Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Trúfalosť neskutočná, hlúposť nekonečná... ?

Trúfalosť neskutočná, hlúposť nekonečná... ?

Tak sa zdá, že "Močko che so sebou utopiť aj nových poslancov". Dokedy mu budú jeho samovládu trpieť , hrať sa na nevinných, nekompetentných a robiť zo seba fackovacích panákov? Dokedy sa bude sabotovať riešenie životne dôležitých vecí rozbitej obce a len starosta bude určovať o čom smie OZ rokovať? Dokedy bude starosta pred otázkami občanov prchať zo zasadaní a tajiť informácie?
      Na deň 13.11.2007 bolo na úradnej tabuli pred úradom, oznámené zasadanie OZ ,vraj  v zmysle § 13 zák. o obecnom zriadení č. 369/1990 Zb. v znení neskorších zmien a doplnkov s programom: 
 
1. Otvorenie
2. Nástup náhradníkov na uprázdnené mandáty poslancov
3. Zloženie sľubu poslancov
4. Záver 
Podpísaný starosta Močko.
 
 
         Čiže podľa našej miestnej „samovlády ktorá tu vládne poddanému ľudu“,   akoby išlo len o nejaké bezvýznamné posedenie „len tak zo srandy“ kde netreba zapisovateľa, overovateľov ani uznesenie zo zasadania OZ. Veď sa nič dôležité nedeje! To len zasa odstúpili nejakí dvaja poslanci OZ Andrej Vavro a Rastislav Šupka. To že poslanec Slavomír Majerník, ktorý verejne zaútočil na starostu za tajné narábanie s financiami obce, pri pokuse o schválenie nezrozumiteľného rozpočtu obce na r. 2007, ktorý nieje legálne schválený dodnes,  na zasadania už vôbec nechodí, to nikto ani len nespomenul.
        Tento krát zasadanie viedol sám starosta Dušan Močko. Teda už nie zástupca starostu Jozef Čaňo! Hneď to bolo   ako za „starého dobrého močkizmu.“
 
- Zapisovateľa neurčil,
- overovateľov zápisnice nedal zvoliť,
- doplnenie zasadania o najvážnejšiu vec v obci, nedokončenie nájomných bytov zamietol,
- po pár minútach zasadanie OZ ukončil a zdrhol.
 
Ani za sedemnásť rokov zrejme nie je schopný naučiť sa, ako má vyzerať právoplatné zasadania OZ, lebo dosiaľ to nebolo treba.
 
           Dvaja noví poslanci Ján Mitošinka a Annna Vyberelová odprisahali vernosť na Ústavu SR. Hneď po srdečnom stisku rúk s bývalým úhlavným nepriateľom  Mitošinonm zasadanie ukončil a v zápätí vypálil rovno do kancelárie za úradníčkou. Uznesenie a zápisnica z tohoto "bezvýznamného"  zasadania OZ neexistuje.
          Teda zasa všetko riadne v zmysle „zákona č.1/1990 Zb. v znení neskorších zmien a doplnkov o samovláde obce  Brunovce.“ Je veľmi smutné, že ani jeden z poslancov OZ sa proti takémuto priebehu slovútneho zadania OZ, kde sa pasujú do funkcie dvaja noví verejní činitelia neozval. /Údajne po zasadaní protestoval v kancelárii zástupca starostu Jozef Čaňo, no povedali mu že zápisnica a uznesenie nieje treba, no uvidíme./  Neozval sa dokonca ani poslanec Jaroslav Šutovský,  ten miesto toho  radšej urážal ľudí termínmi ako „hovno prisťahovalecké“ a Igor Moravčík, ako tradične ,dokázal len vrieskať „neplacá dane“.  /v preklade -  nechcú podporovať nezákonnú  samovládu/   Zasadanie je zaznamenané na nahrávke, aby nevznikli pochybnosti. Podrobnejšie informácie z tohto zasadania aj so zvukovou nahrávkou urážok poslancom Jaroslavom Šutovským budú zverejnené na budúce.  
 
A ešte hlavná pointa, prečo  to vlastne "tí zločinci neplacá dane":
 
 Odpoveď na túto otázku jasne podalo aj toto zasadanie OZ Brunovce.   Obdobné „akože zasadania OZ v zmysle zákona č. 1/1990 Zb. o samovláde obce Brunovce“ tu máme sedemnásty rok pod vládou D.Močka a  pod všeobecným dozorom prokuratúry poverenej dodržovaním zákona s tým rozdielom, že sa obdobne rozhodovalo nielen o nastúpení na uprázdnený post poslancov, ale o otázkach života a smrti poddaných občanov. O VZN miestne dane, územný plán obce, miliónové investície, štátne dotácie, vodovod, podvodný ROEP, ukradnutie urbárskychn pozemkov,  odpredaj Barakov, nezmyselné prehraté  súdy o Baraky, prehratý súd so  šenkárom Jamborom,   odmeny starostovi, atď, atď.
          Kto nesúhlasí a postaví sa na odpor proti nezmyslom, urážkam , ponižovaniu a nerešpektovaniu zákona o obecnom zriadení, odmietne byť "močkovým poddaným"  v právnom štáte EU - v samostatnom štáte v štáte Brunovce o toho si "hoc aký nevzdelaný hlupák z obce môže verejne utierať papuľu - neplecí dane"  a činiteľ štátom obdarený právomocami, ho dá na súdnu exekúciu a v pohode bez vyvodenia zodpovednosti uvádza do omylu súdy“ a ženine svojich poslancov do kriminálu. A aby to bolo kompletné, všetko sa to deje za bieleho dňa v členskom štáte EÚ  v pohode aj po vznesení obvinenia. Dôkaz tu:
 
      
Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930