Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Čo potvrdilo zasadanie OZ Brunovce 4.9.2007 ?

Čo potvrdilo zasadanie OZ Brunovce 4.9.2007 ?

Aj toto zasadanie jednoznačne potvrdilo, že samospráva v zmysle zákona o obecnom zriadení tu neexistuje, resp. je to jeden veľký podvod a ponižovanie občanov a že starosta Močko ignoruje nielen poslancov, ale i prokurátorov. Sledujte či naďalej zotrvá ochrana štátu nad takouto "samosprávou", alebo to konečne pohne zodpovedných k činom.
Čo potvrdilo zasadanie OZ Brunovce 4.9.2007 ?

Zápisnica, uznesenie zo zasadania 4.9.2007

Zasadanie OZ 4.9.2007 bolo oznámené  GP SR i vyšetrovatelovi OR PZ Trenčín, ktorý už asi pol roka rieši toto nové "marenie úlohy verejným činiteľom", aby nemuseli obťažovať účastníkov zasadania OZ ďalších desať rokov výsluchmi- spisovateľskou činnosťou na polícii a videli na vlastné oči. Neprišli.
Pozvánka na zasadanie, oznamuje prejednávanie protestu a upozornení prokurátora. /pozvánka tu/ Jedno upozornenie voči nezvolávaniu zasadania v zákonnej lehote, druhé  voči nezákonnému schvaľovaniu záverečného účtu obce za r. 2006, no neriešili sa. Pre čo? Lebo starosta ich pred poslancami údajne zatajil. Uvidíme či pôjde o marenie úlohy verejýho činiteľa, ako to kvalifikuje  dozor prokuratúry  nad zákonnosťou.     
 
Po zasadaní vyvesili na úradnú tabuľu zápisnicu a uznesenie zo zasadania OZ 4.9.2007 na ktorej chýba podpis zapisovateľa Jozefa Čaňu a podpis overovateľa Andrea Vavru, čiže neplatné no v Brunovich to stačí. Uznesenie podpísal starosta D.Močko.   Zápisnica a uznesenie tu:
 
 V bode 3 zápisnice je ale uvedené. Prejednanie upozornení a protestu prokurátora. Prejednával sa len jeden protest, dve upozornenia poslancom a starostovi sa vôbec neprejednávali, takže klamú! 
 
V zápisnici zasa v bode 1., kde Obecné zastupiteľstvo berie na vedomie je uvedené: „Návrh na vydanie protestu a upozornenia prokurátora. Toto vyzerá zasa tak, že   Obecné zastupiteľstvo navrhlo vydať protest a upozornenia Okresnému prokurátorovi Mgr. Markovi a prokurátorovi JUDr. Melicherovi, že by za to, že neprišli na zasadanie?  Na ďalšej „zádverovej“ úradnej tabuli obce v schovanej v útrobách úradu je zasa ďalšia informácia o záverečnom rozpočte obce na r. 2006. Odkaz tu:
 Píše sa, záverečný účet - Zrušené a opätovne schválené na zasadaní OZ 18.5.2007 . Čiže na zasadaní 18.5.2007 bol záverečný účet za r. 2006 zrušený a o niekoľko sekúnd zasa schválený a to tak isto, ako rozpočet na r. 2007. Teda v pohode bez zákonných lehôt na zverejnenie, pripomienky občanov,  odpovede ako to vyžaduje zákon o rozpočtových pravidlách a obecnom zriadení.
 
Čo na to zástupca starostu Jozef Čaňo, poslanci p. Prosňanský ...? Že starosta ich úplne ignoruje, že si sním nemôžu dať radi, že si robí čo sa mu zachce, že buď odídu oni alebo on, no jeho   dovolanie neiniciujú.
Čo na to občania? Že poslanci sa starostu boja, že je to ničo úplne strelené  a že niekto z prokuratúry starostu kryje a sedemnásty rok vyťahuje z kriminálu.   
 
Ako skončili žiadosti občanov podané priamo všetkým poslancom obecného zastupiteľstva?  Žiadaosť o vysvetlenie konania  obce vo veci výrubov, od p. Jedličku, nezodpovedané, žiadosť E.Mašánovej vo veci neplatenia obce za nájom jej nehnuteľností nezodpovedané, lebo strosta diskusiu odmietol drzo odišiel a odmietol sa vráriť.
Ďalšia žiadosť  podaná  priamo do rúk zástupcu strostu Jozefa Čaňu od L.Križáka, L.Macháča, Bc M.Jedličkovej, P.Jedličku,  M.Trebatického A.Macháčovej, zo dňa 16.Mája 2007  vo veci nezákonného výkonu samosprávy dodnes nezodpovedané i keď zástupca starostu J.Čaňo vyžadoval, aby sme ju všetci jednotlivo  podpísali a  verejne prislúbil písomnú odpoveď !!!  Žiadosť tu:
 
Ešte jeden fakt je   vrcholne zarážajúci. Starosta navrhol z ničoho nič, výstavbu ďalších nájomných bytov. Investícia tak 20-30 mil Sk, v obci s 550 občanmi. Zástupca starostu prehlásil: „niet čo riešiť stavajme budujme“ a všetci poslanci ako na povel „odhajlovali“ túto investíciu, nopýtali sa za čo  ani kde... 
 Nikto ani zástupca starostu Jozef Čaňo sa neopýtal, prečo sú súčasné bytovky, kde aj on býval, jedenásť rokov neskolaudované a ľudia v nich bývajú na čierno, prečo nieje súčasný nájomný dom s 19 bytmi, /tiež za cca 30 mil Sk/ ktorý sa mal už odovzdávať dokončený, ani ako dopadla jeho kontrola úradom pre verejné obstarávanie!!! 
 
Záver?
 Zápisnica a uznesenie je evidentne sfalšované - upozornia prokurátora sa neprejednávali, zapisovateľ a overovateľ zápisnice nepodpísaný a výstavba ďalších nájomných bytov schválená prakticky bez rozpravy. Kto by pochyboval, tu si môže vypočuť nahrávku redaktora SRO z tohto zasadania a komu by to nestačilo k dispozícii je aj celá nahrávka priamo z tohoto teátra. http://www.rozhlas.sk/inetportal/2007/index.php?lang=1&stationID=4&page=showNews&id=42193
Bryan
Bryan píše:
Pátek 11.01.2013 04:26

Vo Vrakuni sa začedna točiť koleso soremm dozadu des!!!!Starostka Lackove1 berie na farad luded, ktored museli pre svoju neschopnosť a neodbornosť odedsť. Teraz je tam ope4ť p. Toporove1,ktore1 mala na starosti byty-poslanci boli nespokojned s jej podivnfdmi predbehmi s bytmi aj ked ju starostka kryla musela dobrovoľne odedsť. Inak už je zamestnane1 na farade!! Pripravuje sa miesto pre bfdvale9ho še9fa Spokojne9ho bfdvania, ktorfd mal daleko od odbornosti,ale veľmi bledzko k starostke-p. Gajdoš. a po farade behe1 tiež bfdvalfd šofe9r starostky,ktorfd mimochodom vykazoval spotrebu na starostkinom aute, ako keby jazdil na autobuse! P.starostka neme1 rada ľuded mfadrych, schopnfdch, pracovitfdch a hlavne takfdch,ktored sa jej nepodlizujfa ,ale majfa vlastnfd ne1zor a snahu veci posfavať dopredu.Ona za svoj hereckfd vfdkon mf4že ašpirovať na OSCARA! Veľke1 škoda pre Vrakuňu a jej občanov.

Pawan
Pawan píše:
Pátek 11.01.2013 04:26

Včera sa na miestnom zasepuittlstve odohrala protipre1vna vec vlastne MZ ani nemohlo začat pretože tam bolo len7 poslancov!a poslanec Hargaš automaticky slub nemohol zložit kedže MZ nemohlo začat!Ale to babička Lackove1 si robed všetko ako chce, čo na to pre1vnici? Teda cele9 je to neplatne9!!!!!!!! To mohol Hargaš predst do kuchyne starostky a tam jej všetko slfabit . Vraj aj školka ktore1 me1 byt na Ve1žskej, tak ju poslanci za SMER zrušili!!!!! Sfa to naozaj poslanci za SMER ,ted najsocie1lnejšed , to ated čo chcfa pre Vrakunu dobre-pochybujem!!!!!! Budfa spolu s babkou Lackovou riešit svoje ze1ujmy a faplne nekompetentne.Oni tomu totiž nerozumejfa a to Lackovej velmi vyhovuje.

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930