Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Brunovce v médiách / Odmietol fúkať, útočil na policajtov- vrátili mu za to predčasne šoferák? Za dobré správanie, alebo známosti?

Odmietol fúkať, útočil na policajtov- vrátili mu za to predčasne šoferák? Za dobré správanie, alebo známosti?

Ľudia sa pýtajú: "Ako je to možné že si už jazdí na aute? Čo mu predčasne vrátili šoferák? Veď sa vyhrážal policajtom keď ho "zatýkali"!
         8.2.2007 priniesol Nový Čas správu ako opitému starostovi obce Brunovce Dušanovi Močkovi zobrali šoferák na 18 mesiacov a udelili pokutu 12 000 Sk. Odkaz na článok je tu:
 
        Jeho „zatýkanie“ bolo veľmi dramatické. Odmietol fúkať, útočil na policajtov, nadával a vyhrážal sa že ich dá povyzliekať z uniforiem - dostal želiezka. Na automobile však v pohode provokačne jazdil bez papierov, dokonca parkoval pred políciou, až dokedy mu nedoručili uvedené rozhodnutie.
         Uplynulo len asi desať mesiacov a starosta Močko si už veselo znova jazdí na automobile, zrejme už dostal šoferák „za dobré správanie“.   A čo chudáci "zatýkajúci" policajti? Zrejme môžu byť dobre naštvaní, resp. radi, že im to tak ľahko prešlo a Močko ich nenechal   povyzliekať z uniforiem.
         Všeobecne takéto konanie polície vzbudzuje obrovské pohoršenie a absolútnu nedôveru v túto políciu.  Ľudia sú presvedčení, že Močko má na polícii a prokuratúre v Trenčianskom Kraji silné známosti a že vďaka nim môže šliapať zákony ako sa mu zachce. „Nič sa riadne nevyšetrí, všetko sa premlčí, starosta je národný hrdina“. Môže sa medzi svojimi ďalej chvastať ako mu to prešlo, dokonca môže   organizovať v kaštieli Národného bezpečnostného úradu v Brunovciach žúry starostov, čo sa tiež bárs komu nepodarí, ako sa to stalo práve nedávno. Všetko je v pohode. Aj tento príklad o niečom svedčí? 
         Že by nebodaj korupcia a pľuvanie do tváre verejnosti? 
 
Na vedomie: Minister vnútra SR Róbert Kaliňák
                  Národný bezpečnostný úrad
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« duben 2020 »
duben
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930