesnásť rokov rozhodujú o výsledku volieb a osude celej obce. "Kupoval ich na tradičnej predvolebnej žraničke v kulturáku“ a samozrejme ako vždy, zúrivým ohováraním opozície, najmä Juraja Kuklu, ktorý ani nekandiduje.   
          Hlavným motívom predvolanej kampane neboli skutočné výsledky práce ako na iných obciach, lebo tu žiadne nie sú. Rozbité, chodníky, kde sa môžete pozabíjať, cesty kde sa autá nemôžu obísť, pätnásť rokov rozbabraná sfušovaná kanalizácia, ktorá sa musí štyri krát ročne prepchávať (no nemusí sa za ňu platiť) rozbabraný vodovod desať rokov bez prípojok, nevyužitý  kulturák z komunizmu, neporiadok po obci na cintoríne, všade kam sa pozriete. Rozflákakné štátne milióny na ktorých sa živila Močkova súkromná firma BRAMO s.r.o. Kto chce vidí, kto nechce sa robí hlúpy, nevidí alebo sa bojí. 
          Rozbité medziľudské vzťahy. Verní, z obecných peňazí odmeňovaní prívrženci by „zabíjali“ a ostatní majú toho svinstva pomst a bezprávia už plné zuby. Jasný obraz toho, čo dokáže vytvoriť cieleným vymývaním mozgov, odstraňovaním zákonnosti, táraninami o kontrole samosprávy do ktorej sa nesmie zasahovať,   ktorá v Brunovciach nikdy v zmysle zákona o obecnom zriadení nevznikla,  tento právny štát člen EÚ, so svojimi zodpovednými orgánmi. 
 
           Stále sa nás pýtajú idete kandidovať. Prečo z Vašej strany nikto nekandidoval? Po voľbách sa nás pýtajú: „ A prečo si ho volili, keď je to podvodník, keď je obvinený z toľkých trestných činov?" Podali sme k tomuto jasné verejné vyhlásenie, v zmysle článku 32 Ústavy SR, ktoré odpovedá na všetky tieto otázky. Nebudeme už šesnásť rokov po revolúcii bojovať s miestnym   totalitným režimom voľbami, keď štát chce udržovať v tejto obci bezprávie, podvod a odmieta akceptovať svoje vlastné zákony a všeobecne záväzné predpisy. Nebudeme sa podvoľovať trestnej činnosti tohoto štátom chráneného verejného činiteľa aj keď si zavolá na pomstu všetkých exekútorov.  Slobodné voľby môžu byť len v slobodnom štáte! 
        Ak chce tento členský štát EÚ zmyť špinu, ktorú u nás kydá na slušných a bezúhonných občanov Brunoviec, musí najprv vyvodiť zodpovednosť, uviesť veci do zákonného stavu a navždy zrušiť predvolebné heslo „keby to bol a pravda, dávno by musel sedieť v base  - a on stále nesedí“!
      
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31