Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Sporný míting starostky Masárovej s dôchodcami

Sporný míting starostky Masárovej s dôchodcami

Mnohí starostovia pred voľbami robia zo seba doslova opice. Neštítia sa ničoho, strácajú súdnosť, ľudí majú doslova za slepých a hlúpych. Za čím sa tak ženú? Za láskou k občanom? Za spravodlivosťou? Alebo za starostovskými peniazmi?

  Náhle zistia po troch rokoch nezáujmu o obec, že treba opraviť nejakú strechu, alebo že v obci žijú aj dôchodcovia a že sú to potencionálni voliči.

 U nás starostka Júlia Masárová zvoláva vybraných dôchodcov a seniorov na 10.10. - privítanie starostkou, večera a hudba. Naviac proti vôli poslancov! Poslanci jej to neschválili, lebo je to evidentné zneužívanie verejných financií na jej volebnú kampaň. Nie sú proti takýmto akciám, ale po voľbách, keď to nenabúrava rovnosť šancí ostatných kandidátov.

 

Akciu vraj musí za každú cenu urobiť, lebo "október 2014" je mesiac úcty k starším. Trenčianske osvetové stredisko podľa nej  vraj nemá iný termín,  jedine teraz pred voľbami!?  

Všetko si môžete vypočuť a pozrieť tu,  lebo na zasadaniach  OZ sa občania ani kandidáti nezúčastňujú. Pozrite si reakciu Trenčianskeho osvetového strediska pozrite si na vlastné oči ako poslanci k tomuto bodu rokovali  a čo sa v obci deje. Je to veľmi zaujímavé a poučné :

Odkaz na video tu.

 https://www.youtube.com/watch?v=TW9sREALTm

 

 

 

 

 

Brunovcan
Brunovcan píše:
Středa 08.10.2014 11:10

Parada, zase si spravi po svojom a nikto jej v tom nezabrani... Na jednej strane to ma zmysel, dochodci si zasluzia spolocenske akcie. Na druhej strane nie pred volbami. Kazdopadne je to na mladych, aby svojim starsim blizkym vysvetlili, aby sa nenechali uniest lacnym vinom a chlebom. Treba im vysvetlit ze buducnost obce je dolezita nie len pre nich, ale aj pre buduce generacie...

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Středa 08.10.2014 17:21

Mne ani mojej manželke pozvánku neposlala. Dnes som sa pýtal úradíčky, podľa akého kľúča posielela pozvánky. Poverdala, že on pozvánky neposielela, že to si posielala starostka Masárová. No tak jasné!!! Volebná kortešačka pre vyvolenáých dôchodcov a senirov, za obecné peniaze. Na to je ona riadne mazaná, no dúfam že jej to už nezožerú. Bola by sranda, keby jej tam nikto nedošiel. To by bolo správne, za to čo tu roky pre dôchodcov a obec vyprodukovala.

jožo
jožo píše:
Neděle 12.10.2014 14:34

Sranda,že účasť bola pekná,ľudia si pochvalovali.jediny sporný element ste tam boli vy p.Kukla.to ako sa do vás babky obuvali,že načo robíte zase len zlobu,čo radšej nevypadnete domov,to už nenapisete,že?či už voľby vyhrá ten alebo onen,vy to určite nebudete.svojim správaním zo seba robíte akurát debila.človek,ktorý príde ešte natacat babky a dedkov proti ich vôli,tak na to chýbali slová naozaj všetkým zúčastneným.

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Pondělí 13.10.2014 22:51

Aj pre tohoto pána inteligenta „debilníčka“ ktorý tu uráža, chystám video, aby všetci ľudia videli na vlastné oči, skutočnú pravdu a aby videli aj tú "faloš" a vypočítavosť. Aj tí dôchodcovia čo odmietli prísť na míting, lebo za žiadnu cenu nebudú slúžiť predvolebnej propagande takejto ne-starostke. Vidím, že mnohí to už chápu, mnohé stoličky ostali prázdne, účasť bola slabá aj keď Júlia rozdávala „zadarmo“ obecný guláš, víno a obecné kalendáre.
Pre čo? Pred voľbami guláš po voľbách ne-starostka! Dedina zarastená zelinou, cesty v zime neposypané, neodhrnuté, kanalizácia smradľavá zapchatá, drastické zvyšovanie daní, výhody len pre vyvolených, obec radovým občanom nič nedáva, len od nich pýta dane! A starostku na úrade spravidla nenájdete, nájdete ju v mestách po nákupoch. Toto ste chceli?
Naviac míting za obecné peniaze daňových poplatníkov v predvolebnom čase jej odmietli schváliť všetci poslanci a žiadny z nich pre to na mítingu ani neprišiel!!!
https://www.youtube.com/watch?v=TW9sREALTms

Nikto nieje proti stretnutiam s dôchodcami, naopak treba ich počúvať, pozvať aj na zasadanie. Poslanci navrhovali túto akciou po voľbách. Nie len raz pred voľbami je potrebná úcta a pomoc starším, za to aby poskytli starostke i svoj hlas. Ja navrhujem, a určite by to tak bolo, že kultúrny dom a klub dôchodcov by tu fungoval pod celý rok a akcie by som robil pravidelne!!! Naozaj to ako účelovo sa konala táto akcia je niečo pod úroveň človeka, takto trápne kupovať hlasy dôchodcov!
Video zverejním, možno na ňom budete aj vy pán „debilníčrek“ a čo sa týka mňa , ja sa za touto funkciou naozaj nehrnem ako niektorí zúfalci. Ja len dávam možnosť a pre mňa by to nebola výhra ale obrovská obeta pre ľudí aj pre tých čo si to nezaslúžia.

Pavol
Pavol píše:
Pondělí 13.10.2014 23:04

Toto nieje len u Vás. Obecní mocipáni sa boja, že im ukradnete ich súkromné firmy, ktoré si z biedy občanov urobili.
Jeden na blogu o takých napísal: Neviditeľný starosta - ich výskyt je badateľný hlavne v menších obciach. Riadi sa svojimi pravidlami napr. : "Kto nič nerobí, nič nepokazí. Dáko bolo dáko bude. Stále to tak robíme." Kandidát   počas volebného obdobia takmer neviditeľný. 
Kaď sa k tomu pridá ešte podvod arogancia a kupovanie dôchodcov pred voľbami je to ako u Vás.

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Úterý 14.10.2014 07:48

Áno, kupovanie dôchodcov pred voľbami, najmä po dedinách, kde tvoria väčšinu voličov, je najrozšírenejši a najlacnejší šport. Je to veľmi hanebné, ale nič ich to nestojí, je to za obecné peniaze, za peniaza dôchodcov a občanov. Z arogantných starostov, ktorí si dôchodcov dovtedy nevšímajú, sa stanú cvičené opice, dajú sa natierať na chlieb. Už zrazu nekričia nemáme peniaze, zvýšme občanom dane a starostovi zvýšme plat. Zasiahne ich blesk úcty k starším a náhle zistia, že je pokazená strecha na škôlke alebo schody.... Videl som tú pretvárku na vlastné oči a podľa slabej účasti, som pochopil, že to už vidia ľudia aj poslanci.

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930