Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Dušan M. dostal za falšovanie šesťmesačný podmienečný trest s trojročným odkladom a trest zákazu činnosti vykonávať funkciu verejného činiteľa na tri roky

Dušan M. dostal za falšovanie šesťmesačný podmienečný trest s trojročným odkladom a trest zákazu činnosti vykonávať funkciu verejného činiteľa na tri roky

Mnohí prítomní na včerajšom súde ani len netušili, že Dušan M. starosta obce Brunovce už dostal zrejme trestným rozkazom za toto falšovanie verejnej listiny šesťmesačný podmienečný trest s trojročným odkladom a trest zákazu činnosti vykonávať funkciu verejného činiteľa na tri roky. Dozvedeli sa to až dnes, vďaka médiám.

Dušan M.  podal odpor, preto sa v prípade malo verejne pojednávať,  no na konanie sa nedostavil a prostredníctvom právneho zástupcu,  až na pojednávaní  oznámil,  že má v čase súdu  práve kolaudáciu.  O kolaudácii vedel asi mesiac dopredu,  no súdu  neoznámil  že sa nezúčasyní   ani on,  ani jeho právny zástupca  i keď  sám žiadal toto  pojednávanie. 

Čo dodať? Že normálne zmýšľajúcemu človeku  sa nad takýmto konaním verejného činiteľa,  ktorý rozhoduje o obecných miliónoch, o daniach  občanom, o stavebných povoleniach, píše posudky na občanov atď.  doslova zastavuje rozum a pýta sa dokedy ešte takáto zvôla v právnom štáte potrvá?!!!

A ináč ,   aj tak je toto falšovanie  len špička ľadovca,  je tu už nové  obvinenie z falšovanie verejnej listiny,  predaj skrachovaných nájomných  bytov a ukradnutých nehnuteľností občanov a  pred týmto už boli premlčaná trestné zodpovednosti  za podvod, machinácie pri verejnej súťaži / sfušovaná kanalizácia/ , neikoľko násobné zneužívanie právomoci verejného činiteľa, porušovanie povinností pri správe cudzieho majetku,  ako oznámilo prezídium PZ  Úrad boja s korupcipou.  

 

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930