Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Obyčajných ľudí tohoto štátu ovládajú "cvičené opice", môžeme to zmeniť!

Obyčajných ľudí tohoto štátu ovládajú "cvičené opice", môžeme to zmeniť!

Potichu „demokraticky“ ovládli všetko, sme na "planéte opíc"? Sú v parlamente, hlasujú v podivných samosprávach – samovládach, rozhodujú na objednávku starostu, na objednávku predsedu strany a temných finančných síl o miliónoch, miliónových podvodoch a o osudoch podaných. Orú na nich ako na voloch a podaní ľud len potichu bezmocne narieka. Nemá už ani na plyn, na dane, na elektrinu, na jedlo, len platí a platí z chudobnej výplaty, tristo eurového dôchodku, aby zlodeji ktorí preflákali ich milióny, nepocítili finančnú krízu, aby ich rodiny mali hojné, veselé a požehnané Vianoce.

Držia sa tu 22 rokov od revolúcie tí istí, držia sa zubami nechtami, kopú hryzú do každého, kto sa opováži siahnuť na ich nedotknuteľný majestát. Mnohí majú najradšej vygumované mozgy a nenávidia ľudí s vlastným názorom, nezávislé osobnosti, ktoré sa nechcú zmieriť s funkciou poddaného v takzvanom demokratickom členskom štáte v EÚ.

 Tento rafinovaný, diabolský systém pseudodemokracie po Slovensky, sa profiluje v našom štáte od pádu totality dodnes. V súčasnosti už bezchybne funguje vo vláde, na ministerstvách, v parlamente, miestnych samosprávach - samovládach prepojených na rôzne štátne a miestne mafie a stále sa zdokonaľuje. Otvorenú boľševickú totalitu pod heslom „zo Sovietskym sväzom a nikdy inak“ vystriedala skrytá demokratická totalita, „v zmysle zákona, pseudodemokracie a nikdy inak“. Na všetko tu totiž už zriadili takzvané demokraticky zvolené orgány a jalové zákony chrániace imunitu papalášov dosadených politickými stranami, bez zodpovednosti za svoje konanie.

 Tieto voľby budú po prvý krát v histórii Slovenska, po za 22 rokoch konečne úplne  iné.  Teraz je možné urobiť tejto pretvárke a novej totalite koniec! Veľmi som zvedavý ako dopadnú, či ľudia naozaj myslia  to čo roky tvrdia, že chcú voliť konkrétnych ľudí, osobnosti ktoré poznajú, ktoré nie sú skorumpované ako mnohé   politické strany, kde sa dostávajú ľudia podla miery poplatnosti k straníckemu bosovi.

 Obyčajní ľudia urobili prevrat, umožnili po prvý krát v histórii kandidovať do národnej rady SR občanom z celého štátu, občanom ktorí sa osvedčili, ktorých ste si navrhli Vy sami, kotí svojou doterajšou prácou dokázali, že nemajú v hlavách piliny, majú svoj vlastný názor, nie sú to cvičené opice a budú hlasovať naozaj podľa svojho presvedčenia tak, ako to ústava SR zaručuje. Aj z týchto ľudí si môžete pri voľbách zakrúžkovaním ešte vybrať štyroch, tých ktorým najviac dôverujete a chcete aby sa určite dostali do parlamentu.

 A tu je kandidátna listina Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Brunovce a naše Združenie občanov miest a obcí Slovenska tu majú svoje zastúpenie:  

                                                               http://obycajniludia.sk/kandidati-do-nrsr-2012/

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930