Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Najväčší zástanca Močkizmu zavraždený? Skonal v "Močkových rukách".

Najväčší zástanca Močkizmu zavraždený? Skonal v "Močkových rukách".

Brunovcami prebehla šokujúca správa. Už sa tu ľudia pre nezhody, rozdelenie obce zamordovávajú. Dosiaľ sa o takýchto scenároch len hovorilo, prokurátúra bola vyzývaná, že to tu hrozí, dnes je to už skutočnosť. Budú teraz už konať? Osobne sa tomu vôbec nečudujem. Dehonestujúce bezprávie ktoré tu sedemnásty rok prevádza "samovláda" v Brunovciach na čele so starostom, kde prokuratúra "úspešne" odmieta relevantne zasiahnuť, obnoviť porušené práva a zjednať vyvodenie zodpovednosti, musí zákonite vyústiť len do najhoršieho. Donekonečna to nemôžete šponovať!
         V nedeľu podvečer sa vracal Miloslav Janíček z jarmoku. Prišiel, ale len po dom starostu Dušana Močku. Tu bol  zabitý údajne Eduardom Pažitým, s ktorým mal vraj nezhody. Ostal ležať na chrbte priamo na ceste. Zachraňovať ho pribehol Dušan Močko, ktorý mu dával masáž srdca a Jana Tulisová, ktorá mu dávala umelé dýchanie z úst do úst. Ako opitému zvracajúcemu Janíčkovi ležiacemu na chrbte pomohla alebo poškodila táto prvá pomoc zistí súdna pitva. Ako svedok sa polícii  prihlásila dcéra starostu Dušana Močku, Renáta Bučeková, ktorá vraj vraždu videla. Pri akcii asistovala Andrea Macháčová, ktorú poznáte z kauzy "baráky " tá býva oproti strostu Močku a privolala záchranku. Janíčkovi už nepomohla, zomrel.
        Kto bol Miloslav Janíček? Išlo o pokladníka záhradkárskeho zväzu Brunovce, ktorého predsedom je starosta Dušan Močko. Bol to Močkov najväčší podporovateľ, bývalý poslanec OZ,  ktorý „defraudoval záhradkárstvo“ za čo bol trestne stíhaný. Vystupoval aj v kauze L.Macháča a A.Macháčovej, kde išlo o sedemnásťročný spor o baráky, o ktorom sa na týchto stránkach a v médiách už písalo. V barákoch na Macháčovskom pozemku mal svoje druhé sídlo Miloslav Janíček i záhradkárska spoločnosť. Súd i exekúcia o vypratanie  pokračuje dodnes.
      Ja osobne som  agresivitu, krivú výpoveď a oddanosť p. Janíčka  D.Močkovi zažil na vlastnej koži. Zaútočil na mňa fyzicky, keď som požiadal o vydanie voličského preukazu, lebo som odmietal aj s ďalšími občanmi voliť v bezprávnej obci Brunovce, kde neexistuje zákonná samospráva. Museli ma ošetriť u lekára.  
      Oficiálnu verziu či išlo o úmyselné, neúmyselné zabitie, vraždu, ako sa to  odohralo, to uvidíme až po výpovedi svedkov p. Renaty Bučekovej /Močkovej/,  starostu D.Močka a súdnej pitve, no občania v Brunovciach to vedia už teraz. 
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930