Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Čierne bytovky starostovi 11 rokov nevadia z garáže či prístavby občana sa ide ....

Čierne bytovky starostovi 11 rokov nevadia z garáže či prístavby občana sa ide ....

Ľudia v Brunovciach si už úplne zvykli na dvojitý meter, ktorý používa takzvaný stavebný úrad Brunovce, pod patronátom odborne spôsobilej a dobre znalej osoby Ing. Miroslava Miklánka, ktorý bol vedúci stavebného úradu Nové Mesto n/V. "Močkovláda" môže hoc čo. Rôzni zodpovední poslúchajú ako bábiky na povrázku, zamietajú, vracajú, premlčiavajú ako na páse. Raz sú slepí, hluchí, nemôžu, raz sú zas sprostí a "pochybia". Beda však keď ide o bežného, miestnej vláde nepohodlného občana!
Nový čas priniesol  verejné tajomstvo  o  "slávnych bytovkách v Brunovciach postavených na  čističke odpadových vôd" kde môžu bývať v smrade ČOV  jedenásť rokov  občania na čierno. Tieto bytovky na tomto nevhodnom mieste dal postaviť starosta.  I keď je už roky  "satvebným úradom" , nepomohol týmto občanom a dodnes bytovky neskolaudoval, občania byty za tohoto stavu predávajú. Sú tu závažné chyby o ktorých vie životné prostredie. Roky vie aj o falšovaní, zavádzaní , neplnení povinností, ignorovaní, zo strany D.Močka. Vie to    prednosta OÚ ŽP RNDr. Jozef Ševcech, aj jeho bývalý vedúci stavebného odboru Ing. Miroslav Miklánek, no toto je zrejme „OK,  to sa môže, veď sú to Brunovce, hrajú roky  hru na mŕtveho brouka".  
Aké hodnoty,  to vlastne vyznávajú? Aký metre to majú? Prečo jeden musí kolaudovať garáž či  drobnú prístavbu, musí vybavovať rôzne povolenia,  idú sa preraziť od zákonnosti a Močko nemusí nič?  
Jeden príklad záchavtu zákonnosti tu a budeme prinášať ďalšie, aby ľudia poznali druhú stranu, praktiky našich úradníkov v "zmysle zákona".   
Falšovanie zavádzanie vedúceho ŽP RNDr.Ševcecha
Ako to skončilo? Kanalizácia nedokončená, chýba si 70 prípojok a viacerí sa nebudú môcť vôbec pripojiť. Sankcia premlčaná, vodárenská  spoločnosť sfušovanú kanalizáciu odmietla prevziať do správy, tak si ju  Močko s Ing. Miklánkom v pohode  "samopovolil" a za  kanalizáciu sa nemusí platiť. Úrad ŽP spravil z neho  v zmysle "zákona o Brunovciach" národného hrdinu. 
Áno,  týmto  prístupom zodpovedných sa   podľa mňa všetko  "samosprávne zbojstvo"  začína,  nekompetetntosťou  a strachom poslancov pred strostom pokračuje a kde to veštko skončí !!!? 
 
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930