Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Video o samospráve Brunovce, ktoré ešte nikto nikdy nevidel.

Video o samospráve Brunovce, ktoré ešte nikto nikdy nevidel.

Po 25 rokoch anti-demokracie, táto zasiahla obce, mestá, i rozum množstva ľudí. Zanedlho je 17.november a v Bratislave na námestí znova stavejú tibúnu!?

 

Načo reči stačí kliknúť pozerať.

http://youtu.be/tNJW0bZwqjU

 

Brunovcan
Brunovcan píše:
Pátek 14.11.2014 19:33

Zasadania na OU su len "na oko", aby sa dodrzal zakon(ktory sa aj tak nedodrziava). Vsetko si aj tak medzi sebou dohodnu mimo zasadania. Neviem si vsak vysvetlit manipulaciu poslancov, resp. ako si ich starostka ziskala? Cibulka, Pisara, Barcik, Michalka, ved su to mladi ludia, obcania Brunoviec a mali moznost sa postavit proti tomu co sa im nepaci...
Pan Kukla, ked vas teraz zvolime za starostu, ako si pomozete s poslancami o ktorych uz vieme ze budu zvoleni...???

Juraj Kukla
Juraj Kukla píše:
Pátek 14.11.2014 20:19

Ako si pomôžem? No veľmi jednoducho. Spravím opak toho čo tu robili doteraz. Zasadania, rozhodovanie poslancov, použitie verejných financií sa nebude tajiť, dohovárať s pár vyvolenými dopredu, ale zverejňovať. Každé zasadanie budú môcť občania sledovať na videu. Ľudia sa nebudú zo zasadaní vyháňať a urážať, ale sa budú na zasadania pozývať. Potom si nikto nedovolí robiť špinavosti. A za druhé, voľba týchto poslancov, ktorá pre "účelové nezaregistrovanie opozičných kandidátov" sa stala nezmyslom, skončí zrejme na ústavnom súde a voľby sa zopakujú. A pre čo sa doterajší poslanci slobodne nevyjadrovali a nekonali, tak to vedia oni, zrejme na príčine je aj ich slabé povedomie a klíma, akú na zasadaniach a pri jej vládnutí vytvorila starostka. Často mi hovorili, že starostka si robí čo sa jaj zachce, tají pred nimi.... veď názornou ukážkou je aj toto video zo zasadaní.

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930