Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora?

Pre čo Slovensko zrušilo funkciu generálneho prokurátora?

Pre to aby tu zavládla zákonnosť pre všetkých? Aby sa zločiny verejných činiteľov a spol. nezahrali do autu? Aby mohol občan úspešne požiadať o preskúmanie skorumpovaných rozhodnutí nižších stupňov prokuratúr? Samozrejme nie, to vidí už aj hlupák!!!

Na Slovensku nemáme vyše roka generálneho prokuratúra v parlamente zúri zákonnosť a demokracia. Sme banánový demokratický štát Europskej únie, uznávajúci, ale nerešpektujúci základné ľudské práva a slobody, kde občan márne hľadá spravodlivosť najprv na miestnych lampárňach polície a prokuratúry a nakoniec znechutený, bezmocný sa obracia s objednávku na rôzne mafie. Nikoho z papalášov to netrápi, resp. mnohí sú radi, len pár ľudí si povedalo, že bude protestovať pred generálnou prokuratúrou. Ostatné stádo oviec mlčí, ľud je znechutený z bezmocnosti a stoviek márnych pokusov.

Ja som svojho času rozvíril hladinu, zvolal som tlačovku pred prezidenstským palácom a podal predsedovi NRSR P.Hrušovskému podnet na pána prezidenta SR, za nevymenovanie zvoleného generálneho prokurátora a žiadal som, aby o ňom NR rokovala. NRSR o ňom rokovala, padlo pár jalových rečí, usporiadali jalovú tlačovku a všetci demokratickí aj zvrhlí poslanci nášho parlamentu naďalej spia hlbokým spánkom a Ústavný súd SR, na ktorý sa niektorí mocipáni alibisticky odvolávajú, záhadne nepovažuje za potrebné takúto „prkotinu“ v reálnom čase riešiť. V civilizovanom štáte by to asi neprešlo.

 

NRSR.jpg

 

Neviem či si každý uvedomujete pointu toho, čo je generálny prokurátor. Ja áno. Mal som s nimi dočinenia veľa krát, aj osobne. Zjednodušene, ak na tomto tróne, ktorý riadi všetky nižšie stupne prokuratúry a rozhoduje v poslednom stupni sedí diabol, diabolská je aj celá prokuratúra. Prokurátori by aj chceli ale nesmú. Čo keby tu ale sedel slušný a zodpovedný človek? No ak by sa ho nepodarilo odstrániť, zbojníci by mali po chlebe z diabolského štátu, vykrádaného štátnou mafiou by sa postupne mohol stať aj právny štát, kde by dali žiť aj podaným, ničomníci by nemohli tak rabovať. O toto je zrejme obava.

Poznám naspamäť tie jalové, dehonestujúce rozhodnutia prokuratúr, keď sa jedná o trestné činy funkcionárov, papalášov, starostov. Skutok sa nestal, skutom nieje trestným činom, nekonal úmyselne, pomýlil sa, nemyslite si že všetko je trestný čin, a keď je dôkazové bremeno privysoké, tak sa zodpovednosť za čin premlčí a nikto nieje za to postihnutý. A záver? Ortieľ GPSR - nedoložili ste žiadne nové skutočnosti s prípadom sa už nebudeme zaoberať. Môžete doložiť nejasnejšie, najnovšie, najnezvratnejšie dôkazy, pravdu má vždy „nezávislý boh z lampárne". Zamíta se! A odvolanie nieje možné! Takto končí spústa obrovských nespravodlivostí. Pre toto je kľúčová funkcia generálneho prokurátora SR, tu sa to všetko začína.

Príklad:

V Brunovciach organizovaná skupina zločincov predviedla pod ochranou polície a prokuratúry zločin storočia. Podvodom ukradla urbárstvo, ktoré má hodnotu cca 400 mil korún a zmocnilo sa ho pár vyvolených, ktorí ľudí podviedli okradli a ich majetok si podvodom na základe neplatného zdrapu papiera dali zapísať v katastri na svoj list vlastníctva. Kataster vraj nesmie skúmať a pozemkový úrad, ktorý mi majetok nezákonne vydal, hrá svätého za dedinou. Prokuratúra a polícia to na môj podnet osem rokov „vyšetrovala“ hrala do autu, zamietala i keď to bolo od začiatku jasné a mohlo to byť za týždeň vyšetrené. Čakala na zánik trestnej zodpovednosti za trestný čin podvodu, lebo dôkazy boli nezvratné. Pred koncom vyšetrovania mi začali hovoriť, máte vo všetkom pravdu, ale dopadne to inak. Ako? Až po tejto dobe, keď bolo konaním polície a prokuratúry znemožnené odsúdenie zločincov, vydali uznesenie, že majetok bol bez najmenších pochybnosti nadobudnutý trestným činom podvodu, ale stíhanie zločincov musia zastaviť, lebo ich zodpovednosť za tento skutok zanikla. (A takto to predviedli aj v mnohých ďalších prípadoch.) Podvodný zápis v katastri je dodnes povýšený nad všetky ľudské práva, zákony, Ústavu SR. Prokuratúra ktorá to spôsobila sa ide preraziť, ako nič nemôže, všetko dodnes zamieta a zakazuje poškodeným nahliadnuť do spisu.

Pre čo to uvádzam? Lebo keby tu sedel človek zodpovedný zo svedomím, takéto svinstvo by sa nestalo. nižšie stupne prokuratúry by rozhodovali úplne inak, lebo všetci prokurátori určite nie sú ….. a mnoho prípadov by nabralo úplne iný koniec a tu je ten kameň úrazu o ktorom všetci vieme, no ohlupujú nás že je to pre iné.

V našom skrachovanom banánovom štáte, ktorému nevládnu zákony a vláda SR, ale akési temné finančno mafiánske sily, na tomto tróne radšej nesmie sedieť nikto i keď to zákon prikazuje.

Takýto je môj názor na kauzou generálny prokurátor SR vyplývajúci z mojich dlhoročných skúseností s prokuratúrou SR.

Vyzývam našich zástupcov, poslancov NRSR konajte! Použite Čl. 32 Ústavy SR, Vaše ústavné právo je už rok ignorované znemožnené !!!

Čl 32. Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

Juraj Kukla 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930