Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Urnu predseda Zbudila pre istotu nezapečatil!

Urnu predseda Zbudila pre istotu nezapečatil!

Hrá sa na najvyššieho rozhodcu," precízny" , čiarka v názve za slovom pri registrácii kandidáta je pre predsedu Miestnej volebnej komisie Brunovce Petra Zbudilu obrovská chyba, taká že zruší registráciu kandidáta. Nezapečatená volebná urna počas konania volieb, je pre neho ale pohodička.

 Práve som bol voliť. Skúška. Predseda Peter Zbudila ma nechcel obslúžiť bez občianskeho preukazu, za čo som ho pochválil, že koná zákonne a doniesol som si občiansky preukaz. Volieb na poslancov som sa nezúčastnil, lístok som vrátil, tam je už "dávno zvolené" koná sa len fraška, sedem miest a sedem kandidátov.

Voľby začínajú o 7,00. Urny majú byť zaplombované, páska cez urnu a na tom podpisy členov volebnej komisie. Podpisy som si  odfotil. Na hlavnej urne len podpis predsedu miestnej volebnej komisie Petra Zbudila a ešte jeden. Pýtal som sa či nieje viac členov komisie, veď vždy sme to všetci podpisovali.

No ale ale potom šok! Prenosná urna nie je zaplombovaná. Upozornila ma na to členka vol. komisie p. Palkechová, (ďakujem pani Palkechová)  tak som si urnu odfotil. Predseda Zbudila  ma  po tomto zistení  hneď z miestnosti vyhadzoval,  dokonca komisia mrmlala ničo že zavolajú políciu? Asi na seba!  Úradníčka p. Palkechová zasa šermovala s pečiatkou, že veď teraz to zaplombuje. Povedal som, že už nemusí,  voľby začali o siedmej a teraz je už 8:30, ešte som si stihol urobiť fotku do miestnosti, na čo členovia zasa kričali, že oni nedali súhlas.   Ako v Kocúrkove resp. v Brunovciacha!

Odkázal som ich na televíziu, či už videli niekedy zábery s volieb, alebo či je táto najverejnejšia akcia v Brunovciach tajná.

Takže nebolo dosť že voľby sú rozhodnutím, predsedu P.Zbudiulu o nezaregistrovaní kandidátov opozície de-facto dávno skončené, že súd zabudol rozhodnúť o kandidátoch na poslancov, že súdne rozhodnutie vo veci kandidáta na starostu nebolo rešpektované a na obecnej tabuli visel  úmyselne týždeň nepravdivý mätúci zoznam kandidátov, predsedovi Zbudilovi pribudla ešte aj nezapečatená prenosná urna.

Volebný zákon stanovuje že ak sa voľby v hoc akej obci konanú za hoc akého porušenia volebného zákona voľby sú neplatné. Takže Ústredná Volebná komisia čakáme na Vaše rozhodnutie.

Výsledkom týchto volieb absolútne neverím, neveria ľudia,  je to priveľa náhod naraz a občania Brunoviec vedia aj iné!!!

urna druhá strana

Nezapečatená prenosná urna

 Urna Volebná komisia 2014

Ja
Ja píše:
Pondělí 17.11.2014 18:09

Pán Kukla mal by som pár pripomienok k tomuto článku a celkovo k Vám. Takže za 1.Keď sa tu vyjadrujete bolo by viac než vhodné, aby ste ovládali gramatiku, lebo toľké množstvo chýb, ktoré sú v tomto článku je až neuveriteľné na dospelého človeka(ale tie chyby vám omluvíme, písal ste to rozhorčený). 2.Prestante už. Nik nie je na vás zvedavý, nikto vás tu nerešpektuje, nik vás nemá rád. Nie je vám trápne, že už X vašich chabých pokusov o "starostovanie" nevyšlo? Asi preto, že nie ste obľúbený.

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Pondělí 17.11.2014 21:08

Pán anonym prestante otravovať, keď sa bojíte podpísať. Je to len prázdne táranie, nič si tým nepomôžete. Môžete urážať , klamať koľko chete, ľudia vidia a informácie dostanú.

názor
názor píše:
Úterý 18.11.2014 15:12

Neviem teda, toto je naozaj sila, to už musí pochopiť každý. Zbudila sa tvári ako Boh, rozhodne kto môže kandidovať, kndidátov nasilu zruší, ostane ich len sadem, že voľby nemusia byť a sám porušuje zákon. Urnu nechá počas volieb odplombovanú a zistí mu to rovno Kukla. Nech sa to zoberie hoc ako, nečudujem sa že nadávajú, bol to od začiatku poriadny podvod. Celé tieto voľby v Brunovciach mali dávno zrušiť.

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930