Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Súdne pojednávania, samovláda vo finále!

Súdne pojednávania, samovláda vo finále!

Okresný súd v Novom Meste n/V - posledné hlavné pojednávania voči Dušanovi Močkovi budú 23.2.2011 o 8.00h a 28.2. 2011 je o 11,00h .

Po dvadsiatich rokoch  šliapania práva vymývania mozgov,   prenasledovania, exekuovania  občanov,  ktorí sa mu postavili na odpor,  končia dve súdne pojednávanie voči už bývalému starostovi Dušanovi Močkovi.  Je bývalý,  no zdá sa že je stále aj súčasný a "nová starostka  poslúcha".    Stále sa zdržuje na Obecnom úradu a s ním pokračuje na úrade aj aj jeho "pravá ruka" , jeho  úradníčka Gabriela Facúnová. Uvidíme či sa Dušan Močko tak spoľahlivo,  ako na Obecný úrad,  bude dostavovať  aj na súdne pojednávania,   alebo či bude zasa  práve vtedy,   ako obyčajne  neschopný?    

G. Facúnová  na minulom pojednávaní miesto právoplatných zápisníc  OZ    propagovala  akýsi   tajný, stratený zošit,  písaný  jej rukou.  Bola to  "trápna groteska "na ktorú sa nedá len tak zabudnúť !   Teraz bude vypovedať hlavný kontrolór Dr. Ing. Doc.  ekonóm Milan Majerník, poslanec   Ján Mitočinka,  poslanec podnikateľ Jaroslav Šutovský a Igor Moravčík,  ktorý  dostal do súdu už dve pokuty 100 a 200 Euro za to,  že neakceptuje súdne predvolania, alebo že by  nebodaj súdom pohŕdal? 

  Jedná sa o falšovanie  rozpočtu záverečného účtu a porušovanie povinností pri správe cudzieho majetku, vyplácanie neschválených odmien,  ktoré si starosta v pohode  tajne vyplácal aj  bez schválenia poslancov, " - keď už máme tú demokraciu"!    

 Nové vedenie obce zatiaľ  ignoruje informácie aj  dôkazové materiály,  ktoré od občianskych aktivistov dostalo.  Dvíha ruky ako za starých časov.  Škody spôsobené  "močkovinami"   naďalej valí na hlavy nič netušiacich občanov  a odmieta zastaviť šikanovanie nepohodlných občanov podvodnými exekúciami,   ktorými sa začal pomstiť ešte Močko!?            

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« květen 2022 »
květen
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031