Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Skončil ďalší šesnásť-ročný súd, občania sú bohatší o zrúcaniny. Samospráva = "samovláda".

Skončil ďalší šesnásť-ročný súd, občania sú bohatší o zrúcaniny. Samospráva = "samovláda".

Išlo zrejme o ďalší najdlhší súd na Slovensku. O čo? O "vydržané" budovy v Brunovciach , naliehavý právny záujem starostu Dušana Močku. Tak sa o ne desať rokov obec starala, že z nich až urobila ruiny. Ohrozujú bezpečnosť, skrášľujú Macháčovcom pozemok, no majiteľ ich odpratať nemusí, lebo je to "Obec Brunovce, kde zákony tohoto štátu a všeobecný dozor prokuratúry neplatí".
         Skončil ďalší zo série  najdlhších „močko-súdov“ na Slovensku. Trval na súde v Trenčíne v pohode až 16 rokov, od roku 1991, dodnes.
 
O čo išlo tento krát v "samostatnom štáte  v štáte Brunovce?"
 
           Ladiaslav Macháč s manželkou kúpili nehnuteľnosti v časti obce Brunovce, tzv. baraky. Na pozemku ale skladovali rôzne veci miestni záhradkárski, pod vedením predsedu záhradkárov, starostu  Dušana Močku a v súčasnosti už nebohého pokladníka Miloslava Janíčka. Tento podivný spolok sa pretransformoval nakoniec len na akýchsi pár vyvolených,  nedalo sa zistiť, ani  kto sú vlastne jeho členovia. Nikto v obci nevie povedať ako vlastne skončil, či ho D.Močko  fiktívne eviduje, ako bola vyvodená zodpovednosť za zmiznuté peniaze a kde sa podeli záhradkárske mechanizmy, traktory kultivátory atď.   Vie to zasa zrejme len predseda spolku Dušan Močko, pár jeho vyvolených, polícia a prokuratúra v Novom Meste n/V, ktorá záhradkárske peniaze  dlhé roky vyšetrovala.
          Nakoľko záhradkári Macháčove nehnuteľnosti odmietali vypratať, podal žalobu na súd o vypratanie nehnuteľností. Starosta Močko ale vyriešil vec po svojom, tak že v roku 1997 počas neskončeného súdu budovy na Macháčových pozemku jednoducho proti jeho vôli „vydržal“ , notársku zápisnicou o osvedčení.
        Podľa výpovede notára Michala Dzamku z Nového Mesta n/V vyšetrovateľovi, /J.Trpínovi z OOPZ Slovnaft Bratislava,  kam bolo vyšetrovanie na čas prevelené/ ,   ktorý zápisnicu o vydržaní vyhotovil, starosta - predseda záhradkárov D. Močko prehlásil, že Macháč s „ukradnutím svojej nehnuteľnosti súhlasí". Áno rozumiete dobre. Macháč sa súdi s  obcou v zastúpení D.Močka, so záhradkármi tiež v zastúpení D.Močka, chce svoju nehnuteľnosť vypratať od záhradkárskych haraburdov a starosta D.Močko jednoducho počas  neskončeného súdu v tejto veci  prehlási notárovi, že Macháč s ukradnutím svojho majetku súhlasí  a už aj je všetko v suchu, na a liste vlastníctva Obce Brunovce. Ak by niektorí skalní "močkovci" ani teraz neverili, prikladám ako dôkaz výpoveď notára vyšetrovateľovi PZ. Výpoveď -  priznanie   notára Mgr. M.Dzamku je tu:  
Citujem z výpovede notára: "Spoliehal som sa na to, že keď je to starosta, tak je všetko v poriadku" - a takto sa  "spoliehajú"  aj zodpovedné orgány, no dobre  vedia, že v poridku to tu naozaj nieje!  
       Zo strany L.Macháča nasledovali trestné oznámenia za trestný čin podvodu, zneužívania právomoci. Prokuratúre dokladal aj priznanie,  výpoveď notára Michala Dzamku.   OP Trenčín atď., poverená všeobecným dozorom nad dodržiavaním zákonnosti,   roky na takomto konaní notára a starostu D.Močku záhadne nezistila  nič nezákonné, trestné stíhanie preto zastavila „nakoľko vec nieje možné vybaviť inak“ . Čiže, môžete sa sťažovať až na "lampárni,  resp. na najvyššom zákonodarnom orgáne tohoto  právneho štátu, t.j.   na Obecnom úrade Brunovce“.    
           O aký vzácny majetok to prejavila obec taký naliehavý právny záujem? Čo to starosta D.Močko  Macháčovcom vydržal, na ich pozemku a previedol na obec a ako sa o majetok staral v zmysle zákona o obecnom zriadní ako dobrý hospodár? Tu sú aktuálne fotografie, ako sa starosta D.Močko staral o „vydržaný“ majetok, ako ho udržoval a zveľadil. Myslím, že na toto naozaj netreba žiadny komentár, ani pre najväčšieho „močkystu“ v obci. Toto je možné zasa naozaj len v  Brunovciach a každý normálny človek zrejme aj sám usúdi, kde je základná chyba!
           Čiže už niet o čom. Starosta je zrejme šťastný že dosiahol svoje, súd po šestnástich rokoch skončil, lebo budovy o ktoré sa tak naliehavo starala obec, sú totiž od toľkej starostlivosti v troskách na zemi a nemá ich ani kto z Macháčového pozemku odpratať, lebo patria obci. Prokuratúra zasa nezistila žiadne porušenie zákona, ani u notára ktorý sa priznal, ani u starostu D.Močka, čiže všetko je „OK“ , ako v riadnom právnom štáte v "riadnej samospráve" na Slovensku, kde sa všetko spravuje samo, bez pravidiel a zákona, slušnosti a vzdelania.     
          Každého normálneho občana zrejme napadne teraz ešte jedna otázka. Na čo boli vlastne
obci = starostovi Močkovi tieto budovy, keď sa o ne vôbec nestaral a nechal ich padnúť na zem?   Na pomstu, či na úžitok obce?  A kto je to vlastne tá obec ktorá potrebovala tak nutne tieto búdy?   Sám  Močko? Alebo sú to aj občania?    Ak sú to občania, tak už máte čo ste cheli.
        Nabolo by načase prísť na najbližšie takzvané zasadanie OZ a  spýtať sa starostu  /ak zasa neujde a nezakáže diskusiu akominule/ resp. jeho zástupcu Jozefa Čaňu a zodpovedných poslancov OZ aj to, koľko z Vašich peňazí daňových poplatníkov obce bolo peflákaných  na tieto a ďalšie zbytočné súdy, na právnych zástupcov obce, prečo mu to poslanci stále dovoľujú a čo mieni v týchto rozvalinách  na cudzom pozemku Dušan Močko podnikať pre osoh všetkých občanov, lebo tieto súdy, toto divadlo, ste si zaplatili   z vlastných daní   "ktoré sa mosá  placit"!
   
         
 
 
Rahma
Rahma píše:
Úterý 10.09.2013 11:31

Přetočedm z VHS na DVD.Přetočedm z VHS kazet na DVD. Uchovejte si trvale na DVD ze1znamy seatvb, pohřbů, oslav, vfdletů, dětskfdch radove1nek, těhotenskfdch ultrazvuků i jinfdch rodinnfdch či společenskfdch ude1losted, o ktere9 nechcete dedky modernějšedm technologiedm přijedt. Cena dle de9lky kazety 1 hodina 50kč plus poštovne9, možno i osobně. Dalšed informace zašlu na email: tel: 605951563

Kairat
Kairat píše:
Středa 11.09.2013 12:51

koupedm časopisy a noviny s koemskim,pop music expres 1968,69,film a divadlo 1984,85,ahoj na sobotu 1992-95,vlasta 1947-50,pestrfd tfdden 1926-45,jas 1933-35,ůhor 1918-33,kome1r,humoristicke9 listy,lucerna,rohe1č 1968-95,podvobraz 1994,ne1šup,ježek,ze1pisnedk 1970,71,naše rodina 1976-80,květy 1958,svět cocializmu 1967-73,pote1pěč 1966,67,az magazedn 1966,67,svět obrazch 1970,91,rome1ny do kapsy 1936-38,revue teplice 1972,květen 1945-50 a jine9, http://fbotryod.com [url=http://kcysct.com]kcysct[/url] [link=http://mqnmpizduhx.com]mqnmpizduhx[/link]

Sergey
Sergey píše:
Středa 11.09.2013 16:20

Shitzu bez pp Zade1m kre1sne1 tricolorned štěňe1tka po rodičedch s pp k odběru <a href="http://regjvrlapqg.com">polinova</a> prosince 2011 při odběru očkovane1 odčervene1 na pře1ned možno načipovat kupni smlouva kvalitned krmivo do zače1tku plus baledček psed kosmetiky. mobil.607715467

Putra
Putra píše:
Středa 11.09.2013 20:58

Jsme re1di, že se najdou lide9, kteřed se nebojed podpořit snahu <a href="http://vzkzhndn.com">osttan</a>edch, i kdyby se měla podobat boji s větrnfdmi mlfdny. Děkujeme, pane řediteli Hejno.

Somanath
Somanath píše:
Čtvrtek 12.09.2013 04:44

Could you ask her to call me? i want to be the woman in this video dayum ..HOT !! but needed REAL DP (ass pussy same time) there was a lot of miessd opportunities http://jojyosuf.com [url=http://xzedipvd.com]xzedipvd[/url] [link=http://vdinaugux.com]vdinaugux[/link]

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky.

Enter the word
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930