Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje

Navigace

Nacházíte se zde: Úvod / Z úradu ukoristili „bojovú zástavu“

Z úradu ukoristili „bojovú zástavu“

Po dlhšej pauze a hneď z ostra. Kedysi bol tento úrad popísaný rôznymi heslami o zbojníkoch. Dnes z obecného úradu Brunovce, niekto ukoristil „bojovú štandardu“ a vyvesil ju do výšin, na hasičskú vežu. Takto jednoducho zobudil z letargie celú obec. Mnohí len ňúria, kto to len mohol byť? Mnohí sa ale zamýšľajú nad pointou tohto skutku. V dávnych časoch, vojská, lúpežníci, zažívali veľkú hanbu, keď im ukoristili vlajku, bojovú zástavu. Stratili svoju bojovú moc. Zažívajú aj dnes hanbu zbojníci v našom štáte, po úradoch, obecných „samovládach“, keď olúpia občanov o majetky, o verejné financie, poškodzujú na právach, účelovo dehonestujú nepohodlných občanov vláčením po súdoch a exekúciách a niekto im ukradne ich zástavu?

        Už týždeň vlaje miestna  „ bojová štandarda SR“  nie na tyči pred úradom,  ale vo výšinách na hasičskej veži pod hniezdom bocianov. Údajne tu už bola aj polícia a zisťovala,  či nejde náhodou o hanobenie  štátneho znaku, štátnej vlajky.  Je zhanobená,  alebo oslobodená,  keď  konečne zmizla z  pred „ kráľovstva divočiny,  kráľovstva  valcovania  zákona o obecnom zriadení" a dostala sa na vežu, do výšin pod  bocianov? Túto otázku si kladú mnohí okoloidúci. Uvidíme ako sa  k vlajke postavia naši bociani,  až sem na jar priletia.  Verím že sa potešia zástave a budú k nej slušnejší ako na pôvodnom mieste.   

       Toto bol zrejme aj zmysel činu recesistu, ktorý rozvíril pokojné vlny samovlády a bezprávia na ktorú si občania už zvykli.  Ukoristil zástavu dlhodobo  práce neschopnému starostovi !   Akoby chcel naznačiť,  že od mája 2009 práceneschopný starosta by mal konečne  nájsť  v sebe  trocha súdnosti, prestať sa potajomky  zakrádať vládnuť na obecný úrad  a prášiť z neho ako zajac, keď ho hľadajú. Aspoň  po strate bojovej zástavy by mal opustiť „ zlatý  válov“,  odovzdať   v zmysle zákona  kompetencie  ďalšiemu zbitému,  práce neschopnému   zástupcovi a ostaným pozostalým a prestať  so samovládnym kabaretom, ktorého má každý už po krk.   

       Ja osobne  i mnoho slušných ľudí ktorí na tomto úrade čelili  opľúvaniu  a dokonca fyzickým útokom, má  veľmi  zlé spomienky na tento verejný dom z pod ulúpenej bojovej zástavy.   Doslova sa mi hnusí prejsť okolo neho,  lebo vždy vidím   pred očami špinavosti, opľúvania slušných ľudí, hulvátske urážky a podvody od r. 1990,  ktoré  rozbili  obec a medziľudské vsťahy a odohrávajú sa  až dodnes. Vinníci sú známi, aj  „kráľ je už úplne  nahý“, no stále sú  nepotrestaní.   Skrývajú sa pred súdmi, maródujú, falšujú uznesenia,  alebo sa sústavne "mýlia" pri ich prepisovaní  a hlavne  vytĺkajú z poddaných  dane,  aby financovali svoju  protiprávnu  činnosť a pokuty udelované obci za ich  divoké vládnutie.  Donedávna  im premlčiavali  trestné činy ako na páse,  odmitali vykonať kontrolu hosporárenia z verejnými financiami daňových poplatníkov obce a  napomínali spústami upozornení a protestov prokurátora, o ktrých zástupca strostu  na zasadaní  prehlásil,  že si ich môžu "strčiť do  riti".

         Až teraz po  tomto všetkom , po dvadsiatich rokoch bojov, vymývania mozgov občanom  obce a celému štátu,   skončila trpezlivosť orgánov,  už sa nedá všetko zakrývať.  Čelí sa súdnym obžalobám, beží hra na skrývačku,   no  tento krát to už neskončí bez  trestnej zodpovednosti! 

          Koniec  slávy miestnej bojovej zástavy!  Koniec slávy Brunovského grófa, štátu v štáte! Je na čase  vykydať tento  Augiášov chliev,  nech po ňom ani smrad nezostane  a  postarať sa,   aby po nových voľbách nezačal  nový !  

Video tu:

http://www.youtube.com/watch?v=HpTJ_NQJdjA

 

Navigace
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930