Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Správy / Vznesenie obvinení sa odročuje.

Vznesenie obvinení sa odročuje.

 

 

V rámci spravodajstva zo "samostatného štátu v štáte Brunovce, člena EÚ ", ktoré bude stále podrobnejšie  a konkrétnejšieaj s menami zainteresovaných,  oznamujem, že dnes  po šesnástich rokoch permanentného vyšetrovania, zamietania odkladania, urputnom vyšetrovaní a  stíhaní podateľa podnetu z ohovárania starostu,  mali byť vznesené obvinenia voči starostovi D.Močkovi vo veci trestnej činnosti  v spojitosti  so štátnymi miliónmi,  miestnou  kanalizáciu, vodovodom a jeho súkromnou stavebnou firmou BRAMO s.r.o.  Táto si pridelila a realizovala stavbu zmanipulovaním výberového konania, bez potrebnej kvalifikácie a stavala bez stavebného povolenia, pod dohľadom OÚ Nové Meston/V, vedúcimi RNDr. J.Ševcechom, Ing. Miklánkom, KÚ Trenčín F.Galkom a ministra ŽP SR L.Miklósa,  ktorý písomne oznámil, že   pochopil mnohonásobné porušenie zákona, prieťahy v konaní, nečinnosť  atď.,  no do správneho konania v žiadnom prípade zasahovať nemôže,  tak ako aj jeho vedúci kontroly  MŽP SR Ing. Vincent Andrassy. Máme sa vraj obrátiť na orgány činné v tretnom konaní. 

     Kanalizáciu vyhotovila starostava firma BRAMO s.r.o bez domových prípojných šácht, ktoré boli na pôvodnej dokumentácii, takže na čierno, rovno do hlavného potrubia sa muselo pripojiť 148 občanov, 70 prípojok je dodnes nezrealizovaných  a starosta  dal v tomto stave potrubie zahrnúť. Do hlavného kanála, sa  napájali vyvolení občania na príkaz starostu v miestnom rozhlase sami,    „odborne krompáčmi" , alebo napojili do kanála výtok zo svojej žumpy.  Za kanalizáciu sa nemusí vôbec platiť, je stále "zadarmo" a starosta je preto za tento hrdinský čin, ako prešiel cez hlavu aj samotnému ministrovi ŽP SR, uznávaný a volený! Štátny fond MŽP SR konkrétne RNDr. Daniela Kobetičová dňa 9.2.2002  rozhodnutím č. 1725/2002/9.1.1. nakoniec po využití všetkých prostriedkov, ktoré starosta D.Močko ignoroval, rozhodla o vrátení  štátnej dotácie 8,4 mil Sk do 15 dní na účet č. 10014-822900/0720. Potom čakali ešte pol roka a MŽP  nám na žiadosť o informácie oznámilo listom z 26.08.2002 č. 630/2002-CE , že v premetnej veci už pripravuje podanie žaloby a po skončení obec bude musieť vrátiť finančné prostriedky. Po rôznych "saltách mortále"  sfalšovaní skúšok vodotesnosti a  zúfalej "samokolaudácii"  starostom Močkom a jeho novým najväčším spojencom, Ing. Miklánkom, bývalým vedúcim stav. odboru OÚ Nové Mesto n/V sa   vrátenie dotácie MŽP SR vraj  odpustilo, lebo je už "všetko v suchu  a ak sa nám nepáči, máme sa obrátiť sa na orgány činné v trestnom konaní - takže sme sa obrátili, obraciame sa dodnes a niektorí  sa z toho už "obracajú v hrobe!".  Nevadí, že kanalizácia sa zapcháva, nemá prípojky, celá časť pri ihrisku je  v dezolátnom stave, lebo nemá spád a dostatočný priemer potrubia, že starosta predložil sfalšované protokoly skúšok tesnosti a polícia to nekvalifikuje ani ako priestupok,  že   kamera pri skúškach z dôvodu nánosov, zapchania , poprehýbania potrubia na viacerých miestach vôbec neprešla - je vraj podľa "dôveryhodného"  protokolu v najlepšej kvalite. Zrejme tieto veci sú   pre tento štát a prominentov len nejaké "záhadné poľahčujúce okolnosti ", ktoré bežný človek prenasledovný úraníkmi za každú blbosť,  naozaj nemá šancu pochopiť!

  Miestny vodovod vyhotovený za štátne milióny z fondu ŽP SR, skolaudovaný Ing. Ďurčovou z OÚ Nové Mesto n/V je dodnes nefunkčný. Štátne milióny sú "riadne pochované v zemi v najlepšej kvalite", vodovod  nemá jedinú prípojku, nikdy nebol urobený v obci prieskum nevyhnutného  potrebného  odberu vody,  ktorá roky hnije nepohnute v hlavnom potrubí. Nikoho  netrápi, ako "samosprávny vodca v samostatnom štáte Brunovce" využil štátne milióny z dotácie MŽP SR! 

 Po neskutočných prieťahoch v konaní, zrejme dobre zorganizovaných s úradmi, až do  prechodu kompetencií stavebného úradu na obec, si toto sfušované dielo starosta a zainteresovaný OÚ Nové Mesto n/V "smoobielil".  OÚ Nové Mesto n/V, konkrétne vedúci odboru RNDr. Jozef Ševcech udelil okrem drobných desaťtisícoviek, (ktoré zaplatili občania) v tejto veci aj právoplatnú pokutu 2.mil Sk, čo potvrdil aj vyšetrovateľ PZ.  Zrejme išlo o skonšpirovanú frašku na „oklamanie nepriateľa ako veľmi konáme“, lebo pokuta bola  Krajkým úradom Trenčín, konkrétne zodpovedným vedúcim odboru ŽP Ing. Ferdinadom Galkom  záhadne premlčaná, lebo sa "domnieval", že OÚ Nové Mesto n/V ju neudelil  včas, čo je podľa môjho názoru evidentné marenie úlohy verejného činiteľa z nedbalosti, alebo aj z niečoho iného?  S touto vecou sa v súčasnosti zaoberá prokurátor GP SR JUDr. Vlachovský.

Dnešná akcia PZ - obvinenie  starostu Dušana Močku v uvedených veciach bola  zasa odložená, nakoľko jeho právny zástupca sa ospravedlnil.

 Čiže v "samostatnom štáte Brunovce všetko po starom, ako u múdrych  na dvorečku." Dokedy ešte bude pokračovať táto" samosprávna - samovláda" prekračujúca všetky medze v členskom štáte EÚ Slovensko?  

             

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31